Jste řidičky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brindik
70 příspěvků 13.12.11 12:18

V tomhle ročním odbobí řeším den co den to samé - do práce i z práce jezdím autem za tmy. A neuvěřitelně mě prudí všichni chodci, v černém či šedém oblečení, co přecházejí mimo přechody, skáčou pod kola a hrajou si nasmrtelné…
Všechny tady řešíte jak být krásná (elegantní), ale používá některá z vás v tomhle období nějaké reflexní prvky? Na elegantním oblečení se běžně nevyskytují, ale službu dělají velkou. Jako řidič teda oceňuji „lyžaře“, protože jsou většinou vidět. Lepší živej lyžař, než přejetá dámička…

Reakce:

zelitschko  13.12.11 13:07

když vím, že potmě půjdu někde mimo osvětlení, tak to řeším reflexní páskou na rukáv, za vesnicí navléknu, ve vesnici sundám, jednoduchý. Zavedla bych je povinně.

DanielaS
4603 příspěvků 13.12.11 15:37

Od doby, co ridim, si uvedomuju, jak jsem v tmavem malo videt. Ve meste to neresim, na neosvetlenych mistech aspon barevnou salou, taskou. A kdyz musim jit pesky z domu, v lete v zime i v prave poledne nasazuju reflexni vestu. Nejak ve stavebnim planu zapomneli, ze nekdo obcas bude chtit vyjit z domu po svych.

seznam.mih  13.12.11 16:17

Řidič nejsem a přiznávám, že jsem o tomhle nikdy nepřemýšlela. Nicméně když tak přemejšlím, tak nosím červenej kabát, někdy si vemu světle modrou šálu - sice modrou nesnáším, ale tahle šála krásně hřeje a je ručně pletená od mamky :) tak bych snad mohla bejt pro řidiče dostatečně vidět i za tmy ..

Katy
91 příspěvků 13.12.11 17:43

taky to neřeším, ale každopádně čím víc se kdo chrání, tím víc ho podporuju, protože, jak se říká, pokud nejde o zdraví, jde o… myslím, že děti by měly mít reflexní prvky bez debaty a všude, a kdybych bydlela třeba na vesnici nebo v místech, kde není vidět, určitě bych si pořídila aspoň tu pásku na rukáv, to není žádné faux pas.

kiwi  13.12.11 18:58

Zrovna jsem si přivezla několik reflexních přívěšků aspoň na tašku - nevypadaj na ní zle ani za denního světla. Ve Švédsku, kde žije moje vnučka, už bez odrazek a reflexních pásů ani dětskou bundu nebo kombinézu nekoupíte… a ty přívěšky tam nosí i spousta dospělých. Není divu, teď je tam tma už ve tři… ale všichni jsou vidět už z dálky. Navíc tam každej řidič před přechodem už dávno brzdí… ještě nikdy se mi tam nestalo, že bych musela u přechodu byť jen na pikosekundu čekat.
Tady se moc bezpečně necítím… no, snad to s mýma novýma odrazkama trochu vylepším :-))

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit