Kabát rozšiřující se do sukně

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AudryHepburn
4 příspěvky 04.12.13 20:31
Kabát rozšiřující se do sukně

Dobrý den, nevíte, kde bych v Praze nebo na eshopu mohla sehnat vlněný kabát, který je nahoře vypasovaný a dole se rozšiřuje do tvaru sukně?
Mají je na Asosu v délce do půli stehen, já bych ale chtěla délku ke kolenům. Na několika ženách jsem jej právě v Praze viděla a vypadal i kvalitně, jenže v žádném obchodě jsem ho nenašla.

Reakce:

Jiná Realita
13791 příspěvků 05.12.13 01:32

„fit and flare“ kabáty měly letos všechny hlavní anglické hadro online shopy. jak jsou na tom teď nevím, nemám čas sledovat. ale DP, asos, topshop, tesco myslím měli všichni. jen nevím, jestli byly i vlněné. takž zkuste všechny profláknuté eshopy :)

Petruna87
1 příspěvek 06.12.13 09:32

Není sice vlněný. červený a černý v Gate za 998,–
Teď už bude možná ve slevě.

Allania
424 příspěvků 06.12.13 09:55

Podobné kabáty šije na objednávku Lazy eye. Sama nad ním slintám už dlouho. Asi nebude nejlevnější, není to konfekce, ale hned tak někdo ho mít nebude. Záleží na Vás, kolik do něj chcete investovat.

AudryHepburn
4 příspěvky 06.12.13 10:21

Lazy eye má krásné kabáty, bohužel ta cena bude příliš vysoká. Kolikrát si říkám, že bych si jej i nechala ušít, ale nevím jak se pohybují ceny švadlen v Praze.
Můj limit je 5000,– a potřebovala bych něco ke kolenům, protože na mé výšce kabáty pod kolena nevypadají dobře.

Denyna
4101 příspěvků 06.12.13 15:44

Já se chodím kochat tímhle
http://www.bravissimo.com/…ey/pc123sgy/?…

AudryHepburn
4 příspěvky 06.12.13 19:35

@Denyna Ten je krásný, jen ten obsah vlny mohl být vyšší. Teď jsem objevila tento .

Jiná Realita
13791 příspěvků 07.12.13 00:20

Variace na tento typ kabátu mívá třeba next, loni i letos, a má (minimálně hodně, ne-li většinu) s vlnou.

AudryHepburn
4 příspěvky 07.12.13 08:16

@Jiná Realita
V nextu jsem si ho zkoušela. Nelíbil se mi střih, na postavě vypadal spíše jako gothic. A složení bylo 80% polyester, jestli tam byla ve zbytku vlna to nevím (pokud to nemá 70% vlny tak to stejně žmolkuje a nehřeje), materiál byl nepříjemný už jen na dotek.

Jiná Realita
13791 příspěvků 07.12.13 16:18

@AudryHepburn
ono to asi chce ne český next, který většinu zajímavých věcí nikdy nemá :/

já mám od nich tento (na fotce moc nevynikne, ale všechny ostatní jsou moc malinké a není na nich nic vidět) a je v něm vlny hodně, 80%? nebo úplně samá vlna? nemám ho u sebe, ležím a vstávat nehodlám :D (jsem byla doteď dělat čerta a umírám zimou :-) a všichni ho docela obdivují. v reálu je to barva camel a je myslím z loňska.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit