Kabát s farebnými pančuchami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

modny guru
280 příspěvků 11.11.12 19:44
kabat s farebnymi pancuchami

Ahojte. Chcela by som sa spytat na vas nazor na kabat, spod ktoreho vidno nohy v pancuchach (telove, alebo aj farebne), pretoze mam rada tento styl obliekania, ale mam divny pocit, ako sa na nma ludia na ulici pozeraju. Nosim to s hnedymi oxfordkami a ako celok sa mi to paci. Myslite si, ze to vyzera zle? Mama mi stale hovori, ze vyzeram akoby som si zabudla na tie pancuchy obliect nohavice (samozrejme ze mam nohavice, ale kratasy, ktore zakryva kabat).

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Ceresa
465 příspěvků 11.11.12 19:50

Lidi nereste, to ja bych uz nevylezala z domu;)

corleone  11.11.12 19:53

Oxfordky jsou zlo. A puncochy? S temi se musi velmi opatrne. Muze se to povest, ale musite na to mit nohy a zvolit spravnou barvu a boty. Casto vznika efekt „skorni“, a to vypada dost hrozne.

llolla
2102 příspěvků 11.11.12 20:44

@modny guru
Tak si poridte kabat az na zem.

smrtonoška  11.11.12 22:34

Vypadá to úplně normálně. Pokud nenosíte ty punčochy na hlavě, tak nechápu, proč by měli lidé čumět. Maximálně někomu trochu výraznější barva přitáhne zrak, ale neberte to jako nějakou špatnou pozornost. A že kalhoty nejsou vidět mi taky nepřijde jako tragédie, kdy už všichni pochopí, že někdo má holt zimní kabát jeden a nebude se třást zimou v krátkém kabátku jen proto, aby bylo vidět, že nezapomněl na kraťasy…

audrey t.
168 příspěvků 11.11.12 22:41

Barevné punčochy nosím už několikátou sezonu. Letos už se začínám ztrácet v davu - barevné nohy jsou všude. Před pár lety nás bylo v Praze jen pár a vůbec mi pohledy lidí nevadily.
Co se týče délky kabátu - pokud je ultrakrátký, těsně pod zadek, měla by sukně nebo kraťasy trošku vykukovat. V tom dávám zapravdu mamince, že jste jako nedooblečená. Pokud je do půli stehen a níže, nevidím problém, když sukně nekouká.

modny guru
280 příspěvků 12.11.12 15:24

@audrey t.
skoro po kolena:)

jumbee  12.11.12 18:16
@corleone píše:
Oxfordky jsou zlo.

Zvláštní, když jsem si pořídila své první, přítel je vychválil do nebe a stále miluje, když tenhle typ bot nosím :D.

PepaPopper
27 příspěvků 13.11.12 12:40
@corleone píše:
Oxfordky jsou zlo.

Proč jsou oxfordky zlo? Vysvětlete mi to, prosím, já je totiž nosím úplně pořád:)

Eirean
244 příspěvků 13.11.12 13:54

Souhlasím s @corleone. Oxfordky se mi na většině děvčat a dam nelíbí, protože dělají takovou,,divnou" nohu - říkám tomu useknutý pahýl. To lze pozorovat nejčastěji u sukní a ještě když jsou ty oxf ploché. Na podpatku už vypadají lépe, ale musí mít ten správný typ vykrojení, aby to nohu lehce prodloužilo. Opravdu, za poslední rok, co jsou tyto boty v módě jsem viděla tak tři, čtyři ženy kterým ta bota opravdu slušela.

Nicméně jsou horší věci. Třeba Uggs - dnes jsem měla možnost uzřít krásný totálně sešlapaný exemplář - to dotyčné nevidí/necítí, že chodí po okraji té boty a ne po podrážce, sakra?

O tom, jak oxf vypadají pod kalhotami se nebavím, protože pokud jsou ty kalhoty dlouhé, těžko obvykle říct, co tam je za botu.

corleone  13.11.12 14:01

@PepaPopper Viz @Eirean . Doplním, že navíc vypadají obvykle velmi staromódně, působí dojmem bot z minulého století.

Moir
1800 příspěvků 13.11.12 14:04

@corleone myslíte z 20.? (rýpu, já vím ;))

PepaPopper
27 příspěvků 13.11.12 14:08

Aha, no já si neskromně myslím, že na mé noze vypadají dobře, ale možná jen blbě vidím :D a že vypadají trochu staromódně, to se mi právě hrozně líbí. takže to je zase subjektivní

Kay_Adams
1612 příspěvků 13.11.12 14:10

@Moir
20. storočie zahŕňa aj obdobie 1901-1930 ;)

corleone  13.11.12 16:20

@Kay_Adams Asi tak.

modny guru
280 příspěvků 13.11.12 16:27

@PepaPopper
Aj mne so to prave preto paci. Staromodne nemusi znamenat zle-napriklad styl vintage je teraz moderny a pritom je staromodny.

Philogia
48 příspěvků 13.11.12 18:13
@Kay_Adams píše:
@Moir
20. storočie zahŕňa aj obdobie 1901-1930 ;)

Matematicky sice patří celé toto období do 20. století, ale historikové (minimálně čeští) obvykle (když mluví obecně o stoletích) počítají období před začátkem 1. světové války (1914) ještě do 19. století.

Trinule
25 příspěvků 13.11.12 20:52

Nosit! Podle mě to vypadá živě a neupjatě. A to se cení :)

klubo  13.11.12 21:19
@Philogia píše:
Matematicky sice patří celé toto období do 20. století, ale historikové (minimálně čeští) obvykle (když mluví obecně o stoletích) počítají období před začátkem 1. světové války (1914) ještě do 19. století.

Ještě nějaký jiný historik než vy?

Philogia
48 příspěvků 13.11.12 21:38
@klubo píše:
Ještě nějaký jiný historik než vy?

Ano, kupříkladu Prof. PhDr. Robert Kvaček, CSc.
Tím, co jsem psala výše, odpověděl na jedné z historických přednášek pro veřejnost na otázku, proč svoje přednášky o dějinách dvacátého století začíná až první světovou válkou a ne těsně po roce 1900.

corleone  13.11.12 21:45

Proboha, vypněte to někdo!

seznam.mih  13.11.12 22:14

Zajímavé nás učili, že 20. století je období 1901-2000 a spadá do něj Secese (jako přelom 19. a 20. století) Moderna (Kubismus, futurismus, fauvismus, expresionismus),Vin­cent Van Gogh, Vasilij Kandinskij, Pablo Picasso, Edvard Munch, Paul Cézanne, Henri Matisse, André Derain, Franc Marc, Oskar Kokoshka (Pro mě alias Pokožka), Egon Schiele a další pojmy, na které jsem jistě zapomněla.
A čím my se češi můžem v tutom období pochlubit je, že českej kubismus je docela proslavenej a jako jediní na světě máme i kubistickou architekturu.
Moje oblíbené období, které si jasně pamatuju jako 1. polovina 20. století. Žádné, že 20. století začíná po světových válkách.

Kay_Adams
1612 příspěvků 13.11.12 22:21

@seznam.mih
No, a učili vás snáď historici, ako tuto Philogia alebo p. Kvaček?

Celú strednú nám sprosto klamali… :/

seznam.mih  13.11.12 22:25

@Kay_Adams Ne učil nás „jen“ Jan Souček :D No jako zjišťuju, že to je hroznej lhář, když nám tvrdil nesmysly o 20. století :( :D

PepaPopper
27 příspěvků 13.11.12 22:27

No, tak dějepisář nám taky povídal, že se říká „dlouhé 19.století“, kam se počítají i roky před 1.SV. Není to žádné oficiální vymezení! (samozřejmě že 20. století doopravdy začíná rokem 1901), ale neofiko jako pracovní verzi to myslím historici tak doopravdy berou, že za 20. století tak nějak považují až roky od 1914 dál. Ale ono je to asi jedno, ne? :) Jen jsem se chtěla zastat Philogie :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit