(Ještě ne můj vlastní) maturitní ples

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Iva
12 příspěvků 26.02.12 16:04

Za dva týdny jdu na maturitní ples, a tak bych moc ocenila rady nejrůznějšího typu: co s sebou, na co si dát pozor, čeho se vyvarovat a podobně… Mám černo-fialové šaty po/lehce pod kolena (je to velký problém: krátké šaty, když jdu jako doprovod?), černé páskové boty na nizounkém podpatku s uzavřenou patou. Mám menší černou kabelku - žádné psaníčko, jen taková „z nouze ctnost“ - stačí to? Punčochy by asi měli být bez zesílené špičky… Poradíte, co s vlasy? Mám středně hnědé, asi 10 cm pod krk dlouhé vlasy, delší ofina. Obličej kulatější, ale už jsem se smířila :) Nechce se mi kvůli jedné akci ke kadeřnici, ještě by mi tam nadělala kudrlinky, ze kterých mám panickou hrůzu… Takže spíš něco jednoduššího, co zvládnu i doma.
A co líčení? Já teda nejsem zvyklá se líčit (je mi 16 a za tu dobu jsem byla namalovaná možná 3×), takže bych to vyřešila maximálně řasenkou, tužkou a stíny (jaké barvy? oči docela výrazné, šedomodré…)
Já vím, je toho dost, ale začínám být zoufalá :)

Reakce:

Zoe
316 příspěvků 01.03.12 08:34
V šestnácti tě zdobí mládí, říká se to a je to pravda, věř mi. Šaty lehce pod kolena, černé páskové boty i menší černá kabelka jsou výborné. Punčochy by měly být bez zesílené špičky, ale já sama jsem nedávno tohle pravidlo porušila (viz můj příspěvek na jiném vlákně).
Vlasy stačí čistě umyté, vyfoukané, možná přidat trochu tužící pěny, aby nelétaly. Co se týče líčení, dej si pozor, aby bylo jen lehké! Přemalované mladé dívky vypadají vulgárně a to bys určitě nechtěla. Stíny by byly hezké do fialova (k šatům).
Určitě to dobře dopadne, držím palce.
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit