Hledám jarní/podzimní "kabát"

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rooney
5 příspěvků 05.12.12 15:06
Kabát hledám

Zdravím

Chtěl bych vás tímto způsobem požádat o pomoct jestli náhodou někdo neví kde by se dal sehnat podobný podzimní „kabátek“, (viz fotografie).

Děkuji

Reakce:

femmefatale.xxl
26 příspěvků 05.12.12 15:16

Nevím, přesně tenhle určitě ne, ale možná byste uspěl v Bushmenovi, bohužel ten Váš na obrázku je jarní, teď tam budou věci spíš na zimu, ale kdo ví :)
Možná by stálo za to se tam porozhlédnout.

rooney
5 příspěvků 05.12.12 15:41

Dobrý den

Děkuji za tip, určitě se tam podívám.

vovce
48 příspěvků 05.12.12 17:54

Hledala bych v armyshopech…třeba značku Surplus

rooney
5 příspěvků 05.12.12 18:20

Dobrý den

Děkuji vám, to by mohl být krok tím správným směrem.

Barr.b
143 příspěvků 05.12.12 23:01

Mně by stačil i ten pán :P (Je to z filmu Všemocný?)

pehot
685 příspěvků 05.12.12 23:25

Přítel má podobnou z Abercrombie

rooney
5 příspěvků 06.12.12 00:04

Barr. b: To je screenshot z filmu „The Words“ vřele doporučuji, parádní film.

Pehot: Bohužel Abercrombie & Fitch nemají u nás doposud žádnou prodejnu. Na internetu jsem objevil butik s názvem „UrbanStore“ který nabízí produkty A&F, tak se tam můžu podívat.
Model bundy kterou má Váš přítel se jmenuje „Abercrombie&Fitch Sawteeth Mountain“. A mě se líbí.

pehot
685 příspěvků 06.12.12 00:22

@rooney jj, já se omlouvám. Většinu oblečení nakupujem přes net, tak mi to s tou prodejnou nějak nedošlo.

rooney
5 příspěvků 06.12.12 00:55

Pehot: To nevadí. Já bych s tím taky neměl problém, jen každá značka šije jinak. A zrovna od A&F nic nemám, takže se vsadím že bych se určitě nestrefil na svou velikost. A posílat to zpět do zahraničí kvůli výměně velikosti, to by se zase protáhlo.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit