Jeansy narvaný do kozaček

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kitina1987
27 příspěvků 25.10.12 13:43
Jeansy narvaný do kozaček

Pročítala jsem tady různá témata a diskuse a narazila na příspěvek, že pekelné jsou jeansy narvané v kozačkách.
Ať nad tím přemýšlím jak přemýšlím, tak mi to jako peklo nepřijde…možná je to fenomén dnešní doby…jasně, že se dá najít krásná ukázka pekelného „narvání jakožejeansů do jakožekozaček“, ale myslím, že se dají najít celkem vkusné slečny, dámy, paní, které to prostě umí a v jeansech v kozačkách vypadají báječně…

Co si o tom myslíte Vy? Nosíte to tak? Nebo je to pro Vás pekelné zlo?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

jumbee  25.10.12 13:48

Lepší než koukat na ty orvaný nohavice.

Kitina1987
27 příspěvků 25.10.12 13:49

Tohle je peklo..ano…

Tebah
4255 příspěvků 25.10.12 13:50

Já normálně kalhoty do kozaček nosím, protože mi přijde hrozně zvláštní nosit kozačky pod kalhoty (teď se bavím o vysokých kozačkách pod kolena, ne o těch kotníčkových). Na zimu nebo do mokra je to ideální, protože nemám špinavé a mokré kalhoty, ale jen boty a ty snadno otřu.
A vážně nechápu, proč by to mělo být pekelné.

Mylady2
12409 příspěvků 25.10.12 13:51

Nosím;-) se slimkami. Je to pro mě fajn, jelikož jsou mi všecky kozačky široké:-) a taky se mi to moc líbí…

Mylady2
12409 příspěvků 25.10.12 13:52

@Tebah souhlasím :-)

Tebah
4255 příspěvků 25.10.12 13:52

@Kitina1987 Žádná z těch fotek mi jako totální peklo nepřijde, moc se mi to nelíbí a já bych tak nešla, ale rozhodně se nebudu kácet z toho, že někdo tak chodí. Horší jsou ošlapaný UGGS nebo obecně jakékoli nekožené kozačky s tenkou podrážkou, co jsou ošlapané tak, že pomalu leze ponožka.

Kitina1987
27 příspěvků 25.10.12 13:52

Ani já si dost dobře nedokážu vysvětlit proč je to peklo…a naprosto souhlasím s Tebah…

mujercita  25.10.12 13:54

Kozačky se tak snad primárně dokonce mají nosit, ne?

Kerstin
516 příspěvků 25.10.12 13:56

Podle mě není pekelný tento samotný fenomén, ale to doprovodné oblečení. Pokaždé, když to na nějaké slečně vidím, je 90% jistota, že k tomu bude mít buď batoh nebo lyžařskou bundu. Nebo obojí.

jumbee  25.10.12 13:58

Taky je nosím se slimkami (mám troje, jiný střih kalhot nevlastním). Mám jedny kozačky, které se hodí víc ke kalhotám (a jelikož mi zhubly nohy, jinak jsou mi velké) a druhé, které nosím k sukním…

Pavučinec plyšový  25.10.12 14:06

No, džínsy do kozaček sice nosím, ale nemám je tam „narvané“ - jestli právě tohle nemá být ten pekelný aspekt celé věci.

Tebah
4255 příspěvků 25.10.12 14:07

@Pavučinec plyšový Jak vypadají džíny narvané v kozačkách? A nedělám si srandu, opravdu mi není jasné, co myslíte.

TulaJ
254 příspěvků 25.10.12 14:08

Mysím, že primárne sa nehodia k jeansom také tie kozačky na vysokom tenkom opätk a s veľmi úzkou sárou, kde sa jeansy musia fakt „narvať“ a potom sa vždy pri chôdzi nazberkajú po celej dĺžke. S nižším opätkom, širšou sárou, trošku športovejšieho charakteru (jasné, že nie Uggsy)a so slimkami to nie je - pre mladé dievčatá a pri vhodnej príležitosti - myslím až tak hrozné, niekedy aj celkom pekné.

razorblade  25.10.12 14:08

Ja to tak nosim taky. je to lepsi, nez promocene a prosolene nohavice nekterych spoluobcanu. navic dziny, ktere nosim, by mi pres kozacky ani pretahnout nesly:)

Pavučinec plyšový  25.10.12 14:09

@Tebah Nechce se mi hledat obrázky…prostě taková ta úprava, co jsme nosili, když jsme byli malí, nohavice širší, než ta bota může úhledně pojmout.

Kitina1987
27 příspěvků 25.10.12 14:18
s pravdou ven....

…aneb takhle to nosim já..resp., takhle nabalená jsem chodila po Paříži na Silvetra loni :)
jinka jsem milovnice podpatků, ale chodit na nich celý den jsem si netroufla :)

pehot
685 příspěvků 25.10.12 14:25

Vzhledem k tomu, že většinu džín mám ve střihu slim/skinny, tak samozřejmě do kozaček. (ono to přes ně jaksi ani nejde). K širokým kalhotám nosím boty kotníkové, neb při chůzi se kozačky pod kalhotami rýsují a to nesnáším. Tož tak.

VeronicaMP
53 příspěvků 25.10.12 15:35

Já to tak nosím. Naprostá většina mých kalhot jsou slimky nebo skinny, takže to ani jinak nejde. Ale myslím, že je lepší, když si paní módní ignorantky ty své džíny nacpou do kozaček, než když jim konce kalhot vytírají mokré zimní chodníky.

prusovka
117 příspěvků 25.10.12 16:43

@Kitina1987
mě to jako peklo taky nepřijde a navíc pod skinny nebo slim jeans žádný kozačky stejně nenarvu - tak co je tu k řešení?

Kitina1987
27 příspěvků 25.10.12 16:56

@prusovka …jen mě zarazil jeden komentář pekelnice, která napsala (u jiného tématu), že je to peklo nosit jeans v kozačkách, tak jsem chtěla vědět, jestli jsem jen divná já, že to tak nosím nebo jak to teda s tím je… :)

fel
136 příspěvků 25.10.12 17:12

Netuším, jestli je to pekelné nebo ne, mě se to jednoduše vizuálně nelíbí. Připomíná mi to holky od koní a kydání hnoje :nevim:

fel
136 příspěvků 25.10.12 18:17

Tahle fotka je nadepsaná Happy in riding boots :D Příjde mi to podobný :)
Pamatuju si ten dojem, když sem to viděla poprvé. Přítel měl stejný pocit. Je to pár let, od té doby se to nějak rozmohlo. A pocit mám stejný :)
Ale aby to nebylo špatně pochopeno. Nijak mě to nepohoršuje, nebrojím proti tomu, ale sama to nosit nehodlám.

smrtonoška  25.10.12 18:29

Mně se to nelíbí s krátkou bundou, působí to nějak divně nevyváženě, vysoké boty + krátká bunda, jako kdyby něco chybělo… s kabátem mi to nevadí, ale nemůžu se dívat na ty harmoniky na kolenách. Pokud kozačky, tak do nich jedině slim kalhoty, které se nikde nerolují. Já je ale radši nosím se sukní a punčochami popravdě.

fel
136 příspěvků 25.10.12 18:32

Chlapi to nosí taky? :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit