Jarní bunda na ženu 48let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bzik  22.04.12 21:51
Jarní bunda na ženu 48let

Dobrý den,
chtěla bych se poradit, jaký typ bundy by se hodil na ženu (48let, velikost 44)na nošení ke kalhotům. Né sportovní, ale na nošení do práce. Prosím přiložte i odkazy na ukázku, či www stránky.
 Děkuji

Reakce:

RenaLange  22.04.12 23:41
" né
@bzik píše:
Dobrý den,
chtěla bych se poradit, jaký typ bundy by se hodil na ženu (48let, velikost 44)na nošení ke kalhotům. Né sportovní, ale na nošení do práce. Prosím přiložte i odkazy na ukázku, či www stránky.
Děkuji

MP Barbucha
3716 příspěvků 22.04.12 23:43

…a nejlépe mi tu bundu dovezte rovnou až domů:-)

GreatSusan  22.04.12 23:44

@MP Barbucha
ale to zas né.
kde jsou tu smajlove?

RenaLange  22.04.12 23:50

" né sportovní, ale na nošení do práce".
Ehm, ta práce je na statku, tzn. kydání hnoje atd., nebo v právnické kanceláři, tzn. pochůzky k soudu apod.?

MP Barbucha
3716 příspěvků 22.04.12 23:51

Ale abyste neřekla, tak dávám odkaz na bundu do práce 

nebo kdyby byla větší zima a větrno

RenaLange  22.04.12 23:53
@MP Barbucha píše: …a nejlépe mi tu bundu dovezte rovnou až domů:-)

stejně ten dotaz hodil chlap, pravděpodobně admin. Ženská by se takhle pitomě neptala :-).

GreatSusan  23.04.12 00:08

@RenaLange
takovejch podezrelejch je tu vic, ale jestli to pise admin, tezko rict. Nektery ty gramaticky chyby se jen tezko vymejslej a zas tolik admina podcenovat nechci :-)

Oliva
33 příspěvků 23.04.12 01:02

Já té otázce nerozumím. Aby se dalo nějak smysluplně odpovědět, bylo by potřeba víc informací. Bunda k čemu? Ke kalhotům nebo k sukni? Na jaký typ postavy? Do jakého počasí? Teplá? Tenká? A tak.

sobotna  23.04.12 07:15

Tak ja tejto otázke rozumiem veľmi dobre. Mám totiž obchod s textilom a je to bohužiaľ veľmi častá otázka od zákazníčok. Personál asi musí mať krištáľovú guľu a vyveštiť, čo si daná dáma predstavuje, na akú príležitosť, atď. A pritom najprv prešmejdí celú predajňu a potom príde: hľadám dačo na seba do práce. Alebo iná „super“ otázka: potrebujem nejaký top. A pritom si každá dáma pod pojmom top predstavuje niečo úplne iné: tielko, blúzku, pulóvrik…Mohla by som písať knihu o správaní zákazníkov.....A o „rozprávkárkach“ ani nevravím…to je už iba na smiech…že „ďakujem zatiaľ“.....Naj­lepšie je fakt aj priznať, že nič nechcem, je to predsa úplne normálne, že nie každá návšteva obchodu musí byť nákupná.

Linie
1703 příspěvků 23.04.12 08:50

Barbucha: Toto -

je kabátek, který běžně nabízím k sukním ze stejného materiálu jako vycházkový kostým, příp. ve světlé barvě maminkám na svatbu dítek.
Bundu si představuji z nepromokavého materiálu, nejlépe z balonového hedvábí, ale městského provedení, ne sportovní. Kratší baloňák. V našem větrném kraji je to nutný kus šatníku.

MP PAVLINA
25 příspěvků 23.04.12 10:10

A musí to být zrovna bunda?Proč ne nějaké sako,sportovnějšího nebo elgantního střihu,nebo kabát-kraší,delší.

MP PAVLINA
25 příspěvků 23.04.12 10:18

Jestli smajlíci zmizely tak je to dobře,myslím,že většina z nás už na základní školu nechodí a umíme se vyjadřovat i bez nich ne?

GreatSusan  23.04.12 10:42

@MP PAVLINA to byl jen nevinny zert

modra_kocka
903 příspěvků 23.04.12 12:27
@bzik píše:
Dobrý den,
Děkuji

Žádný. Teda pokud ta práce není práce například jeřábnice - to by se hodil vaťák - nebo horolezkyně - to by zase byla dobrá horolezecká větrovka.

gulietta  23.04.12 12:33

Modrá kocka a v tom prípade stačí zájsť do predajne Globerotter a tam jej už poradia odborníci na horolezecké oblečenie.

Zoe
316 příspěvků 23.04.12 13:21
bundu ne

Zapomeňte na bundu a pořiďte si třeba takový kabát:
http://www.pietro-filipi.com/…y-kabat.html .
Nejdřív jsem váhala kvůli ceně, teď už ho mám, často ho nosím a jsem spokojená. Ke kalhotám, k sukni, k šatům, stačí změnit šátek, šálu či rolák a ladí i k jiné barevné kombinaci.

Amelikaame
27 příspěvků 23.04.12 17:38

http://www.google.cz/imgres?…

tahle by mohla zakrýt přebytečná kila..Teda nechci paní křivdit.. Opravdu může být vysoká.:)

modra_kocka
903 příspěvků 23.04.12 19:20

Amelikaame: když nechceš někomu křivdit, tak použij mozek dřív, než položíš prsty na klávesnici

GreatSusan  23.04.12 20:50

@modra_kocka
ona to tak nemysli, proste zapomela, ze neni mezi pubertalnima detma ve skole nebo na hriti, ale mezi dospelejma.

RenaLange  23.04.12 21:00

některým by návrat na základku prospěl,když tedy smajlíci zmizely :-).

GreatSusan  23.04.12 21:06

@RenaLange
ale jedine v lodickach na podpadkach a tricku pod zadek k leginam (nejlip malinove cervenych) :-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 23.04.12 21:19

mě už tu chybí jen duck face v profilové fotce
PS: ještě k těm mým odkazům, víte, že angličané říkají saku jacket, tedy „bunda“? To pak vzniknou takovéto perličky, když překladatel neumí ani cizí jazyk, ani svůj vlastní. Tato krátká bunda od firmy tchibo mě pobavila http://www.tchibo.cz/…0022015.html

Amelikaame
27 příspěvků 24.04.12 17:50
Děkuji
@GreatSusan píše:
@modra_kocka
ona to tak nemysli, proste zapomela, ze neni mezi pubertalnima detma ve skole nebo na hriti, ale mezi dospelejma.

Moc děkuji. No, je pravda že jsem " fakan" ze základky z osmičky, ale co čekat od takového dítěte, že? Moc se omlouvám, pokud jsem někoho poškodila. Mimochodem, dala jsem líbí se tvému příspěvku, na kterým jsi mě, jak jsem to já pochopila, trošku hájila :-) Jinak děkuji a dávám smajlka. Přece jen jsem pořád nevychované děcko :D

Amelikaame
27 příspěvků 24.04.12 17:53
Omlouvám se
@GreatSusan píše:
@RenaLange
ale jedine v lodickach na podpadkach a tricku pod zadek k leginam (nejlip malinove cervenych) :-)

Omlouvám se, jestli jsem vyvolala debatu nad tím, co jsem napsala. Opravdu moc se omlouvám zda jsem poškodila jiné.
P.S.:za áá)Malinově červené byly punčocháče :P
a za béé) Byly malinově růžové :D :D:D

Příspěvek upraven 25.04.12 v 19:29

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit