Kabát se vzorem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HanulkaUH
100 příspěvků 27.11.13 07:29
Kabát se vzorem

Obracím se na místní módní znalkyně s radou, kde koupit zimní kabát se vzory. Napadá mne jen provařený Desigual, jiná značka mne nenapadá. Líbil by se mi i květinový vzor jako na obrázku

Reakce:

top topic
949 příspěvků 27.11.13 07:43

V lete jsem videla nejake vzorovane kabaty tohoto stylu (ale asi spis to bylo prechodne nez na zimu) v prodejne latek a galanterie Marlen na Palackeho tridev Brne. Ptala jsem se a pry to sije nejaka pani z Prahy. Dal jsem to nezkoumala.) Myslim, ze jednodussi bude nechat si to usit, kdekoliv, nez pidit po obchodech.

Oldyn
5034 příspěvků 27.11.13 16:51

www.marlen.cz/…motivem.html
Ale přikláněla bych se k tomu, koupit látku a nechat ušít. Nevím jak moc na údržbu by byla vhodná potahovka-gobelín, ale snad se v kabátovkách něco najde. Na střední jsme si z potahovek šily saka. :D

dagur
263 příspěvků 27.11.13 18:26

Kamarádka si koupila vzorovaný kabát v Zebře, ale vypadá jako kopie Desigualu. Možná, že tam mají i jiné.

Bugatti
4052 příspěvků 27.11.13 18:31

Rozhodně bych si ho nechala ušít. Mám už asi 7 let kabát ušitý z potahovky na křesla, bavlna s menší příměsí polyesteru, a je stále jako nový. Ten materiál je už ze své podstaty velmi trvanlivý. Mohu doporučit krejčovou v Brně, která podobné kabáty šije na míru.
V Marlen jsem viděla nějaké hotové, ale kvalita šití se mi vůbec nelíbila.

Garfie
4452 příspěvků 27.11.13 20:41

@HanulkaUH Ivko Ale obávám se, že také připomíná Desigual. Nebo nějaké jiné španělské značky, Missing Johnny , Rosalita McGee

Karoleenah
2322 příspěvků 27.11.13 22:39

@Bugatti Mohla bych poprosit o kontakt na tu krejčovou? Nějakou „kabátovou“ bych nutně potřebovala, má „šatová“ krejčová a moje babička (která mi šije vše ostatní) kabáty tvrdošíjně odmítají šít. :D

Bugatti
4052 příspěvků 27.11.13 23:03

@Karoleenah Pošlu vám SZ

top topic
949 příspěvků 28.11.13 10:23

@Karoleenah: Jestli je to ta krejcova, kterou mi Buggati doporucovala, tak tu doporucuju taky;-)

Bugatti
4052 příspěvků 28.11.13 10:29

@top topic Ano, je to tatáž. :-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit