K čemu se hodí oxfordky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jillian
30 příspěvků 04.05.12 19:15
K čemu se hodí oxfordky?

Zdravím pekelnice,
mám dotaz, který mi přišlo moc triviální pokládat Adě, tak se obracím k módyznalému davu:
K jakému oblečení se nosí boty oxfordky?
O to, jak se mám správně oblékat jsem se začala zajímat až nedávno a vzhledem k tomu, že nečtu dámské časopisy ani módní blogy, mi chybí povědomí o tom, jak se věci k sobě kombinují. Oxfordky se mi líbí, mám jedny na vysokém podpadky a ráda bych si pořídila i nižší, ale zjišťuji, že netuším, co se k nim hodí. Poradíte?

Reakce:

Lamii
2 příspěvky 06.05.12 19:47

Ahojky.. tak je teprve s nějakými módními kreacemi začínám, mám spoustu „společenských“ kalhot… nebo jak to nazvat.. jsou to kalhoty, které jako primitiv považuji za součást kostýmků… dlouho mi leží ve skříni a tak zoufale na ně koukám a nevím co s nimi, jak je nosit.. jsou krásné, sedí.. jen je to tak nějak nudné samo o sobě… napadlo mě po shlédnutí blogu „muživčesku“, že bych prubla nosit právě oxfordky nebo i hladké kožené boty s barevnými ponožkami, jak to tam bloger ukazuje, že mohou nosit muži a budou stylový ;)
Tak tedy myslím nějaké ty černé kalhoty, bílá halena, oxfordky, barevné fusekle, k fuseklím do tónu třeba doladěný pásek či kabelka .....
Rozhodně mohou vypadat perfektně i sukním…

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit