Jannis Shoes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miu
1 příspěvek 16.04.12 09:04
Jannis Shoes

Máte někdo zkušenost s touto prodejnou na Václaváku.Koupila jsem si tam boty, které vypadali skvěle a i cena byla super.Ale asi za měsíc se mě rozpadli ani jsem to nereklamovala a dala do opravny. V opravně mě říkali že je to hrozný výrobek z Číny. Byla jsem se tam ještě jednou kouknout a po důkladném prozkoumání konstatuji že to jsou levné čínské boty na Václaváku.
P.S vedle fungující Jannis Fashion je to samé akorát o kousek lepší.

Reakce:

miichalka
78 příspěvků 16.04.12 11:47

A teď jsem i vedle bot zahlídla jejich spešl obchůdek na cetky a doplňky! Z venku to vypadalo docela hezky, ale při bůližším prozkoumání jsem si nedovedla představit, kdo si to sakra koupí, a k čemu to bude nosit?

Megannn  18.06.12 17:26

Naprosto souhlasim, na balerinkách se během chvilky odlepily podrážky. A do platforem se při první normální vycházne zabodaly kamínky po kterých zůstaly obrovské díry…

LadyPapajka  18.06.12 18:26

Minule jsem si toho všimla, spousta bot a a oblečení. Byla jsem překvapená, že tam maj pěný levný boty, takže už vim, že tam ne:)

firefly
527 příspěvků 19.06.12 00:48

Já odtamtud mám jedny boty, nic jsem od nich za tu cenu nečekala, jen se mi líbily… a překvapivě zatím drží.

elesse
102 příspěvků 19.06.12 23:05

Na podobné boty chodím do ulice, která spojuje staromák a stavovské divadlo. styl, kvalita stejná, cena poloviční.

firefly
527 příspěvků 20.06.12 00:32
@elesse píše:
Na podobné boty chodím do ulice, která spojuje staromák a stavovské divadlo. styl, kvalita stejná, cena poloviční.
… cena poloviční je např. kolik? Myslíte oproti Jannis? Já mám odtamtud lodičky za 699,– a neumím si představit, že bych někde v centru sehnala a půlku jejich ceny… i když bych byla nadšená.

elesse
102 příspěvků 20.06.12 16:53

Tak moje poslední lodičky, údajně celokožené, ale moc tomu nevěřím a hlavně to nepoznám, stály 399,– a byly asi nejdražší v celém obchodě. ale stejně jako jannis to bude nějaká čína či vietnam…

Hanee
1 příspěvek 09.11.12 22:27

Mohla bych se zeptat, jak se jmenuje ten obchod? :) Ráda bych se tam podívala, právě scháním boty, a byla bych ráda, za co nejlevnější pochopitelně))

elesse
102 příspěvků 10.11.12 19:52

Myslímm si, že nemá název. když půjdeš od staromáku, je na levé straně. jde se tam před prodejnu se suvenýry a za výlohou mají kvanta barevných bot

2_klara_2
2 příspěvky 05.12.12 19:26

Mohla bys prosím napsat aspoň ulici? Nejsem v Praze dlouho, tak jestli by to šlo nějak lépe popsat, jak se tam dostanu? :) Děkuju

kayav  05.12.12 20:03

Nedávno jsem měla zálusk na příspěvek do „rychlovky“, jako že bych to vyfotila s komentem „nebe nebo peklo“. Teď mohu říct, že na pohled nebe, na omak peklo.

kayav  05.12.12 20:04

@2_klara2 Václavák? Co je na tom nepřesného?

Edit: sorry, asi jsi reagovala na příspěvky níže.

2_klara_2
2 příspěvky 05.12.12 20:25

Jop, ptala jsem se naúplně jiný obchod než je Jannis, stačí číst ;)

buble
56 příspěvků 05.12.12 21:40

.

Příspěvek upraven 08.10.16 v 23:09

Myla
6 příspěvků 05.12.12 22:35

Asi budu ukamenována, ale nestálo by za to so zopakovat český jazyk? jsem bohužel starší ročník, tak se musím ozvat…

Calime
1 příspěvek 05.01.13 23:24

V tom krámku u Staromáku jsem si loni na jaře koupila dvoje lodičky. Ceny jsou tam skvělé a i boty vypadají docela pěkně. Ale jak už bylo napsáno stejně jako v Jannis shoes, to není moc velká kvalita. Řekla bych, že jde i o úplně stejné boty. Jediné co je jiné je cena, Jannis je dražší :-)

dada000
1 příspěvek 21.10.13 23:41
cina cina

Je to cista cina.. ak poznate sapu, presne odtial to beru, teda predpokladam, pretoze velka vacsina ci uz topanok alebo handier je odtail.. ceny neskutocne predrazene. to iste sa da objednat aj cez ebay a ovela lacnejsie :D

Petra Em
1 příspěvek 25.10.13 09:10
Reklamace

Já jsem si tam asi před měsícem, přesně 18. září koupila boty, co jsem si myslela, že vydrží i na zimu, od té doby do dnes, jsem je měla párkrát, ale vnitřní textilní vložka je úplně odlepená, prodřely se na patě, na bocích praskly. Myslím, že boty za 900 by měly vydržet déle než necelý měsíc nošení! Teď se chystám jít je reklamovat, abych si alespoň mohla koupit nové. Tak se chci zeptat, jestli s reklamacemi u nich máte někdo nějakou zkušenost?

KarolKarol
2 příspěvky 09.04.14 12:07

Všechno je Čína, a asi to bude znít šíleně, ale boty za 400 kilča v Jannisu či v již zmíněném obchůdku u Staromáku…či boty z např. Humanicu o 100% dráž atd., je to úplně jedno.
Mám otázku do pranice. Máte radši, když si koupíte vícero bot na jednu sezonu za málo peněz, než jedny předražené, ale za to kvalitní, které Vám vydrží dlouho, ale za to už vás pak nebaví a stejně se zničí? :)
Jinak s Jannisem mam podobné zkušenosti, ale já jsem přesně zatím ještě ten „sezonní typ“ :)

KarolKarol
2 příspěvky 09.04.14 12:18
@2_klara2 píše:
Mohla bys prosím napsat aspoň ulici? Nejsem v Praze dlouho, tak jestli by to šlo nějak lépe popsat, jak se tam dostanu? :) Děkuju

https://www. google. cz/maps/@50.086392,14­.422297,3a,75y,1­.88h,79.4t/da­ta=!3m4!1e1!3m2!1sSfqwMV­cJVjnI7HHg1sFckw!2e0!6m1­!1e1
Uvidíme, jak Vám to půjde zobrazit, ale jinak ta ulice se jmenuje ŽELEZNÁ, číslo přesně nevím, tady v mapách tam ten obchůdek ještě asi nebyl, když to fotili :) Ale je to zhruba v polovině této ulice a když jdete jakoby směrem ke Staromáku od divadla, tak je to, jak už je tu zmiňováno, po pravé straně. V podstatě kousek, c o minete Kamzíkovu. A výlohu nemůžete minout, ta vždycky trkne do očí! :D :) Taky na ně chodím. Je to dobrý obchod na to, když třeba potřebujete jen nějaké sezónní lítačky či takové ty boty „na jedno použití“-plesy, svatby atd. ;)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit