Jednoduchá černá taška přes rameno

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jumbee  13.08.12 15:54
Jednoduchá černá taška přes rameno

Téma, jak si asi všimnete, souvisí s otázkou, kterou jsem položila v rubrice „Peklo radí“. Mám už strašně dlouho poděděnou tašku (bohužel nemám možnost udělat fotku)… A ten věk na ní už je docela vidět. Ráda bych sehnala podobnou, bohužel finance mi nedovolují si moc vyskakovat.
Nejraději bych samozřejmě koženou(/genuine leather), ale vzhledem k možnostem nepohrdnu ani látkovou nebo koženkovou.

Nejraději bych:

• co nejjednodušší
  • velkou cca na A4.
  • s uchy tak dlouhými, aby byla opravdu na rameno (ne do ruky)
  • co nejlevnější (1500 je ještě ok, 2000 už je strop)
  • černou, matnou (ne tmavě modrou, ne grafitovou, ne lesklou, ale jedině černou a matnou :D )
  • ne zbytečně širokou (aby mi nepřekážela :) )
  • zip a ostatní kovové prvky ve stříbrné barvě

Víte někdo o nějaké, v Praze (přes internet kupovat nechci, nesnáším, když věci páchnou)? Klidně použitá, někde v sekáči…

Najdete v encyklopedii: Černá barva

Reakce:

Marionette
40 příspěvků 13.08.12 20:31

Mela jsem stejne pozadavky, ba dokonce mirnejsi - Stacila mi crossbody latkova cerna. Skoncila jsem na Fleru - Nekteri tam umi a nemaji problem se prizpusobit prani klienta.

jumbee  13.08.12 20:32
@Marionette píše:
Mela jsem stejne pozadavky, ba dokonce mirnejsi - Stacila mi crossbody latkova cerna. Skoncila jsem na Fleru - Nekteri tam umi a nemaji problem se prizpusobit prani klienta.

Já crossbody tašky nosit nemůžu… Mám poměrně velká prsa a vypadá to potom hrozně :(.

Marionette
40 příspěvků 13.08.12 20:35

Taky ;) Spis jsem tim chtela rict, ze sehnat jednoduchou tasku bez log / obrazku / dalsich srandicek je docela orisek a nejlepsi je si ji nechat usit - S rozpoctem 1500-2000 to navic nebude problem.

LadyPapajka  13.08.12 20:39

Přesně! Všechny tašky musí mít fleky, pruhy, ruce, třásně, pičičandičky, paraplíčka a když už nic, tak nařasený ucha. Nechápu, proč neprodávaj jednoduchý obyčejný kabelky.

PS celkem pěkný mají na Pankráci v Arkádách v Carpise, ale nevím, co do kožených. Koženkové mají pěkné.

Jetthro
1129 příspěvků 13.08.12 20:45

Pisete ze pres net ne, ale co Dara bags? Osobni zkusenost nemam ale par spoluzacek od teto znacky tasky ma a jsou spokojene.
http://www.fler.cz/…lack-2623590
http://www.fler.cz/…lack-2887572
 http://www.fler.cz/…no-1-1505456

jumbee  13.08.12 20:52

@Jetthro Ty z odkazů jsou zase moc pytlovité… Achjo, jsem hrozná :D.
Edit.: Tohle je nepodobnější tomu, co bych chtěla. Já chci, aby se dovnitř vešla A4, ale delší stranou dolů, pokud mě chápete :D.

Příspěvek upraven 13.08.12 v 20:57

Dáma_s_hranostajem
136 příspěvků 13.08.12 20:56

@Jetthro Na Dara bags pokukuju už nějakou dobu, ale ceny mi přijdou na koženku dost vysoké. Chápu, ruční domácí práce, ta se cení, ale když připočítám poštovné a fakt, že si kabelku nemůžu předem „osahat“ a objednávám podle fotky - to všechno mě od toho zatím odrazuje. Autorce tématu neporadím, protože opravdu nevím.

chinin
2788 příspěvků 13.08.12 22:19

@jumbee
Pokud vam nevadi kozenka, podivejte se na Fleru na prodejce mirrage, model La Strada. Mam za to, ze kabelka splnuje vase pozadavky. Kabelka je precizne zpracovana, odhaduji ze ma potrebnou nosnost, lze zvolit matny material a nepachne:-)(mela jsem ji v ruce, zapachu bych si vsimla).

chinin
2788 příspěvků 13.08.12 22:22

Kabelky Dara bags lze „osahat“ na ruznych Fashion trade markets apod.

@Dáma_s_hranos­tajem píše:
@Jetthro Na Dara bags pokukuju už nějakou dobu, ale ceny mi přijdou na koženku dost vysoké. Chápu, ruční domácí práce, ta se cení, ale když připočítám poštovné a fakt, že si kabelku nemůžu předem „osahat“ a objednávám podle fotky - to všechno mě od toho zatím odrazuje. Autorce tématu neporadím, protože opravdu nevím.

jumbee  14.08.12 11:29

@chinin Vím, že jsem fakt nemožná, ale ta mi zase nepřijde vhodná k sukním a vůbec elegantnímu oblečení :D. Vám přijde, že elegantní je? Mně ten tvar evokuje prostě brašnu… Do školy super, to bych si ji klidně pořídila (ale já budu nosit baťůžek, zádíčka jsou mi přednější, na těch 6 minut cesty do školy odložím eleganci :D).

Jiná Realita
13791 příspěvků 14.08.12 11:42

@jumbee
Já vás úplně chápu, mám stejný problém a taky nic není úplně ono. zoufalství je hrozná věc :)
asi hledám ještě trochu jiný typ, než vy, ale jinak přesně: a4, hladká, jednoduchá, na rameno…ale zas nechci takovou tu krabicoidní a moc bych potřebovala, aby měla vevnitř pár kapsiček - i když, už jsem se tu dozvěděla, že existuje pořadač do kabelky, tak by to šlo řešit.

chinin
2788 příspěvků 14.08.12 23:11

Elegantnost jste ve svych pozadavcich neuvadela.:-)

Jinak, kabelku (jednu z jejich variaci) vidam „v provozu“ a nemyslim si, ze by se nehodila k suknim.

@jumbee píše:
@chinin Vím, že jsem fakt nemožná, ale ta mi zase nepřijde vhodná k sukním a vůbec elegantnímu oblečení :D. Vám přijde, že elegantní je? Mně ten tvar evokuje prostě brašnu… Do školy super, to bych si ji klidně pořídila (ale já budu nosit baťůžek, zádíčka jsou mi přednější, na těch 6 minut cesty do školy odložím eleganci :D).

modra_kocka
903 příspěvků 17.08.12 21:19

@jumbee taková mi zrovna odešla do kabelkového ráje, fňuk. Hledám novou. Už jsi pořídila?

ahataknic
2 příspěvky 18.08.12 10:56

Zrovna včera jsem viděla v Mangu velice jednoduchou, bez jakýkoli ozdob, z koženky, stála asi 700Kč, nebyla špatná.

jumbee  26.08.12 22:52

@modra_kocka Nepořídila.

jumbee  26.08.12 22:52

@ahataknic Díky, kouknu :).

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit