JSOU UMĚLÉ NEHTY PEKLO?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Minky
123 příspěvků 08.03.13 18:42
JSOU UMĚLÉ NEHTY PEKLO?

Váš názor, prosím?

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Rosalyn
925 příspěvků 08.03.13 18:47

Jak kdy. Na MP lze nalézt několik článků a diskuzí k tématu.

Yla
81 příspěvků 08.03.13 18:54

Ano, jsou. Nelíbí se mi ani (někdy obhajovaná) francouzská manikůra-ta bílá část vypadá prostě divně. Takové ty příšernosti se třpytkami atd jsou snad bez diskuse.

Guinea Pig
1190 příspěvků 08.03.13 19:06

Já si myslím, že je. Ale já jsem přes nehty hodně praktická, stačí mi čisté, velmi krátké a použitelné a využitelné v životě.

Fretkodlak  08.03.13 19:09

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:56

Carmiena
23 příspěvků 08.03.13 19:10

Pro mě jsou peklo a největší jsou napůl odrostlé.

Mylady2
12409 příspěvků 08.03.13 19:10

Ne nejsou… Sice jsem je nikdy neměla, protože mám své přírodní nehty velmi hezké… ale rozhodně umělé pro mě nejsou PEKLO.

Morže
1091 příspěvků 08.03.13 19:14

Záleží jak které. Nejde to všechno hodit do jednoho koše s nápisem „PEKLO“

Mimochodem - proč na nás hulákáte?

LorelaiH.
3126 příspěvků 08.03.13 19:20

Právě jsem se vrátila od své „nehtařky“, která mi nehty dělá už více jak pět let. Není to žádná Vietnamka, svoji práci dělá fakt dobře, mívá dobré kreativní nápady a já jsem s její prací vždy spokojena. Vím, že za ty roky, co k ní chodím, už jsem tam nechala majlant, ale já to beru spíš jako psychoterapii, kdy jednou za měsíc vypadnu na dvě hoďky z domu a vyčistím si hlavu. Takže za mě umělé nehty peklo rozhodně nejsou.

Audrey.Piper
412 příspěvků 08.03.13 19:35

Mně se nikdy nelíbily, dokud si máma nenechala udělat gelové. Je to něco na způsob francouzské manikůry, akorát ten podklad není béžový ale prostě v přirozené barvě nehtu (takže nejsou vidět ani 3 mm odrosty, jenom po bližším zkoumání. Proužek na špičce není bílý, ale z velkých perleťových třpytek, takže není tak výrazný.

Sibyla
2639 příspěvků 08.03.13 19:37

Pro mě peklo jsou.

bestia
2297 příspěvků 08.03.13 19:41

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:01

Guinea Pig
1190 příspěvků 08.03.13 19:42

Uplně neznalá laická otázka: k čemu se vlastně ty nehty využívají? například při nemocných nehtech, když vlastní nerostou nebo jsou nějak vyměklé atd? opravdu netuším, ráda se dozvím. Musím ale podotknout, že mi připadá dost blé, když má nějaká pani ty nehty od půlky (asi něco jako odrosty), prostě najednou velký hrbol na nehtu…nejde to nějak zapilovat nebo odpilovat?

system_error
840 příspěvků 08.03.13 20:19

Podle mě nejsou. od té doby co mám gelovky mám nehty pěkně upravené a hlavně všechny stejně dlouhé a ne ulámané na ukazováčku či jinde. Jistě, někdo by to řešil krátkýma nehtama, ale já krátký nehty bytostně nesnáším, je mě to i fyzicky nepříjemné (vždycky, když se mi nějaký zlomil, trvalo mi 2-3 dny než jsem si na to zvykla a přestalo mi vadit, že je ten nehet tak krátký).

Minion
117 příspěvků 08.03.13 21:22

Nejsou pro mě peklo. Někomu prostě delší nehty nenarostou a touží po nich, takže si dopomůže gelovými nebo nalepí umělé. Samozřejmě se mi nelíbí takové ty extra dlouhé nebo do špice - to už jako peklíčko vnímám, ale jinak se mi to líbí. Já osobně mám velké štěstí, že mám přírodní, dlouhé, pevné nehty, ale třeba kamarádka měla jen maličké, často polámané a zprohýbané, takže si nechává dělat decentní gelové a vypadá to hezky - upraveně a opticky jí to protahuje a zeštíhluje menší prstíky - ruka hned působí elegantněji :-) Já ale zůstanu věrna svým lakům - přeci jen vidím výhodu v tom, že můžu přelakovat dle své potřeby kdykoli a nestojí mě to moc peněz :-)

Dlhonožka
269 příspěvků 08.03.13 21:28

Ako ktoré.
Pre mňa sú peklom nevkusné hranaté „lopaty“, ktorých dotyku sa štítim, predovšetkým nosené štýlom: ruka s kabelkou útočne vystrčená, v nej mobil, peňaženka a kľúče od auta a cez to všetko trčia príšerné pazúry.
Tolerujem len tie umelé nechty, ktoré nekričia do sveta, že sú umelé.
@bestia Povinná výbava pre nevesty pre mňa tiež hrôza.
Ale chápem, nie každý mal to šťastie na nechty ako napríklad ja.

ještěřička
2415 příspěvků 4 inzeráty 08.03.13 21:31

Většina přezdobených „lopatek“,co nabízejí vietnamské či české salóny peklo je. Nebo alespoň pro mě ano. Úměrně dlouhé a vkusně nalakované (jednobarevné) nehty peklo nejsou, i přesto, že jsou umělé. Myslím, že tento trend už jde do pozadí, stejně jako ta „decentní, nenápadná francouzská manikúra“,jak píše bestia…Mají to všichni, je to tuctové. Vadilo by mi „chodit na nehty“ a na opravy těch nalomených. Já vyznávám čisté ruce, žádnou špínu nebo záděry, hezky zastřižené, klidně delší, nalakované jemně i výrazně, dle příležitosti.

modny guru
280 příspěvků 08.03.13 21:46

Ja si nechty az tak nevsimam, ale samozrejme, ze ked ma niekto pazury ako jezibaba, protivi sa mi to. Osobne by som si to nedala, ani netolerovala u kamaratok, ci uz z estetickeho hladiska, alebo zdravotneho. Lebo je pravda, ze sa pod tym robia rozne plesne, videla som take nieco uz aj nazivo, a bolo to vyslovene odpudzujuce. Moze sa to vyskytnut ci uz v luxusnom salone, alebo u Vietnamcov.

Sibyla
2639 příspěvků 08.03.13 22:54

Pro mě jsou peklo z podstaty: lepení něčeho falešného na živé tělo, dušení skutečného nehtu vespod. A pak, já strašně ráda pracuji rukama, hrabu se v záhonech, topím v kamnech, špiním se barvami i hlínou - s tím jsou umělé nehty neslučitelné. Nemyslím jen, že by se poškodily, prostě chci věci cítit, ušpinit se a mýt. Umělé nehty mi připomínají moderní interiér, kde není dřevo ale laminát, a rostliny jsou z plastu.

system_error
840 příspěvků 08.03.13 23:17

@Sibyla - proč neslučitelné? Já je mám a dělám s nimi vše výše zmíněné, akorát netopím v kamnech, když žádný nemám.
Tím nechci tvrdit, že si je máte pořídit a beru, že jako všechno, i umělé nehty každý vidí jinak, jen mě překvapila ta formulace.

P. S. myslím teda gelovky, ne ty klasicé nalepovací, které jsou opravdu jen na dekoraci.

blacken
2357 příspěvků 08.03.13 23:32

Podle mě je třeba rozlišovat:
První obrázek je pro mě peklo nejpekelnější. Druhý pro mě peklo není - ač jsou ty nehty umělé. Chápu, že pokud má někdo ošklivé/třepivé nehty, tak jsou umělé rozhodně lepší volba, než se pokoušet o vlastní. Třetí obrázek jsou nehty přírodní a pro mě rozhodně hůře vypadající, než některé umělé nehty.

Rozhodně nejsem zastánce přírodních za každou cenu, protože kolikrát to přes veškerou snahu nositelky nevypadá dobře.

system_error
840 příspěvků 08.03.13 23:43

@blacken - přesně tak. Jenže podle mě, když se řekne umělé nehty, každý si vybaví ty první nebo nějaké podobné.

blacken
2357 příspěvků 08.03.13 23:46

No, právě proto jsem to specifikovala… Pak jsou ještě mezistupně, kdy je vidět, že jsou nehty umělé, ale ještě pořád to nevypadá až tak zle…a pak jsou ještě megapekelné špičaté drápy se zdobením :-D

Bellaschange
139 příspěvků 08.03.13 23:51

Já teda nosím své nehty potáhlé gelem(bez toho umělého nalepeného), protože jinak se mi prostě lámou..není to výživou, tu mají dostatečnou ale spíš genetikou, takže pokud chci mít hezké nehty, tak musí být něčím zpevněné..Nosím je docela krátké v přirozeném tvaru mého nehtu..většinou něco na styl francouzské manikůry aby nebylo hned vidět, že odrůstají a rozhodně mi nepřijdou pekelné…

Robena
1257 příspěvků 09.03.13 00:42

@blacken Na tretim obrazku jsou nehty (jejich vzhled) v souladu s rukou. Na prostrednim obrazku totez, jen vice elegantni. Kdyz si predstavim ty prekrasne nehty napasovane na te mile, lec obycejne rucce…inu, nemyslim si, ze by to bylo ku prospechu veci.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama