Jarní duffle coat/svetr pro muže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adam544
6 příspěvků 28.02.16 22:33
Jarní duffle coat/svetr pro muže

Ahoj všem diskutujícím,
omlouvám se, pokud bude můj dotaz znít moc pitomě, ale v módě se orientuji podstatně méně než většina z vás :). Chtěl jsem se zeptat, jestli byste nevěděli, kde sehnat pánsky tzv. duffle coat (kabát se slušivými hnědými „kolíčky“),!!!OV­ŠEM!!! v jarním provedení. Jsem z Olomouce a v místních obchodech je sehnání něčeho takového nadlidský úkol. Dále mám negativní zkušenosti s internetovými obchody v tom, že ikdyž o něčem napíší např. „jarní kabát“, ve skutečnosti se jedná o kus oblečení, který využiji, jen když je pod nulou. Z toho vyplývá, že pokud se všechny podobné kabáty dělají jen se zateplením, určitě bych nepohrdl např. svetrem s podobným systémem zapínání.
Předem moc děkuji za odpovědi :)
PS: Jsem jednadvacetiletý student, takže bych samozřejmě uvítal, pokud by byl svetr/kabát v nějaké rozumné cenové relaci :).

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit