Je tu někdo z Liberce? Sháním látky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Paraplina
22 příspěvků 06.05.13 09:14
Je tu někdo z Liberce?Shanim Látky

Ahoj tady Paraplina, je tu někdo z Liberce kdo by mi poradil? Jedu do Liberce na jeden den, jsem jinak z vesnice a potřebovala bych poradit kde v Liberci prodavají kvalitní látky na šití, tedy Oděvní látky za slušné ceny..?A za druhé zdali je tam někde levnej sekáč? Potřebuji na ušití Topu a Tuniky. Děkuji všem:))Paraplina

Reklama

Reklama

Reakce:

Ejmyk
70 příspěvků 06.05.13 09:49

Látky jsou v ulici Moskevská, Revoluční a v ulici 1. Máje (Šící centrum Martina) - vše je v centru města, určitě je zde obchodů víc, znám jen tyto tři, ale bohužel s kvalitou ani cenou látek poradit nemohu. Třeba se zde objeví ještě někdo jiný, kdo bude vědět ;) Co se týče sekáčů, tak bohužel také nevím.

DanczaS
7 příspěvků 06.05.13 10:37

Látky mám ráda v Moskevské ulici. A secondhandy v Pražské, jsou tam dva po levé straně (směrem do kopce).

Okavango
115 příspěvků 06.05.13 11:09

Další dva secondhandy jsou v Husově ulici (to je ta, která vede ze Šaldova náměstí směrem k nemocnici), po levé straně, jen pár metrů nad Šaldovým náměstím.

zwedavka
799 příspěvků 06.05.13 11:41

Sekáč je ještě v Koruně (pasáž mezi Pražskou a Moskevskou)
Látky ještě na Sokoláku.
V látkách všude malý výběr.
(jsem rozmazlená bývalou Tibou)

Paraplina
22 příspěvků 06.05.13 12:47

Děkuju všem za rady:))a poradite mi ještě s tímto…napíši to za chvíli do dizkuze. Díky Moc pěkny den všem Paraplina

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama