Jehlové podpatky do letadla

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jealyn
3 příspěvky 30.07.15 16:47
Jehlové podpatky do letadla

Ahoj holky, příští týden odlétám na dovolenou a chtěla bych se Vás zeptat, jestli jste již letěly na jehlových podpatcích. Já bych si nejraději vzala své oblíbené 12 centimetrové jehly, ale obávám se, že mě kvůli tvaru podpatku nevezmou. Boty jsem zvyklá nosit i několik hodin, takže s tím problém nevidím. Takže nebude s nimi problém? Děkuji předem za Vaše odpovědi. :)

Reakce:

Giulietta  30.07.15 16:54

@Jealyn Tie boty vyzerajú takto?

Giulietta  30.07.15 16:57
@Jealyn píše: … chtěla bych se Vás zeptat, jestli jste již letěly na jehlových podpatcích.

Ale poctivo priznávam, aj keď budem za kaču nemodernú, že zatiaľ som na jehlových podpätkoch neletela. Ja furt lietam postaru-lietadlom. :-D

Jealyn
3 příspěvky 30.07.15 16:59

Nene vypadají takto:D:D

modravlocka
33 příspěvků 30.07.15 17:03
@Jealyn píše:
Nene vypadají takto:D:D

Přesto bych raději vyrazila v nějakých jiných. :-)

Pozorovatel
271 příspěvků 30.07.15 17:04

@Jealyn to máte v podpatcích nože? jakože ste terorista v podpatcích - prvně zapíchnete letušky a pak se ujmete letu? nebo že když nouzově přistanete, tak propíchnete skluzavku? nebo že v podpatcích nebudete moct kroutit kotníky a dostanete trombózu?

jestli nejste trol, tak projdete normálně kontrolou, pravděpodobně zapípáte/požádají vás zout boty, ty projedou rentgenem a můžete klopýtat k letadlu.

Jealyn
3 příspěvky 30.07.15 17:08

Nemyslela jsem to nijak špatně, ale zkrátka jsem takové podpatky v letadle ještě neměla. Na letadla jsem expert, ale opravdu nevím, jak to mají s jehlovými podpatky. :D Ale moc děkuji. :)

LorelaiH.
2999 příspěvků 30.07.15 17:09

@Jealyn právě dnes jsem letěla a jediné upozornění proti jehlovým podpatkům bylo na letáčku ohledně nouzového opuštění letadla po skluzavce, jak píše @Pozorovatel
Takže si leťte, v čem vám libo :)

stricc  30.07.15 17:16

@Jealyn otečou vám nohy a budete vypadat blbě. Já bych dala jehly do kufru a obula se přiměřeně situaci

SagaN  30.07.15 17:21
@Pozorovatel píše:jestli nejste trol, tak projdete normálně kontrolou, pravděpodobně zapípáte/požádají vás zout boty, ty projedou rentgenem a můžete klopýtat k letadlu.

Mě zouvají pokaždé, a to (kromě zimy) chodím zásadně v balerínách :D

surrik
2489 příspěvků 30.07.15 17:35

Jaké? Asi je to jedno. Stejně vas nejspis jen zujou. V Praze jsem prošla v pohodě, v Palmě musely boty projít kontrolou jestli v podpatcich něco nepasuju.
Aha tak jsem nejdřív četla jaké podpatky? Tak jehlové jsem neměla takže nic :)

Pozorovatel
271 příspěvků 30.07.15 19:53

@SagaN asi máte čertíky v očích, mě jen z podpatků. Naposledy, když sem zapípala v bráně, tak mě víc nekontrolovali s tím, že to sou určitě ty kovový sponky na sandálech (k tomu sem měla letní šaty nad kolena), z bot mě nutí předem jen na Heathrow, kde stejně pípám, ať dělám, co dělám…

Bačavelmistarý
112 příspěvků 01.08.15 11:24

Super! Doporučuji outfit doladit večerní róbou, norkem a trochou diamantů, protože takový přesun letadlem, to je vpravdě událost! Třeba tam bude i červený koberec.

Jirkátor
1515 příspěvků 05.08.15 12:20

Milé dámy a pánové, Jealyn se jen slušně zeptala, zda nebudou mít letecké společnosti problém s jejími jehlovými podpatky, ale moc odpovědí nedostala, jen nasbírala hromadu červených ramínek. Až bude chtít vědět, zda jí to v nich sluší, tak dá fotografii do Galerie a tam se do ní pusťte „až budou chlupy lítat“. Ale uznávám, že je to velmi lákavé a snadné, dělat si anonymně z někoho srandu.

Sailorette
1589 příspěvků 05.08.15 12:23

Nebylo by v tom případě nejjednodušší zavolat na informace příslušné letecké společnosti?

Oveeec
1368 příspěvků 05.08.15 18:32
@Jirkátor píše: …je to velmi lákavé a snadné, dělat si anonymně z někoho srandu.

To ale platí i o Galerii ;)

SagaN  06.08.15 17:33

@Jirkátor
Ale jděte. Vždyť to byl dotaz jak z mimibazaru. Podstata sdělení (a nevyhnutelné fotografie) byla prostě jinde :D

Každý příčetný člověk se do letadla oblíkne - a obuje - zejména pohodlně. V outfitu jak do šantánu cestují snad jen Rusky… a většinou už ani ty ne :-)

Jirkátor
1515 příspěvků 07.08.15 07:07

Za prvé: každý ať si chodí v čem chce (i do letadla).
Za druhé: nevím jak vypadá běžný dotaz z mimibazaru, neboť jsem na něj nikdy nekoukal (Vy snad ano?).
Za třetí: tu fotografii sem Jealyn dala jako reakci na otázku Giulietty.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit