Hledám jarní/podzimní "kabát"

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rooney
5 příspěvků 05.12.12 15:06
Kabát hledám

Zdravím

Chtěl bych vás tímto způsobem požádat o pomoct jestli náhodou někdo neví kde by se dal sehnat podobný podzimní „kabátek“, (viz fotografie).

Děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

femmefatale.xxl
26 příspěvků 05.12.12 15:16

Nevím, přesně tenhle určitě ne, ale možná byste uspěl v Bushmenovi, bohužel ten Váš na obrázku je jarní, teď tam budou věci spíš na zimu, ale kdo ví :)
Možná by stálo za to se tam porozhlédnout.

rooney
5 příspěvků 05.12.12 15:41

Dobrý den

Děkuji za tip, určitě se tam podívám.

vovce
48 příspěvků 05.12.12 17:54

Hledala bych v armyshopech…třeba značku Surplus

rooney
5 příspěvků 05.12.12 18:20

Dobrý den

Děkuji vám, to by mohl být krok tím správným směrem.

Barr.b
143 příspěvků 05.12.12 23:01

Mně by stačil i ten pán :P (Je to z filmu Všemocný?)

pehot
712 příspěvků 05.12.12 23:25

Přítel má podobnou z Abercrombie

rooney
5 příspěvků 06.12.12 00:04

Barr. b: To je screenshot z filmu „The Words“ vřele doporučuji, parádní film.

Pehot: Bohužel Abercrombie & Fitch nemají u nás doposud žádnou prodejnu. Na internetu jsem objevil butik s názvem „UrbanStore“ který nabízí produkty A&F, tak se tam můžu podívat.
Model bundy kterou má Váš přítel se jmenuje „Abercrombie&Fitch Sawteeth Mountain“. A mě se líbí.

pehot
712 příspěvků 06.12.12 00:22

@rooney jj, já se omlouvám. Většinu oblečení nakupujem přes net, tak mi to s tou prodejnou nějak nedošlo.

rooney
5 příspěvků 06.12.12 00:55

Pehot: To nevadí. Já bych s tím taky neměl problém, jen každá značka šije jinak. A zrovna od A&F nic nemám, takže se vsadím že bych se určitě nestrefil na svou velikost. A posílat to zpět do zahraničí kvůli výměně velikosti, to by se zase protáhlo.

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama