Jemné, zničené vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brouceeek  12.08.14 09:22
jemné, zničené vlasy

Dobrý den,
Znáte nějaký přípravek co silně regeneruje vlasy?
Před prázdninami když se chodilo do školy měla jsem každý den stres, z učení… Škola zkončila nastali prázdniny áá nic… Kartáče už nejsou plné vlasů… Už témněř vůbec napadaji. Ale jsem si naprosto jistá že až začne škola vlasy zase začnou pada..
Potom, se bez fénové kulmy neobejdu.. Teť jsem si vlasy nechala zastřihnout do delší podkovy a je to o něco lepší. Ále samozdřejmě za nějakou chvíli se začnou lámat..
Chtěla jsem se teda zeptat, jrstli neznáte nějaké přípravky které opravdu fungují, na ochranu před teplem, velikou regeneraci vlasů a něco na vypadávání vlasů…

Předem děkuji za odpovědi :))))

Reakce:

Ghost B.C.
3179 příspěvků 12.08.14 10:03

Já z toho vašeho popisu nějak nedokážu přesně definovat problém. Nicméně skutečně poškozené vlasy zregenerují jen nůžky.
Pokud jde o to, že jsou vlasy zasaženy stresem, tak se věnujte hlavně vnitřní výživě - zamyslete se nad tím, jestli jíte zdravě a můžete se dojít poradit do lékárny o nějakém doplňku přímo pro vlasy (za sebe opět doporučuju Revalid). Samozřejmě pomůže ty vlasy netrápit zvenčí, ale stresové padání a ztráta kvality je něco trochu jiného, než zničení vlasů např. žehličkou.
Mechanicky = zvenčí zničených vlasů se zbavíte ostřiháním.
Pokud vám vlasy stresem (= vnitřní problém) napřílad zjemněly, tak to bude běh na delší trať. A upřímně moc nevím, co s tím, protože se potýkám s podobným problémem.

edit: Ještě bych dodala, že mám pocit, že popisujete trochu začarovaný kruh. Z jedné strany vám vlasy likviduje stres, ale aby alespoň trochu dobře vypadaly, tak jim dáváte sodu tím, že se to snažíte zamaskovat. Nejlepší by bylo ty vlasy nechat odpočívat a až budete ve škole, tak nosit sepnuté a netrápit je ještě fénováním a tepelným tvarováním.

Popiště to trochu líp, nějakou zkušenost s padáním mám, ale nechci tu zas vytvořit tapetu týkající se úplně všeho.

DiorkaFidorka
287 příspěvků 12.08.14 11:53

@brouceeek
Zkuste vlasovou kosmetiku Capilon - mají šampony, kondicionéry i vlasové vody, které podporují růst. Mívají v lékárnách.

DiorkaFidorka
287 příspěvků 12.08.14 11:55

Oprava: Capillan

TyrionLannister
132 příspěvků 12.08.14 12:23

Dovolím si přidat se s podobným dotazem. Mám odjakživa jemné a řídké (prostě mizerné) vlasy. Dělám denně psí kusy, aby to aspoň trochu vypadalo, ale je to boj. Bohužel se před pár týdny přidal další problém - vlasy začaly vypadávat a třepit se. Příčinu jsem pravděpodobně zjistila teprve minulý týden, důvod je zdravotní a zatím nebude nijak řešený, buď sám zmizí nebo se bude řešit až za několik měsíců, tudíž se dá předpokládat, že vlasy budou padat i nadále :(. Užívám Biosil, zkoušela jsem i Revalid, ale změnu nevidím. Vlasy mám kratší, jednou za dva měsíce nechávám barvit a zastříhnout, šampony střídám Alterna a Redken. Budu vděčná za jakékoliv zkušenosti či tipy.

tiny_fox  12.08.14 13:30

@TyrionLannister nevím, jestli to náhodou už v některém vlasovém vlákně nezaznělo, ale podle vlastní zkušenousti - jako majitelka jemných a kdysi ne příliš hustých vlasů - mohu doporučit výluh z lopuchu… pro mě je to nad všechny biosily, revalidy a podobná placeba… :-) kupuji tady a teď používám spíš jen sporadicky jednou týdně… ze začátku to chce každý večer trochu stříknout ke kořínkům a lehce vmasírovat, výsledek je viditelný poměrně brzy - vlasy se mi sice kvalitou moc nezlepšily (na to používám něco jiného…), ale perfektně zhoustly…

TyrionLannister
132 příspěvků 12.08.14 15:12

@tiny_fox Děkuju za tip, zkusím.

brouceeek  12.08.14 16:13

Ano ty jsem si zakoupila.. Bohužel na stres nepomáhá.. Myslím že to potřebuje nějaké prášky na stres a když to přestane. Ale Capilan je fajm, je to česká víroba sama kadeřnice mi jí před pár měsíci doporučila a cena je úžasná :)

Ptera
112 příspěvků 12.08.14 20:16

Mně zhoustly vlasy po půlročním používání tuhého přírodního šampónu - a octová ředěná voda po smytí mydlinek. Lopuch, chmel - ano.

tiny_fox  12.08.14 20:50

@Ptera jj, octová voda je přesně to, čím se mi povedlo zlepšit kvalitu těch strašně jemných vlasů… ale protože octová vůně ve vlasech není nic moc, používám radši sodu bicarbonu - občas při mytí přidám do šamponu, který mi vyhovuje, lžičku sody, promíchám a vlasy normálně umyju… občas použiju zábal z jasmínového o­leje…

zuzaroza
727 příspěvků 13.08.14 08:52

@brouceeek Mě by nejvíc zajímalo, do které školy chodíte :)

brouceeek  13.08.14 10:06

@zuzaroza
na to jsem se neptala.. Jestli neznáte odpověď tak nereagujte na tuto diskusi..
a vlastně mě urážíte!! Mám speciální výuční program protože jsem dislektik a nebylo to od vás hezké se někomu vysmívat to si uvědomte

Kay_Adams
1612 příspěvků 13.08.14 10:11

@brouceeek
Píšem si, slušná otázka na školu = výsmech.
Logické myslenie tiež nebude silnou stránkou, všakže.

zuzaroza
727 příspěvků 13.08.14 17:52

@brouceeek Děkuji za odpověď, pokud je tomu opravdu tak, pravopis to vysvětluje. Přiznám se ale, že mou zvědavost vzbudily hlavně vaše příspěvky v jarové diskuzi vedle. Přísahala bych, že si děláte prču. Ale tak, možné je všechno.

candance  14.08.14 09:59

@zuzaroza @brouceeek neurazejte se prosim hned. Ja jsem si taky myslela, ze si delate srandu nebo nevim co. A chtela jsem vam doporucit kontrolu pravopisu. Dyslektik me nenapadnul. Omlouvam se

Giulietta  14.08.14 10:03

@candance Nemáte sa za čo ospravedlňovať. Slečna netrpí nijakou chorobou. Je lenivá sa učiť v škole. Ináč by si nepomýlila dysgrafiu s dyslexiou a vedela by čím trpí.

Kay_Adams
1612 příspěvků 14.08.14 10:06

@Giulietta Šak vie. Trpí „dislekcií“ (šmrcnutou trollizmom).

candance  14.08.14 10:06

Ja jsem si rikala, ze dyslektik spis spatne cte, ale myslela jsem, ze to vzala oboje pod jednu diagnozu. Me jeste hlavne zajimalo, proc na jakoukoli blbost zaklada nove tema.

Giulietta  14.08.14 10:08

@candance Ona založila nové téma na každú somarinu čo ju včera trápila. :-D

candance  14.08.14 10:14

@Giulietta ja jsem si teprve ted docetla jine diskuze a zjistila jsem, ze uz jsem nemusela reagovat, protoze jeji pravopis byl diskutovan i jinde…

Mallen  10.10.14 14:15
@brouceeek píše:
Dobrý den,
Znáte nějaký přípravek co silně regeneruje vlasy?
Před prázdninami když se chodilo do školy měla jsem každý den stres, z učení… Škola zkončila nastali prázdniny áá nic… Kartáče už nejsou plné vlasů… Už témněř vůbec napadaji. Ale jsem si naprosto jistá že až začne škola vlasy zase začnou pada..
Potom, se bez fénové kulmy neobejdu.. Teť jsem si vlasy nechala zastřihnout do delší podkovy a je to o něco lepší. Ále samozdřejmě za nějakou chvíli se začnou lámat..
Chtěla jsem se teda zeptat, jrstli neznáte nějaké přípravky které opravdu fungují, na ochranu před teplem, velikou regeneraci vlasů a něco na vypadávání vlasů…Předem děkuji za odpovědi :))))

Mě hodně pomohla vlasová kosmetika Vichy Dercos do teď si jí objednávám na internetu spolu s další kosmetikou :)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit