Jaký styl se vám líbí?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miro_CZ
28 příspěvků 14.09.12 14:19
Jaký styl se vám líbí?

Rád bych znal názor slečen/žen, na to, jaký se jim líbí styl pro muže. Přidal jsem 4 fotografie, tak se prosím zkuste rozepsat, která se vám líbí nejvíce. Případně ještě můžete rozdělit kategorie věkově (kolem 20, 30, 40… let). A samozřejmě mám na mysli oblečení pro denní nošení.

Děkuji za vaše názory

look 1
look 2
look 3
look 4

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Blair
359 příspěvků 14.09.12 14:56

Líbí se mi všichni, nejméně ale asi ten první. Ty ostatní fotky jsou variace na elegantního gentlemana a to já ráda.:) Kéž by takhle chodili oblékaní všichni muži.

Na první fotce se mi líbí asi jen ta šála (trochu). Jinak je to obyčejná kombinace džíny-triko-tenisky.
Na druhé fotce je kombinace mnoha vzorů a barev, ale překvapivě to na mě působí celkem dobře, snad jen bych vyměnila pásek a možná ten kapesníček.
Třetí a čtvrtá fotka se mi líbí nejvíce, nemůžu se rozhodnout… Prostě klasika. Krásná klasika.

Miro_CZ
28 příspěvků 14.09.12 15:02

Díky za komentář. Můžeš ještě nějak rozebrat věkový hranice? Dejme tomu jak by se ti ten 3. a 4. styl líbil na klukovi kolem 20 let (jestli to na tenhle věk není trochu „moc“)?

kimnie
411 příspěvků 14.09.12 15:03

1. Umím si to představit na klukovi kolem mezi patnáctkou a dvacítkou, příjemná variace na džíny a tričko. Žádné objevení Ameriky, ale kalhoty dobře sedí, tričko se mi líbí a boty se k celku hodí.

2. Vcelku se mi to líbí jako inspirace, ale neumím si představit chlapa, který by si to vzal na sebe, resp. který by dokázal „pull it off“ ( jakoby unést, neztratit se v tom, vyzdvihnout to ). Ještě tak možná nějaký crazy vysokoškolák. Nicméně, nepřijde mi to moc mužné, asi bych nechtěla, aby tohle nosil můj přítel.

3. Zastávám názor, že dobře ušitý oblek sluší každému chlapovi, takže obleky se mi líbí, prakticky v každém věku.

4. Pán je hezky upravený, oblečení mu sedí, takhle si představuju postaršího gentlemana.

Jinak se mi hodně líbí spíš ležérnější styl - nějaké pěkné jednoduché kalhoty, třeba chinos ( spíše v tlumenějších barvách ), jednobarevná nebo pruhovaná trička, košile s ohrnutým rukávem, navrch případně svetr nebo sako. Jo a mám slabost pro klobouky. Prostě se mi líbí chlap, u kterého je vidět, že mu záleží na tom, aby vypadal dobře, nicméně nevypadá to křečovitě, přestylizovaně. Pokud se mi povede najít nějaké fotky, dám je sem pro představu :)

Blair
359 příspěvků 14.09.12 15:04

@Miro_CZ Mě by se to líbilo, otázkou je jak by se to líbilo jim. :) Ale podle toho, co vidím na ulicích tak jim asi moc ne.

Příspěvek upraven 14.09.12 v 15:35

Alhambra
861 příspěvků 14.09.12 15:16

Klaždý kluk/muž/chlap je apriori podezřelý, pokud je na něm vidět, že se módou a svým vzhledem přespříliš zaobírá. Úspěch mají ti, na kterých není vidět ta přílišná snaha vypadat dobře. Takže za mě, přestože to sluší všem čtyřem, bych se zajímala jen o pána č. 4 :-)

pehot
685 příspěvků 14.09.12 15:31

Mně nejvíc sedí pán č. 3
jinak č. 1 pro kategorii 15-20 ; č. 2 pro 20-30let, ale to chce pěkný kus odvahy ; č. 3 pro kohokoliv, ale asi tak pro30-40 let a č. 4 pro 50+

Miro_CZ
28 příspěvků 14.09.12 15:55

@Blair To mně by se to taky líbilo v tom chodit (je mi 21 ;) ), bohužel takto vybavenej šatník je trochu nad moje možnosti :( Přecejenom pěkný jeany = 2500 - 3500Kč, triko 500 - 1000Kč, polo 800 - 1500Kč, boty 2000 - 3000Kč a nějakej šátek k tomu 500 - 1000Kč. Takhle si můžu těch variací udělat relativně hodně. Když bych si měl vzít to co má třeba na tý 3 tak to je oblek 10 000 - 20 000Kč, košile 2000Kč, kravata 1000Kč, pásek 2000Kč, boty 5000Kč, manžetový knoflíčky 2000Kč. A ty obleky by to chtělo aspoň 3 (černá, šedá, tmavě modrá), k tomu samozřejmě aspoň 2 boty (hnědá, černá) a tím pádem je to hned šatník za víc než potřebuju..

scarlete
404 příspěvků 14.09.12 16:01

Mě nezaujala jenom varianta 1 - asi tím, že už jsem jiná věková kategorie, takže nejvíc asi 2 a to si myslím, že je ideální tak 25+ řekněme třeba do 35, třetí styl je klasika, která pokud je padnoucí, sluší v každém věku a pán na fotce číslo 4 - to se mi moc líbí takovýto gentleman, a to mi evokuje věk tak 45+
jinak mě tu ještě chybí krásně vyladěný ležérní styl, který mi přijde v naších podmínkách a při tom, co jsou na sebe schopni muži vzít, tak nějak nejreálnější - to jest kvalitní sedící chinos nebo džíny neutrální barvy (tmavě modrá, černá, šedá-hnědá) k tomu nějaká pěkná bavlněná košile (barevná, kostka, proužky - libovolně), pěkné kožené vycházkové boty+pásek. navrch pěkný svetr nebo sako (líbí se mi ten anglický styl) pak se mi také líbí, když muži - obzvlášť ti vysocí, nosí kabát a přála bych si, abych viděla muže v klobouku

Mylady2
12409 příspěvků 14.09.12 16:01

@Miro_CZ Tak Miro dulezite je taky co děláte… Jestli je pro Vás nutnost chodit každý den v obleku?

Miro_CZ
28 příspěvků 14.09.12 16:17

@Mylady2 Nn, já studuji na vejšce, takže každý den v obleku chodit nemusím. Jen jsem říkal, že by se mi to líbilo i v mým věku ;) Bohužel jak jsem řekl, je to finančně někde jinde než nějaký pěkný rifle/chinos + triko/polo/košile..

Mylady2
12409 příspěvků 14.09.12 16:24

No tak… Já myslím že je tady možnost že kvalitních a pěkných obleků si užijte az budete pracovat;-)
Pořiďte si třeba casual blazer ten je neformální a hodí se i k chinos a taky třeba nějaký car shoes a budete fešák.

Miro_CZ
28 příspěvků 14.09.12 16:31

@Mylady2 To je taky pravda - jen co na to budu mít finance tak šup do obleku :) Blazer mám, příští rok plánuju koupit nějaký pěkný boat shoes a doufám že příští rok seženu konečně nějaký chinos kalhoty. Letos jsem je sháněl od jara a žádný jsem nesehnal :( Když byly pěkný tak neměli velikost a naopak..

scarlete
404 příspěvků 14.09.12 16:44

@Miro_CZ s chinos je to u nás vážně špatný.. nevím, zda jste konfekční velkost, ale na nekonfekční se nedá sehnat vůbec a předpokládám, že to málo co tu je v klasických velikostech, bude hned pryč… nebo možná budou ty dražší značky - každopádně my sháněli v délce 36 a to je bez šance
a le premier (muzi v cesku) znate? tam nejake chinos meli..

mujercita  14.09.12 16:49

Čtvrtý pán se mi líbí moc. Třetí vypadá normálně, ten první kluk taky. Foto číslo dvě mě plní mírným podezřením, že s tímto švihákem bych stejně jen zbytečně ztrácela čas, i kdyby se mi líbil

gulietta  14.09.12 16:56

@mujercita aj taký švihák číslo tri nie je k máni. Žije si spokojne s chlapíkom ktorého si oficiálne zobral za manžela. :-D

Miro_CZ
28 příspěvků 14.09.12 17:14

@scarlete Mám naprosto konfekční velikost, kalhoty většinou 30 šířka a 32 - 34 dýlka, ale bohužel jsem žádné nesehnal. Na Le Premier jsem se koukal, ale zase kalhoty bych si po netu asi nekoupil a do Prahy moc často nejezdím.
@mujercita To je to špatný v Česku - jak se kluk pěkně obleče, je hned za homosexuála. Potom se není čemu divit, že většina chlapů do dneška provozuje pravidla typu „chlap má smrdět i z fotky“ atd. Když při nějaký snaze o sebe trochu pečovat je hned „divnej“..
@gulietta Jde o to jestli hodnotíme herce (gay) nebo hranou postavu (slušně řečeno „nadsamec“ :D ) ale tahle fotka je z daného seriálu a tudíž pro ženy k mání ;)

frenekka
73 příspěvků 14.09.12 17:22

Líbí se mi trojka a čtyřka. Výhodou tohohle oblečení je právě to, že v tom chlap vypadá dobře jak ve 20ti, tak v 60ti.
Můj favorit je však dvojka. Jedničku neé.

BezNicku
159 příspěvků 14.09.12 17:23

Nejvic se mi libi 3) a je mi 23.-) (ale nevyzaduju, aby muj vysneny chodil v obleku vzdy a vsude :-D )

ad 1) nemam rada takovato tricka

Miro_CZ
28 příspěvků 14.09.12 17:36

@BezNicku Myslíš s logem UK nebo jaký trička? Já jsem ten obrázek hledal dlouho abych našel nějakou kloudnou fotku s jeanama a tričkem ;) Jinak v tom žádnej UK záměr není..

gulietta  14.09.12 18:16

@Miro_CZ u mňa je to čert jak ďábel, ja už preferujem tento štýl na vlastnom. :-D

gulietta  14.09.12 18:25

@Miro_CZ na vysokoškolákovi by sa mi páčil tento štýl.

Miro_CZ
28 příspěvků 14.09.12 18:29

@gulietta No takovej styl by se mi taky líbil, bohužel z celý fotky mám tak akorát ten bílej iPhone :D Jinak cenově nedostupný jak jsem psal výše..

Efka1984
105 příspěvků 14.09.12 18:35

První outfit mně přijde fajn na studentovi. Padnoucíma džínama, trikem a pěknýma teniskamma mladý kluk nic nezkazí, tedy pokud to nosí opravdu jen pro denní nošení a ne třeba na zkoušku :) Umím si takové oblečení koneckonců představit i na třicátníkovi, ale pouze pro hodně neformální příležitost.
Druhý styling se mně nelíbí vůbec. Barvy a vzory - proč ne, ale s mírou a zvlášť na chlapech. Tento outfit je hodně přehnaný a myslím, že v „našich pomínkách“ by byl dotyčný za exota.
Třetí styl se mně líbí nejvíc - padnoucí oblek a kvalitní dopňky, super. Jen se chlapík musí umět trochu uvolnit a občas vyměnit oblek za něco ležérnějšího - kvalitní džíny, polotričko, košile s krátkým rukávem, svetr… Čtvrtý styl by se mně líbil spíše pro starší pány :)

gulietta  14.09.12 18:39

@Miro_CZ tak v tom prípade je tu táto možnosť. :-D

eDIT. Zoberte to prosím, ako to bolo myslené, ako fór.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit