Jsou bílé kalhoty dobrá volba?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Endless
31 příspěvků 20.07.12 17:56
Jsou bílé kalhoty dobrá volba?

Myslíte, že se vyplatí mít v šatníku kalhoty bílé barvy, které se snadno zašpiní? S čím by se daly takové kalhoty kombinovat?

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

Reakce:

Blair
359 příspěvků 20.07.12 18:01

Řekla bych, že barevně budou ladit se vším. V šatníku mám tedy jen jedny bílé, ale sukně v bílé (krémové) mám čtyři.

Bugatti
4051 příspěvků 20.07.12 18:04

Na léto rozhodně dobrá volba. Ale ne zářivě sněhově bílé, vhodnější je skořápková, offwhite nebo smetanová. Hodí se téměř ke všemu.

Blair
359 příspěvků 20.07.12 18:05

Před chvílí jsem narazila na tohle (třeba to pomůže):
 www.whatiwore.tumblr.com/…-white-jeans

Pavlena
778 příspěvků 20.07.12 18:42

Taky o bílých kalhotách uvažuji, nepodléhají trendům a dobře se kombinují. Ale bojím se údržby.
Vy, co je nosíte: dají se vůbec vzít opakovaně, bez praní po každém použití? Zvlášť pokud budou v normální, nikoliv 7/8 délce?

mikita.miki
1931 příspěvků 20.07.12 19:03

Kombinovat lze s lecčím. pokud ráda nosíte spíše studené barvy, jděte klidně i do sněhobílé, pokud spíš teplé, lepší je ta smetanová. v nějakém klasičtějším střihu, jako má třeba jessica na what i wore je to nesmrtelný kousek. ušpinění? já bych to teda řešila, ale to kvůli všudypřítomnosti potomka, ale pokud spíš řešíte, jestli nebudete tak nějak uprášená, tak radím - v mhd si nesedejte a raději se klinkejte na tyči. jinak přesmíru se nešpiní, ty smetanové rozhodně

Endless
31 příspěvků 20.07.12 21:20

Jedny bílé třičtvrteční šortky vlastním a pokaždé když si sednu na nějaký méně čistý povrch mám na zadku šmouhy :)

Marionette
40 příspěvků 20.07.12 21:29
@Pavlena píše:
Taky o bílých kalhotách uvažuji, nepodléhají trendům a dobře se kombinují. Ale bojím se údržby.
Vy, co je nosíte: dají se vůbec vzít opakovaně, bez praní po každém použití? Zvlášť pokud budou v normální, nikoliv 7/8 délce?

Nemam problem s nima fungovat uplne normalne.

marca
437 příspěvků 20.07.12 21:32

Kalhoty mám dlouhý až na zem, tak světle šedý až skoro bílý a beru je několikrát po sobě. Někdy si vyperu jen konce nohavic, protože se mi nechcou znova žehlit puky. Se zářivě bílou je to možná jiné.

ariesek67
264 příspěvků 20.07.12 21:58

Bilé kalhoty jsou super

MaláČarodějnice
706 příspěvků 20.07.12 21:58

Já si bez nich nedovedu představit léto:-)
Kombinují se podle typu postavy a střihu, takže u mě dlouhé široké pololněné a přes ně delší košile nebo volnější triko. Nemusím si sedat jinde než ve vlastním autě a v kanceláři, takže nevyžadují ani praní po každém oblečení.
Jen se mi zdá, že z bílých 3/4 se letos tak nějak stala uniforma:-(, chtělo by to více barviček do ulic(tedy napřed do obchodů). Teď na mě čekají oranžové dlouhé širokáče z Promodu, jůůů, jak já se na ně těším!!!

mikita.miki
1931 příspěvků 20.07.12 22:00

Malá čarodějnice, jak s těmi lněnými kalhotami? Mně se teda upřímně děěěsně mačkaj, mám pololen s bavlnou a vytahaj se až hrůza, mám kolena jak děcka v punčochách za komunistů.

ariesek67
264 příspěvků 20.07.12 22:03

A jaké prádlo nosíte pod bílé kalhoty, aby nebylo vidět?

Oldyn
5010 příspěvků 20.07.12 22:07

Bílé kalhoty mám a nosím pod ně tanga v tělové barvě. Peru po každém nošení, jelikož je na nich vidět vše a jsem čuník.

MaláČarodějnice
706 příspěvků 20.07.12 22:18

Mikito.Miki, no mačkat se teda mačkají, ale já to neřeším, prostě je to vlastnost materiálu, beru to jako „ležérní styl“. Nažehlenost si užiju na jiných věcech. A vytahaný kolena? Při každém sednutí si jednoduše popotahuju nohavice, takže asi tak stokrát za den:-)Od doby co jsem je trochu prodloužila (dole podšila krajkou)a jsou skoro na zem se trochu vytažený přední díl naprosto ztratí „v návalu krásy“.

RenaLange  20.07.12 22:31

@Pavlena bílé kalhoty a modré sako, to je moje letní klasika na letní podvečer u moře nebo u jezera. Mám bílé kalhoty v létě ráda a docela mě štvala nenávist k bílým kalhotám která se na MP rozpoutala vloni, jako např. " bílé kalhoty nosí pouze šlapky z E 55 " a podobné výkřiky.
Pod bílé oblečení nosím prádlo tělové barvy, vlastně já ho nosím skoro pořád.

system_error
815 příspěvků 21.07.12 08:09

Já mám jen bílou sukni, a vezmu si ji tak dvakrát a musím ji vyprat, přijde mi, že je prostě ušmouraná a to si nemusím ani nikam sednout. S tím souvisí i fakt, že si opravdu musím hodně rozmyslet kdy a kam si v ní sednu, což je docela opruz.

Sibyla
2639 příspěvků 21.07.12 08:35

Určitě. Mám jedny bílé Pietro Filippi a jsou to mé oblíbené - popravdě, jediné kalhoty, které nosím.

Karja
4766 příspěvků 21.07.12 11:34

Já mám jedny bílé kalhoty, dlouhé, rovného střihu. Nosím je hlavně v těch teplejších měsících, kdy je v ulicích sucho. Je pravda, že je většinou musím prát už po dvou nošeních, výjimečně pokud je mám jen někam do restaurace či na nějakou rychlou pochůzku, tak je můžu vyprat po více nošeních. Taky když si sedám, dávám větší pozor kam, než když mám kalhoty černé. Ale koupě rozhodně nelituji, mám je už 5 let a dají se k nim nosit všechny barvy.

Lola  21.07.12 13:43

Ano, ano, ano. Bez bílých kalhot bych nemohla existovat. Nosím je ve všech ročních obdobích. Nevidím rozdíl mezi údržbou bílých a barevných kalhot.

ariesek67
264 příspěvků 21.07.12 13:57

@Lola Mno v zimě bych bílé kalhoty asi nenosil byla by mě v nich zima, avšak manželka má i bílé oteplené kalhoty tak to potom bych bral.

madline
55 příspěvků 21.07.12 21:00

Bile veci obecne nemam rada, jsou narocne na udrzbu a po nejake dobe je na nich videt opranost. Bile 3/4 kalhoty tedy jedny mam - na dovolenou, taham je na plaz. Jinak svetle kalhoty nemam moc rada.

Zoe
316 příspěvků 22.07.12 12:14
bílé kalhoty

Mám jedny dlouhé a jedny 3/4, ale často je nenosím. Beru si je, jen když je v létě slunečný chladný den. Hlavně jsou moc fajn na dovolenou k moři, když večer fouká. Nosím je s červenobílým tričkem a červenými sandály anebo se světlemodrým tričkem, bílou bižuterií a béžovými sandály. Kdyby jste chtěla profesionální radu, tak posílám odkaz:

http://www.elle.cz/…t-bile-dziny

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit