Je vhodná Dolly sukně na maturitní ples?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenccka
1 příspěvek 16.08.16 11:18
Je vhodná Dolly sukně na maturitní ples?

Chtěla bych se zeptat zda je Dolly sukně vhodná na maturitní ples. Obyčejně se nosí na maturitní ples dlouhé barevné šaty vypůjčené z půjčovny, ale chtěla bych být trochu originální. Myslíte, že kdybych Dolly sukni zkombinovala s podpadky a vhodným trikem i účesem, by to mohlo být? Jsem hubené postavy, tak si myslím, že krátká sukně by neměla být problémem, ani na tuhle událost. Děkuju za radu

Reakce:

Dahllie
2222 příspěvků 16.08.16 11:39

Slavnostní večerní událost je tou pravou příležitostí vzít si vhodný oděv, tedy dlouhé večerní šaty. Bohužel dneska už maturantky i jejich doprovod chodí kolikrát jak cirkusáci. A nějaká vhodnost oděvu a etiketa je nezajímá.
A večerní šaty nejsou jen neonové šlehačky z půjčovny.

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.08.16 11:40

To je asi troll, ne?

dolly sukně s tričkem?…mno.

Iv_Sm
1432 příspěvků 16.08.16 11:42

Rozhodne neni vhodna. Bez ohledu na to, jak ji zkombinujete. A volba neni jen mezi hruzou z pujcovny a zcela nevhodnym kusem odevu. Je spousta krasnych, vhodnych satu, ktere splnuji pozadavky na „velkou vecerni“.

stricc  16.08.16 14:15

@lenccka To vůbec není sukně ale spodnička. Takže je vhodná, ale jedině pokud si přes ni obléknete šaty

odianis
106 příspěvků 16.08.16 20:33

Tento typ sukně považuji za neformální oblečení, tedy oblečení vhodné na diskotéku, na sklenku vína do kavárny v teplém letním podvečeru apod., ale na maturitní ples, potažmo s trikem? To snad ne! A podpadek k tomu, to je úpadek (vědomostí), dosti tristní pro absolventa třetího ročníku maturitního oboru.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit