K sukni i kalhotám?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cutworm
30 příspěvků 09.10.13 13:34
K sukni i kalhotám?

[* *] Otázka je jasná. Potrebuju univerzalni obuv na ted - az zacne prset, ale nebude jeste zima. Puvodne jsem chtela klas. oxofordky, ale nenasla jsem v CR nic vhodneho…

Reakce:

Brunhilde  09.10.13 13:37

Něco jako univerzální obuv není, buďto je to lepší ke kalhotám nebo k sukni. Pokud teda nejste punkerka a nenosíte pořád kanady, pak je to jedno.
Záleží na stylu, ale obecně to spíš není možné.

Jiná Realita
13791 příspěvků 09.10.13 13:37

Speciálně tyhle se k sukni podle mě hodit nebudou, protože ten zaoblený vršek v kombinaci s moc malým podpatkem dělá nepěknou tlustou nohu v oblasti kotníku.

Jiná Realita
13791 příspěvků 09.10.13 13:43

Všeobecně se k sukni i ke kalhotám hodí něco na platformě, nebo něco jako na fotce, myslím jen styl, ne přesně ty konkrétní kusy. samozřejmě záleží, jaký styl nosíte.

cutworm
30 příspěvků 09.10.13 14:05

@Brunhilde - děkuji za názor :-)
@Jiná Realita - podobné jsem si koupila loni. Bohužel užší podpatek zajel mezi kočičí hlavy a bylo po podpatku, tak jsem si myslela na nějaké jiné. Ale asi skončím u podobných, co jste dávala vy. Moc děkuji!

vendulael
2147 příspěvků 09.10.13 15:08

Zkusila bych typ bot, co navrhuje @Jiná Realita. Nedávno jsem si koupila v Geoxu oxfordky na podpatku v černé barvě, vypadají dobře i ke kalhotům i k sukni. Hezké a za nižší cenu jsem viděla u Bati.

vendulael
2147 příspěvků 09.10.13 15:15

Tady je obrázek těch z Geoxu

cutworm
30 příspěvků 09.10.13 15:59

Jdu se ještě dnes podívat k Baťovi, tak jsem zvědavá, co tam budou mít světoborného…

Matmys
1597 příspěvků 09.10.13 16:02

Asi taky záleží na tom, jaký styl oblékání máte, ale já si tedy klidně beru jednoduché kožené lodičky (gabor) i ke kalhotám.

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 09.10.13 16:18

@cutworm Byla jsem tam včera, světoborného nic. Ale koukala jsem spíš na Högla a od něj měli v naší vísce jen lodičky, které už mám.

cutworm
30 příspěvků 10.10.13 08:41

@Ikeya-Seki - tak mám stejnou zkušenost. Nakonec to vidím na nějaký z Tamarisu nebo Marco Tozzi.
@Matmys - já normálně taky, ale potřebuju nějaké obutí na počasí, co právě přichází. Ráno trochu zima, odpoledne přeháňky.

cutworm
30 příspěvků 10.10.13 09:04

@Matmys - styl oblékání? no, dneska mám zrovna černé lodičky, chinos kalhoty a bílé tílko, lehký rozepínací svetr a černou koženou bundu…Smím se zeptat, co nosíte vy na přechodné období mezi lodičkami a kozačkami?

continuity
5851 příspěvků 10.10.13 09:31

@cutworm konkretna ja lodicky. kozacky vyndavam az v dobe, kdy bud mrzne anebo jsou pliskanice, ze bych ty lodicky znicila. kdyz mam stejne nohy jenom v silonkach, je mi jaksi jedno jestli je odhaleno jeste 10cm2 kuze.

Alizon
1233 příspěvků 10.10.13 10:05

@cutworm Ja taky nosim lodicky dokud to jde a potom na zimu vytahuju zimni boty/kozacky, ale to je dane i tim ze jsme v Belgii a tady je i v prosinci porad tak 5 stupnu.
Mam i boty na prechodne obdobi, Richelieu shoes
https://www.google.cz/search?…
neco podobneho jako vlozily @Jiná Realita @vendulael.
Nosim je ale hlavne ke kalhotum, k sukni je nemam rada - coz je muj osobni problem, mam hrozne hubene kotniky a lytka - takze k noze v sukni u me tyto boty pusobi moc mohutne. Na „normalnich“ nohach se mi k suknim libi.

cutworm
30 příspěvků 10.10.13 11:57

@Alizon - Richelie shoes jsem si kupovala loni na podzim, bohužel jsem je totálně odrovnala. Úzký podpatek na kočičích hlavách není zrovna ideální, tak jsem si myslela, že si letos koupím nějaké jiné, ale zatím to na ně zase vypadá. Sebekriticky musím říct, že se mi moje nohy líbí, takže to bude i dobrá volba.

Alizon
1233 příspěvků 10.10.13 12:58

@cutworm
Ty moje maji podpatek pomerne siroky a odolny - jsou podobne tem z Geoxu tady - takze s tim problem nebyl. Lodicky takto znicim mnohem vic.

cutworm
30 příspěvků 11.10.13 22:14

Nakonec to vyhrály tyto:

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit