Je golfové oblečení vhodné na běžné nošení?

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nedo2
6 příspěvků 20.05.13 21:09
Je golfové oblečení vhodné na běžné nošení?

Strašně moc se mi líbí golfové oblečení, takové ty polokošile, kalhoty co vypadají trochu jako společenské, něco na tento způsob: bit.ly/10eCRrt

Fascinuje mě, jak golfové oblečení dokáže spojovat sportovní styl s elegancí.

Chtěl bych v takovém oblečení začít běžně chodit - do školy, do obchodu, do města atd - prostě všude.

Je vhodné v takovémto oblečení běžně chodit? Nebude to faux-pas? Mimo golfové hřiště člověk moc takto oblečených lidí nepotkává…

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

birkin
1861 příspěvků 21.05.13 08:09

Pokud se Vám tento styl líbí, tak bych to rozhodně zkusila! Je to elegantní a to, že se jedná o golfové oblečení, budete vědět Vy a pak možná někdo další. Víte, ona skutečnost, že se jedná o golfové oblečení, je podpořena na golfu těmi dalšími věcmi jako je rukavice na ruce, speciální golfové boty, čepice a hůl v ruce. Pokud si vezmete na sebe kalhoty a košili (byť „oficiálně“ určené na golf) a k tomu mokasíny či něco podobného, tak si myslím, že to nikdo řešit nebude…

Sleepy
193 příspěvků 1 inzerát 21.05.13 11:38

Pro jistotu jsem si golfové oblečení vygooglila a myslím, že se ten styl dá v pohodě používat v běžném životě. Trička s límečkem, kárované vesty, svetry…Většina těch prvků se v pánské módě vyskytuje úplně běžně. Klidně se golfovým oblečením nechte inspirovat. Najde se tam sice sem tam nějaká totální šílenost, ale řekla bych, že to zrovna na mysli nemáte :)

Park
427 příspěvků 21.05.13 12:19

Jj… vypadá to pěkně… ty hadry Nike Tajgra Wudse z fotek jsou už kapku sportovnější… a taky poměrně drahý, na to, že to není nic moc kvalita… nicméně ty kalhoty jsem už jednou málem koupil, ale polovička mi to v kabince ve finále zakázala, že je mi to velký - menší neměli:( Pak sem hoďte fotky co jste vybral.

Nedo2
6 příspěvků 21.05.13 23:28

Tak super, díky za názory, zítra půjdu nějaké golfové oblečení vybrat.

A myslíte, že se k tomuto outfitu hodí tyto boty? Nebo budou jako pěst na oko?

pehot
685 příspěvků 22.05.13 01:33

@Nedo2 to je nějaký průzkum, či co? Jinak si nedovedu vysvětlit, co Vás vede totožnou otázku položit na minimálně sedmi různých portálech ( a následně se všude dočkat vesměs stejných odpovědí).
K otázce: samozřejmě, že oblečení na golf můžete nosit i běžně. Když vypustíte ty golfové atributy (hole, rukavice…), zbyde Vám veskrze běžné oblečení.

honza
403 příspěvků 22.05.13 06:47

@pehot

To je asi tim, ze dost velke procento hracu golfu (nebo i golfovych aspirantu a la Nedo2) jsou sebestredni narcisiste nejvyssiho kalibru, kteri ode vsech kolem az detinsky neustale vyzaduji pozornost vuci jejich osobe. Kdo se s nimi na delsi dobu setkal, tak urcite potvrdi.

DonChichot  22.05.13 09:12

Prosím ne! Nejhorší jsou ty svetry s pí*ama, to skutečně nemohu vystát.

Mylady2
12409 příspěvků 22.05.13 09:42

@honza :-D ne to snad ne…myslela jsem že tento poznatek je již dávno překonán :-D

@DonChichot ano souhlas svetry s pi*kama nebrat! To je běs vždy a na každém.

birkin
1861 příspěvků 22.05.13 09:46

@DonChichot @Mylady2 Vy jste mi teda daly… jsem úplně otřesená - včera jsem hrála golf a na klasické světle růžové košili jsem měla bílorůžovou vestičku s těma p,,, a já si myslela, jak mi to sluší! K světle modré klasické košili mám ještě modrou verzi. A teď nevím, co s tím…

DonChichot  22.05.13 09:48

@birkin
No takhle jsem to nemyslela, pí*ový svetr na golfu je zcela opodstatněný, jako třeba neoprén 10m pod hladinou.

top topic
949 příspěvků 22.05.13 09:51

Ja teda zadny kus odevu s kosoctverci nevlastnim, ale nepokryte priznam, ze se mi to libi. Jsem rada, ze tento terminus technicus aka svetr s pi**** se uziva i v jinych domacnostech, nepripadam si tak sproste.

666mahu
1490 příspěvků 22.05.13 09:52
@DonChichot píše:
Prosím ne! Nejhorší jsou ty svetry s pí*ama, to skutečně nemohu vystát.

Nejste vy muj muz? :D :D
/Ma stejny nazor./

Zas nejaka reklama?

Garfie
4452 příspěvků 22.05.13 09:52

@birkin @DonChichot @Mylady2 Tak já myslím, že na ženské se to snese…ale pi. a na chlapovi???

top topic
949 příspěvků 22.05.13 09:53

@Garfie : muj deda mel i za dob totality nekolikero paru ponozek s timto vzorem, a to byl manualne pracujici clovek, tak nechapu, jak toto mohlo soudruhum projit.

666mahu
1490 příspěvků 22.05.13 09:56

@birkin, klidne noste dal. ;-)
Blbe vypada jen na muzich. :-) A kdyz to mate v nekterem odstinu ruzove, tak to jste muj clovek, v ruzovy je hezky vsechno. :D

DonChichot  22.05.13 10:06

@666mahu
Nevím, jestli znáte obchod „Dům značkové módy“ či jak zní ten poměrně obskurní název? Bývá v nákupních centrech, tváří se děsně hogo fogo a prodavačky tam hovoří se silným ruským akcentem (chodím na Zličín, tam mají i na stěnách vždy nějakého ruského jakože umělce, jsou to mimochodem mazanice). Tam prodávají i golfové hadry, v únoru měli zlevněné golfistické kalhoty na přijatelných 500 Kč a věřila bych tomu, že mnoho pánů tak díky tomu v těch kostkáčích tady mezi námi pobíhá.
Takto já osobně chápu tento dotaz.

666mahu
1490 příspěvků 22.05.13 10:22

@DonChichot, znam, driv jsem tam obcas nakupovala, ted se radsi stavim ve Van Graafu, kdyz nemam cestu do Nemecka, v DZM maji totez zbozi drazsi a mensi vyber. Chodila jsem vicemene do damske casti, v panskem toho na Zlicine nikdy moc nemeli. A prodavacky driv mluvily normalne cesky. To jsou zmeny, kde jsou ty casy, kdy jsme Rusaky vyprovazeli, dnes je vitame, protoze utraceji ve velkem. Kam to spejeme. :-)

Kostkovany sportovni kalhoty jsou do mesta pekny peklo. :-(((

real.blond
6688 příspěvků 22.05.13 11:47

@honza ale notak.. to neni pravda, leda ze byste se setkaval se spatnyma lidma:-)

birkin
1861 příspěvků 22.05.13 12:21
@DonChichot píše:
@birkin
No takhle jsem to nemyslela, pí*ový svetr na golfu je zcela opodstatněný, jako třeba neoprén 10m pod hladinou.

Děkuji, uklidinila jste mě! Ale pokud ty vzory mají takovéto asociace (což potvrzuje více diskutujících, to nic ve zlém proti Vám), aby si to někdo nevysvětloval, že do světa hlásím, že jsem p!!! Víte, mě tyto sexuální asociace úplně míjí. Čekám je u puberťáků, zvláště u těch, kteří prostě ten sex neustále řeší a tu „ženskou“ vidí ve všem, ale úplně ve všem! Přijde mi to, jako kdybych nekupovala banány prostě proto, aby si někdo náhodou nemyslel, že myslím jen na to, jak ho někomu vykouřit…

birkin
1861 příspěvků 22.05.13 12:22
@666mahu píše:
@birkin, klidne noste dal. ;-)
Blbe vypada jen na muzich. :-) A kdyz to mate v nekterem odstinu ruzove, tak to jste muj clovek, v ruzovy je hezky vsechno. :D

Díky!

lioncity  22.05.13 12:27

Ja mam taky svetr s pi…ovym vzorem a je moc hezky a urcite neni ani posledni :-)

DonChichot  22.05.13 12:44

Prosím vás dámy, noste si co chcete, můj názor je jen můj názor a vás k ničemu nezavazuje.

z_dediny
1034 příspěvků 22.05.13 15:07

@birkin Tyhle asociace to vzbuzuje snad jen u nás, jinde je kosočtverec znakem pro diamant :-) Koukněte třeba na logo Renaulta nebo Mitsubishi (Tři diamanty). Třeba mně se tohle káro líbí a nikdy mi nenapadlo spojovat ho s obrázky na veřejných záchodcích :-)

birkin
1861 příspěvků 22.05.13 18:28
@Nedo2 píše:
Tak super, díky za názory, zítra půjdu nějaké golfové oblečení vybrat.A myslíte, že se k tomuto outfitu hodí tyto boty? Nebo budou jako pěst na oko?

Tak přesně tyto boty jsou absolutně nevhodné, protože budete vypadat jako golfista, který se zapoměl zout. Přikládám obrázek golfových bot, které se od těch vašich téměř neliší…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit