Jsem divná já nebo oni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrea1994
10 příspěvků 17.09.16 16:23
Jsem divná já nebo oni?

Dnes jsem byla pozvána na oslavu narozenin své tetičky, kterou příliš nemusím, ale je to rodina, tak jsem se ustrojila a přišla. To jsem ale netušila, že hned poté, co mě políbila na přivítanou (ach, jak to nesnáším!) mě vyzve k tomu, abych se přezula do pantoflí. To jsem samozřejmě odmítla, řekla jsem jí, že boty mám čisté a že si ke značkovému kostýmku nebudu obouvat desítky let staré příšerné pantofle, zvlášť když jsem si se sladěním kostýmku a bot tolik vyhrála. Tak tu teď sedím v lodičkách mezi lidmi v pantoflích a divně se na mě a mé boty koukají. Přitom jestli je tu někdo divný, jsou to oni, že si ke slavnostnímu oblečení vezmou rozpadající se papuče, které před nimi měly desítky nebo stovky lidí, no ne? Jak to máte vy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Nadya
85 příspěvků 17.09.16 16:29

Já se cizích obnošených pantoflí hrozně štítím…vůbec si pohledů ostatních nevšímejte!…divní jsou oni-ne vy!..dejte si okamžitě skleničku a užívejte si to, že jediná máte vkus :-)

Giulietta  17.09.16 16:29

@Andrea1994 Ste divná Vy. Ste sa ala vyzuť a byť bosá, ak sa Vám tie papuče eklujú.

Linie
1704 příspěvků 17.09.16 16:35

Také bych byla bosa, nebo bych si sebou vzala svoje boty na přezutí.

stricc  17.09.16 16:36

@Andrea1994 já bych asi divně koukala hlavně na neteř, která si na návštěvě klofe do telefonu. Jinak já bych taky zůstala bosa, stejně se příbuzenstvo nesešlo, aby koukalo zrovna na moje lodičky

Andrea1994
10 příspěvků 17.09.16 16:37

Ony to v podstatě jsou boty na přezutí, šla jsem v nich jen od auta a normálně je moc nenosím, protože i bez podpatků jsem dost vysoká a s nimi ani neprojdu dveřmi.

Giulietta  17.09.16 16:43
@Andrea1994 píše: …že si ke značkovému kostýmku nebudu obouvat desítky let staré příšerné pantofle, zvlášť když jsem si se sladěním kostýmku a bot tolik vyhrála.

Keby Vám tie boty neladili, tak by ste sa vyzula? Myslím, že na Vás nepozerajú preto, že oni majú pantofle a Vy lodičky, ale, že to zladenie sa Vám asi nepodarilo. Zaujímalo by ma čo je značkový kostýmek? K akej značke sa už bosé nohy nehodia?

Sulaf
188 příspěvků 17.09.16 16:43

Tak jestli jste zduraznila, ze ten kostymek je znackovy, urcite Vam papuce pribuzenstvo odpusti.

Andrea1994
10 příspěvků 17.09.16 16:43

@stricc Oni jsou burani z venkova, takže si s nima nemám moc co říct a ze stejné příčiny asi nechápou, že někdo má boty jako součást outfitu a blbě čumí(kromě mýho lehce natrvrdlýho bratránka, ten na mě čumí strašně nadrženě).

Giulietta  17.09.16 16:44
@stricc píše: …stejně se příbuzenstvo nesešlo, aby koukalo zrovna na moje lodičky

Myslím, že tí z nej majú riadnu prču, aj s tých zladených lodičiek v ktorých neprejde dverami. :-D

Giulietta  17.09.16 16:45
@Andrea1994 píše:
@stricc Oni jsou burani z venkova, takže si s nima nemám moc co říct a ze stejné příčiny asi nechápou, že někdo má boty jako součást outfitu a blbě čumí(kromě mýho lehce natrvrdlýho bratránka, ten na mě čumí strašně nadrženě).

Ste si istá, že natvrdlí je on? Nejak sa mi to nezdá. :-D

stricc  17.09.16 16:46

@Andrea1994 Strašné. Lituju vás, tím spíš, když si živě představím, co si po vašem odchodu řeknou tetičky

Giulietta  17.09.16 16:46
@Andrea1994 píše:
Ony to v podstatě jsou boty na přezutí, šla jsem v nich jen od auta a normálně je moc nenosím, protože i bez podpatků jsem dost vysoká a s nimi ani neprojdu dveřmi.

A ako ste prešla, vyzutá? Alebo ste si svoj vznešený chrbát ohla?

SweetPotato  17.09.16 16:46

@Andrea1994
Hlavně, že ti burani vědí, že je slušné respektovat přání hostitelky a nedupat jí po bytě v botách z venku.

Giulietta  17.09.16 16:47

@stricc Sííím ja si to viem živo predstaviť. Bude to precítené. chvááála Bohu, že už je to preč :-D

ionicera
4561 příspěvků 17.09.16 16:47

Jasnej troll

mutziputzi  17.09.16 16:49

@Andrea1994 je z mého pohledu strašně blbý buranský trdlo..ve značkovém kostýmku :-D

stricc  17.09.16 16:49

@Giulietta Představuju si to ještě trochu živěji (Taková ta Andrejka bývala milá holčička a podívej se na to…)

Mylady2
12409 příspěvků 17.09.16 16:51

@Giulietta nebuď tak zlá :-)

Každý to můžeme mít jinak. Já to mám tak, že hosty si zvu do spodní části domu. Tam klidně mohou sedět v botách (nemyslím v gumákách) ale pokud jsou to lodičky nebo jiný krásný boty. Tak mi to prostě nevadí. Nikoho nenutím se vyzout.
Ovšem naši rodiče vyžadují papuče. Takže je pro ně mám nachystané.

No a já když přijdu na návštěvu tak čekám na pokyn. Když se zouvat nemusím neudělám to. (Hlavně v létě) papuče si neberu. Beztak i doma chodím bosky.

Příspěvek upraven 17.09.16 v 16:52

Andrea1994
10 příspěvků 17.09.16 16:51

@Giulietta Bosa tam chodit nebudu, protože tam už bordel je a mám své nohy příliš ráda na to, abych je měla na zaprášeném linu starším než já, proto @SweetPotato nemám žádné výčitky, že jim tam chodím v botách, obzvlášť když jsou čisté.

SweetPotato  17.09.16 16:52

@stricc…se nám v té Praze zkazila…

Giulietta  17.09.16 16:54
@Andrea1994 píše: … mám své nohy příliš ráda na to, abych je měla na zaprášeném linu starším než já…

Dúfam, že na pláži v zaprášenom piesku sa tiež nevyzujete, veď ten piesok je starší ako Vy. Mimochodom o vode a mydle ste už počula? :-D

Linie
1704 příspěvků 17.09.16 16:54

@Andrea1994 Pak by bylo možná vhodné se s tetičkou domluvit a před oslavou jí pomoci s úklidem. Po oslavě asi také.

Giulietta  17.09.16 16:55

@SweetPotato …furt bola divná, ale teraz to už presiahlo únosnú mez…

mutziputzi  17.09.16 16:57
@SweetPotato píše: @stricc…se nám v té Praze zkazila…

To ne, to bude vedlejší středisková vesnice, ani největší buranka by po týdnu v Praze nebyla taková nána ;-)

Příspěvek upraven 17.09.16 v 16:58

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit