Je mi nevěrný?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajeenka
5 příspěvků 15.02.16 15:55
je mi nevěrný?

Dámy poradíte mi, nemám se komu svěřit, cca před 5 lety jsem náhodou zjistila, že si můj muž dopisuje mailem s jednou slečnou, se kterou se seznámil na společenské akci, kterou pořádal, tyto akce se ještě několikrát opakovaly, opakovaně se viděli, z mailů nevyplývá nic konkrétního a hmatatelného, ale vždy si psali, že se na sebe těší, že se jim stýská apod., vrcholem všeho bylo když mu ona začala posílat své fotografie z práce - je to profesionální modelka erotických fotek. Manžel mi to vysvětlil tak, že s ní nikdy nebyl o samotě, že tam vždy měla svého přítele a ostatních cca 15 přátel. Fotky po ní chtěl prý proto, že mu dělalo dobře s kým se zná a s kým si dopisuje. OK, takže se to nějak urovnalo, manžel slíbil, že dopisování skončí a ejhle do měsíce se vše opakovalo, on se totiž dost často zapomíná odhlašovat z mailu, takže mi zvědavost nedala, ano já vím, nedělá se to. Takže jsme se znovu pohádali apod., mezitím jsem začala slídit a našla např. ústrižky erotických inzerátů z novin na intimní služby v našem nejbližším městě z roku 2002, na jiním místě tytéž inzeráty z roku 2004, vše stejné, pořád stejná telefonní čísla, pořád stejné slečny - to mi bylo vysvětleno tak, že si toto vůbec nepamatuje, že v té době chodil ještě do zaměstnání, že to mu tam dali z hecu chlapi apod., podotýkám že jsem to našla v našem autě, a druhé v jeho osobních dokladech, prostě zapírá jako malý kluk. Poté si začal dopisovat holkou, která ho prý sama kontaktovala, prý se jí kdysi líbíl a ona si po letech na něj sehnala mail, vypisovali si oplzlosti největšího kalibru, on se jí svěřil, že sex doma moc neklape, že to řeší bokovkama, ale že vše řeší v utajení, protože nechce mít problémy, byli domluveni na schůzku, ale k té prý nedošlo, že prý ona už se nikdy neozvala, on si prý v těch mailech vymýšlel, protože prý měl podezření, že si z něj někdo dělá legraci, no nevím, do toho jsem všude nacházela různé lístečky s dívčími jmény a tel. čísla., že prý kontakty na servírky kam dodává zboží, v jeho osobní kabelce jsem našla balíček kondomů - nerozbalených, my jsme je v té době nepoužívali, ale prý je koupil pro nás. Takže jsme měli krizi, dohodli jsme se, že na to zapomeneme, a pak byl asi klid, nebo si dával pozor, nevím. Až opět letos, mám na to snad pech, opět nezavřel poštu a já blbec tam zase vlezla, zjistila jsem, že se přihlásil na erotickou seznamku a dopisuje si prasárničky s ženskýma, samozřejmě na seznamce se vylíčil jako svobodný mladíček, sport. postavy apod. Když jsem na něj uhodila, zapíral do poslední chvíle, pak se k některým věcem přiznal, hájí se tím, že prý mu velmi lichotí, že je ve spojení s podobně naladěnými lidmi a dušuje se že mě nikdy nevěrný nebyl, že na to odvahu nemá, popravdě už se v tom plácám několik dní a nevím, co si mám myslet. Z práce chodí pořád stejné, chování taky stejné, žádné náhlé služební cesty apod..Tak nevím co si mám myslet, s nikým jsem ho nenachytala přímo v posteli.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Jiná Realita
13791 příspěvků 15.02.16 16:09

Prosím vás, buď s tím běžte na omlazení, nebo k psychologovi, a pokud tady, tak aspoň někam, kam by to mohlo patřit, a ne do vlastního tématu.

Dahllie
2222 příspěvků 15.02.16 16:11

@Jiná Realita na Pekle snad není žádná sekce, kam by tohle mohlo patřit. Možná tak jako odkaz ze Zpovědnice do Českého pekla.

Jiná Realita
13791 příspěvků 15.02.16 16:13

@Dahllie
tak aspoň do stížností, nebo třeba do přiznání nebo nevím :D ale založit si tady téma pro řešení vlastních psychických potíží…

Jiná Realita
13791 příspěvků 15.02.16 16:18

Mimochodem, o dvě témata níž na stránce je „vztahové vlákno“. co na to říct.

Brixie
634 příspěvků 15.02.16 16:19

No, ať tak či tak, dělá z vás blbce. Je jen na vás, kolik let ze sebe ještě toho blbce necháte dělat.

Giulietta  15.02.16 16:21
@Jiná Realita píše:
Prosím vás, buď s tím běžte na omlazení, nebo k psychologovi, a pokud tady, tak aspoň někam, kam by to mohlo patřit, a ne do vlastního tématu.

Chcelo by to zavolať tej tlstej ženičké, čo vyklada karty pred polnocou na nejakom televiznom kanáli. (len si zaboha nemožem spomenuť, kde v pekle som to videla) :-D

Jiná Realita
13791 příspěvků 15.02.16 16:24

@Giulietta
volejte věštce? :D

https://www.youtube.com/watch?…

SweetPotato  15.02.16 16:27

@Giulietta
Když to by se zakladatelce prodražilo. 90 Kč/min. ;-))

umad
330 příspěvků 15.02.16 16:30

Já nikdy nepochopím, že někdo dokáže napsat takovou slohovku, ze které prostě každé slovo ukazuje, co je špatně. Ten člověk to dokáže pojmenovat a teď teda potřebuje co? Chce slyšet sborové - pošlete ho do hajzlu a když to teda uslyší, tak si řekne, hmm, tak jo. To mě nenapadlo. Nebo chce slyšet - chudinko, je čistej jako lilium, jak ho můžeš tak podezírat a ona na to - hmm tak jo, to mě nenapadlo. Jako co to je? Prostě vaděj vám tyhle věci? Vyserete se na to. Nevaděj, tak to neřešte. Ale vaděj a budu o tom kecat v diskuzi, se mi zdá jako volovina.

Giulietta  15.02.16 16:31

@SweetPotato Márškáskákavá vážne? Tak ak jej niekto poradí, tak dúfam, že mu pošle na účet tiež niečo. :-D
moje č. u. 15487595475/889 a odpoveď pre @Ajeenka Áno, je Vám neverný
@Jiná Realita Tento program, ale veštkyňa bola iná, taká blonďatá, ostihaná na chlapa. :-D

Lola  15.02.16 16:41

Nekrmte trolly.

RomankaS
1 příspěvek 16.02.16 10:50
Stale stejne

Takovych obsourniku ja znam… Podvadeji v jednom kuse, cim dele jim to prochazi, tim to delaji casteji. Nikdy se nezmeni. A taky proto maji vedle sebe vzdy takovou husicku, se kterou to sice „neni ono“, ale dobre vedi, ze ji nabulikuji cokoliv a nakonec bude odpusteno. I kdyz toto tema sem napatri, je mi Vas uprimne lito. Bud se ho zbavite, nebo budete na svete zkouset jako ten pes. Verte mi, ten Vas podvadi neustale. Dokonce tak casto, ze mu nestaci jedna, dve, tri milenky, ale aktivne sam vyhledava po inzeratech a seznamkach. Ze si jen zvysuje ego je hezka pohadka, snad podvedome tusi, ze se zacnete jeste vic snazit, aby mu nahodou nechybela chvala a oceneni. Ach jo.

Brunhilde  16.02.16 10:52

Je. Musí.

Pinot Noir
8530 příspěvků 16.02.16 10:55

@Brunhilde Jako že mu nic jiného nezbývá? :)

Brunhilde  16.02.16 10:58

Jsem to nečetla celý, je tam, jestli má auto? A jakou značku?

Pinot Noir
8530 příspěvků 16.02.16 11:00

@Brunhilde Ano, auto má. Značka není vypíchnuta, tudíž asi nestojí za pozornost.

Příspěvek upraven 16.02.16 v 11:01

Mohito
544 příspěvků 16.02.16 11:01

Mám známou s podobným týpkem doma. Odpustila mu i to, že od ní k milence odešel, když ležela v těhotenství v nemocnici. Pak se zas vrátil. Deb..l. Ale ona je taky s prominutím husa, že si tak nechá kydat na hlavu. Jenže to jsou holt takové typy lidí. Sráči a ti co si to nechají líbít. Navzájem se potřebují asi. Tak si to nějak přeberte.

Mohito
544 příspěvků 16.02.16 11:02
@Jiná Realita píše:
@Dahllie
tak aspoň do stížností, nebo třeba do přiznání nebo nevím :D ale založit si tady téma pro řešení vlastních psychických potíží…

Dala bych to do Strašidelných historek.

VandaRybna
3228 příspěvků 17.02.16 16:05

Budu hádat jo? Jen odhad: Váš přítel (checht, co checht, ďábelský chechot je to) má max. 170 cm, malé nohy, malý penis, výdrž v posteli asi tak 10 sec a barví si vlasy.

Já jako si nedělám srandu, já jsem taky nevěřila, že tyhle kreatury existují, než jsem jednu z nich nepotkala..
BTW, má poruchu osobnosti, pokud to není rovnou psychopat. Vážně něco dělejte (třeba vyměňte zámek).

Edit, co jste čekala od chlapa, se kterým stojí sex za pendrek? Tohle se v apatyce nekupuje.

VandaRybna
3228 příspěvků 17.02.16 16:09
@Lola píše:
Nekrmte trolly.

Tušíte, že jde o vlhký sen nějakého puberťáka?

Demode
1675 příspěvků 17.02.16 20:53

@Ajeenka Nejen že je vám nevěrný, ale byl vám nevěrný a bude vám nevěrný. Na to vemte jed.

sulcinka
698 příspěvků 17.02.16 23:05

@Ajeenka Tak začalo to před 5.léty nebo spíš v roce 2002? Fakt vám připadá jeho chování normální? Máte děti? Protože to jediné bych považovala za omluvu pro vaše nesmyslné chování.

Okavango
114 příspěvků 18.02.16 01:21

On se měnit nebude, je to na vás. Buď budete žít (minimálně) s velkou nejistotou a trápit se, nebo můžete udělat radikální změnu a jít životem s větší radostí a třeba i jiným, fajn chlapem. Jen se toho nebát.

Jirkátor
1515 příspěvků 18.02.16 08:19

Problém je, že se nedá dokázat partnerská věrnost. To prostě nejde.
Naopak nevěru prokázat lze a v tomto případě je Vám nevěrný minimálně duševně, ale tvrdit, že i fyzicky, by byla už spekulace.
Zaujala mne poznámka, „sex doma moc neklape“, protože hodně chlapů hledá jinde to, co je mu doma dlouhodobě nedostupné. Možná bych si doma zkusil promluvit na toto téma.
Já osobně si také rád promluvím s pěknou ženou a občas i smyslně, ale to neznamená, že bych s ní chtěl „jít do postele“.
Jako řešení bych navrhoval manželskou poradnu (klidně pod pohrůžkou rozvodu).

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit