Jsou tyto šaty vhodné na ples?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verunacek5
10 příspěvků 27.02.14 20:14
Jsou tyto šaty vhodné na ples?

Ahoj, prosím jsou tyto šaty vhodné na firemní ples? Není divná délka? a co doplňky? červené naušnice nebo už by té červené bylo moc? Omlouvám se za kvalitu fotky. Díky všem za odpověď!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 27.02.14 20:37

Mne sa nepacia. Vrsok vyzera, ako keby mal kazdu chvilu spadnut, a dlzka mi pripada dost divna. A celkovo deformuju inac peknu postavu.

verunacek5
10 příspěvků 27.02.14 20:40

@MP alex Oblečené narychlo bez podprsenky, jen pro účel fotky, neučesané vlasy, nenamalovaná. Vzadu jsou skoro až na zem dlouhé.

Jiná Realita
13791 příspěvků 27.02.14 20:40

Vůbec to nenoste, nesedí vám.

vršek by měl být tak o 10 cm výš a délka je fakt divná, jak už bylo řečeno. (těch červených doplňků už je taky moc).

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 27.02.14 20:42
@verunacek5 píše:
@MP alex Oblečené narychlo bez podprsenky, jen pro účel fotky, neučesané vlasy, nenamalovaná. Vzadu jsou skoro až na zem dlouhé.

Tak to skuste s podprsenkou, to sa potom blbo radi… Vrchna linia je prilis nizko, ten cerveny pas je oproti tomu strasne siroky, a nechapem tu dlzku - vzadu na zem, a vpredu o 10 cm kratsia? Ja teda jako nie som vobec znalec, len mi to pride divne.

Bea7  27.02.14 20:44

Nelíbí se mi. Na ples asi opravdu ne.

BEZDOMOVEC
1648 příspěvků 27.02.14 20:51

Takhle se plesalo dřív:

Eleanor Rigby
552 příspěvků 27.02.14 21:26

Na ples jsou vhodné jen takové šaty, pod které se vejde podprsenka a které nepadají s prsou.
Hrozí-li tanec s někým jiným než s vlastním životním partnerem, hodí se mít zahalená ramena.

Mylady2
12409 příspěvků 27.02.14 21:32

@Eleanor Rigby co to je za žvást s tou podprsenkou? To je z nějaké encyklopedie? :-D

bertulka  27.02.14 21:36

@Eleanor Rigby cože?!?!?! To jako kdyz budu tancit s kamaradem, tak nemam mit hola ramena? Vzdyt me za ne nedrzi, to je nesmi ani zblizka videt?!?!

Gräfin
2634 příspěvků 27.02.14 21:41

@Eleanor Rigby ha zrovna se dívám na přenos z vídeňské opery a Richard lugner prozradil, že Sophie loren při první návštěvě plesu v opeře neměla pod šaty, do kterých se nechala zašít, vůbec nic. A vypadala nádherně. Vždycky záleží na výsledku.

Šaty zakladatelky tématu se mi nelíbí a podle mě se na ples nehodí, protože jí prostě nesedí.

panvi
249 příspěvků 27.02.14 23:04

Nijak extra se nehodí, ale pokud nic jiného nemáte, tak nakonec proč ne - tedy za předpokladu, že vám nespadnou když upažíte.

Jirkátor
1514 příspěvků 28.02.14 09:34

Sama tak nějak cítíte, že to není úplně ono.

Marti.G
14 příspěvků 28.02.14 09:37

Mně se šaty docela líbí, ale vaší postavě vůbec nelichotí

Go-lightly
3428 příspěvků 28.02.14 10:08

Ale mně se to na ples docela líbí - každý nechce být cukrový. Jen souhlasím, že to na vás divně visí - posuďte sama, jestli to s podprsenkou je lepší.

nanjua
960 příspěvků 03.03.14 22:26

Prosim poradte. Jdu na ples, ktery bude maturitni ale soucasne ho budeme pojimat jako tridni sraz. Jdu tedy bez doprovodu a nevim, jestli se tak uplne hodi dlouhe saty. Mam pekne jednoduche a vkusne s holymi zady ale mam obavu zda to neni moc. Resp. nechci vubec vycnivat a v tech satech se to (nyni bohuzel) celkem dari. Kratke saty nejake mam ale necitim se v nich dobre, nicmene bych pravdepodobne pekne zapadla.Co byste delaly na mem miste? Diky za nazory.

Go-lightly
3428 příspěvků 03.03.14 23:03

Těžko říct, když neznáme vaši třídu a oděvní náladu v ní. Takže to není váš maturák, ale třídy pod vámi, přičemž vy se tam sejdete? Já bych na náš sraz v dlouhých šla, ne v nějakých cukrových, spíš „dospělejších“, klidně i tmavých, s nápadným extravagantním šperkem, ale jak říkám, u nás by to sedělo, vaši třídu musíte posoudit sama.

nanjua
960 příspěvků 03.03.14 23:17

Nyni uz je to spis maturak rady trid pod nami. Je to kolektiv umelcu a prave z toho plynou me obavy. Saty mam tak jak pisete. Cele cerne bez zdobeni a rovne. Pripadam si v nich elegantne a zensky ale valcim s tim, ze bych mela vypadat vic jako bohem (ostatne ten problem jsem mela asi vzdycky). Mam takove pekne cipate saty, vypadajici jakoby oskubane. Ty by sedly…Pomalu se ale nahlodavam, ze pujdu za damu a i kdyz budu sama, tak to nejak proste unesu..

Dahllie
2222 příspěvků 03.03.14 23:21

Tak co jít za dámu v hezkých šatech, ale doplnit to nějakým výrazným šperkem, či jiným doplňkem (třeba nějaké netradiční psaníčko).
(btw. proč byste vlastně „měla vypadat jako bohém“, když se za něj prostě nepovažujete?)

nanjua
960 příspěvků 03.03.14 23:25

@Dahllie Diky,vpodstate jsem si prala aby mi tohle nekdo napsal.

DiorkaFidorka
287 příspěvků 04.03.14 08:01

Ne, toto fakt ne. Vyberte si od základů něco jiného - viděla bych to spíš na jednu základní barvu a jinou na dopňky anebo něco jako tón v tónu, toto Vám skutečně nelichotí.

nanjua
960 příspěvků 04.03.14 08:24

Tady jsou ještě fotky…

Go-lightly
3428 příspěvků 04.03.14 08:46

Rozhodně černé, s nápadným náramkem a náušnicemi. Uvědomte si, že chlapi jsou rádi bohémové, ale ještě radši se podívají na pěknou holku, takže pokud v nich vypadáte aspoň trochu jako ta modelka, jděte do nich. Rozhodně se nevažte na styl, který si z loňska pamatujete, v reálném životě se všichni někam posunuli, a někteří na minulost shlížejí s despektem.

bertulka  04.03.14 08:49

Ty černé jsou nádherné a hlavně, jestli očekáváte, že většina bude mít ty bohémské, tak v nich opravdu vyniknete. K tomu nějakou zajímavou kabelku, náušnice a budete hvězda. Jo a pak chceme vidět foto!

nanjua
960 příspěvků 04.03.14 08:53

@Go-lightly @bertulka Děkuji moc! Na 99% mám jasno. Fotku potom dodám :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit