Jednobarevné dámské triko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tynuskaska
4 příspěvky 19.06.14 20:01
jednobarevné dámské triko

Dobrý den.
Poradíte, kde seženu jednobarevné dámské triko? Nesportovní, tedy hezký výstřih a rukávy, bez jakýchkoli kraječek nebo další přidělátek. Z kvalitního materiálu, tedy buď hodně dobrá bavlna nebo bavlna s malou příměsí umělotiny. Cena okolo 500 Kč.
Ať už v e-shopu nebo v kamenném obchodě?

Děkuji za odpověď,
Týna

Reakce:

Giulietta  19.06.14 20:03

@Tynuskaska Čo znamená nesportovní triko?

Uživatel je onlineještěřička
2370 příspěvků 27 inzerátů 20.06.14 08:06

Včera jsem byla v HM, mají tam výprodej a jednoduchá nesportovní trička jsem tam zahlédla.

Dixie Sunday
417 příspěvků 20.06.14 09:16

HM môžem odporučiť, kúpila som si tam tričká koncom roka, už som ich niekoľkorát oprala a nekrútia sa vo švoch, som milo prekvapená. Sú elastické a pekne držia tvar, akurát majú stredne veľký okrúhly výstrih…

Miracly
47 příspěvků 27.06.14 10:09

Já jsem teď takové koupila v Reserved za 390,–. Také jsem hledala klasické jednobarevné tričko. Měla jsem ho zatím jen jednou na sobě, ale snad bude dobře sloužit.

silona
3 příspěvky 27.06.14 11:14

Nedávno jsem udělala velkou objednávku od Lambeste - moc pěkná kvalita, silná bavlna. Zejména trička s dlouhým rukávem jsou luxusní.

Canavi
224 příspěvků 27.06.14 12:31

Doporučuji trička používaná reklamními společnostmi na potisk např. Lambeste nebo Adler. K dostání přes eshopy nebo u reklamek.

Zebra33
2038 příspěvků 27.06.14 12:44

Za me bud H&M, Camaieu, Mango nebo Vero Moda, ale je to kus od kusu. Ze se temer jiste nepretoci svy lze poznat podle typu upletu. Ada ten tip davala v jednom clanku a fakt to funguje. Mam pocit, ze se tomu upletu rika oboustranny zerzej. Proste z rubu ta struktura toho upletu vypada stejne jako z licove strany (na latce jako takove neni poznat rub a lic).

zelene.oko  27.06.14 12:50

Doporučuji Fruit of the Loom.
http://cistytriko.cz/cs/damske/

TulaJ
254 příspěvků 27.06.14 14:26

Intimissimi máva kvalitné tričká, aj v Peek & Cloppenburg sú občas celkom dobré (napr. značka Christian Berg). Ale je fakt, že zohnať tričko bez potlače, a hlavne pre muža, je dosť problém (fakt nechápem, prečo si výrobcovia myslia, že pridaním nejakého ničnehovoriaceho anglického nápisu, prípadne megaloga výrobcu, tričká vylepšia).

Nordlyseet
199 příspěvků 27.06.14 14:40

Koupila jsem si nedávno čtyři obyčejná trička v Camaieu (mají tam akci, že za dvě trika, co stojí normálně myslím 149, zaplatíte 249.) Není to taková ta tenoulinká bavlna, co jde pod ní všechno vidět, moc se nekrčí a švy zatím taky ok (což nemůžu říct o takových těch basic tričkách s kulatým výstřihem z Manga).

bára.brněnská
563 příspěvků 27.06.14 14:49

Nedávno jsem s tím chtěla pomoct v „Pro lidi, co tápou“, ale pak jsem to nedotáhla. Koupila jsem si právě vzornou výbavu basic triček jmenovaných Lambeste a Adler, ale nějak to s nimi nejde tak, jak jsem si představovala. I v kombinaci s doplňky vypadají „sportovně“, třeba brože nebo náhrdelníky (i různé lehčí, nestarožitné, flerovské), na nich vypadají vysloveně nemožně, v podstatě trochu je vylepší jen vhodně zvolený šátek.
Mám podezření, že za to může ta trocha elastanu, co ve většině takových triček je.

Zebra33
2038 příspěvků 27.06.14 15:44

@Nordlyseet - u tricek z Manga prave zalezi, i kdyz ja mam vlastne od nich nejen ty z toho oboustranneho zerzeje (safra, uz bych se asi mela kouknout, jestli se to fakt tak jmenuje :) ), ale i ty, kde je jasne patrny rub a lic a svy se mi nepretocily snad u zadneho z nich. Kupovala jsem je vsechny v Nemecku, coz nevim, jestli muze mit na rozdil v kvalite vliv… Jo pockejte vlastne u dvou se mi pretocily brutalne svy, ale ty nebyly basic, ale z takove tenke latky s obrazkem Mickey Mouse :)

margret1
269 příspěvků 27.06.14 15:59

Teda Lambeste můžu vcelku doporučit, to vůbec není špatný. Narazila jsem na ně díky příbuzný, která tam dělávala. Třeba jejich pánská mikina s kapucou a klokankou slouží v náročných podmínkách (práce na zahradě, tůry, časté praní) už minimálně 5 let. Drží tvar a nežmolkuje. Tak to stojí za zmínku. No ale hlavně k těm tričkám, i dámský z Lambeste byly fajn, akorát u některejch došlo časem z častějšího praní ke zkrácení. To nesnáším, pak to furt leze nahoru. Měla jsem takový ze „silnější“ látky.
Jo a stran HM mi teď dost vyhovujou ty trička, co jsou baleny na ramínku po dvou, stojej málo peněz, dohro. asi 250. Maj bezvadnej střih. Aspoň teda pro mě, každej je narostlej trochu jinak. Též i jednobarevné kombinace bez vzorů.
Pak mají nějaký další ultralevný v různejch barvách (viděla jsem je volně složený na policích, nikoliv na ramínkách) a ty mi v mojí velikosti plandaj přes ramena, not sexy. A o velikost menší je mi to zase malý přes prsa. Vždy je třeba vyzkoušet.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit