Je tu někdo z Liberce? Sháním látky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Paraplina
22 příspěvků 06.05.13 09:14
Je tu někdo z Liberce?Shanim Látky

Ahoj tady Paraplina, je tu někdo z Liberce kdo by mi poradil? Jedu do Liberce na jeden den, jsem jinak z vesnice a potřebovala bych poradit kde v Liberci prodavají kvalitní látky na šití, tedy Oděvní látky za slušné ceny..?A za druhé zdali je tam někde levnej sekáč? Potřebuji na ušití Topu a Tuniky. Děkuji všem:))Paraplina

Reakce:

Ejmyk
70 příspěvků 06.05.13 09:49

Látky jsou v ulici Moskevská, Revoluční a v ulici 1. Máje (Šící centrum Martina) - vše je v centru města, určitě je zde obchodů víc, znám jen tyto tři, ale bohužel s kvalitou ani cenou látek poradit nemohu. Třeba se zde objeví ještě někdo jiný, kdo bude vědět ;) Co se týče sekáčů, tak bohužel také nevím.

DanczaS
7 příspěvků 06.05.13 10:37

Látky mám ráda v Moskevské ulici. A secondhandy v Pražské, jsou tam dva po levé straně (směrem do kopce).

Okavango
114 příspěvků 06.05.13 11:09

Další dva secondhandy jsou v Husově ulici (to je ta, která vede ze Šaldova náměstí směrem k nemocnici), po levé straně, jen pár metrů nad Šaldovým náměstím.

zwedavka
674 příspěvků 06.05.13 11:41

Sekáč je ještě v Koruně (pasáž mezi Pražskou a Moskevskou)
Látky ještě na Sokoláku.
V látkách všude malý výběr.
(jsem rozmazlená bývalou Tibou)

Paraplina
22 příspěvků 06.05.13 12:47

Děkuju všem za rady:))a poradite mi ještě s tímto…napíši to za chvíli do dizkuze. Díky Moc pěkny den všem Paraplina

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit