Kabát ve slevě - Pietro Filipi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olive Oyl
197 příspěvků 01.03.13 09:41
kabát ve slevě-pietro filipi

Tenhle kabát mi přijde tak úžasnej, že jsem ho prostě musela někomu ukázat, pro mě je to špatná velikost, tak ho třeba uloví někdo z vás
 http://www.pietro-filipi.com/…y-kabat.html

Reakce:

ještěřička
2370 příspěvků 27 inzerátů 01.03.13 10:36

Mají tam více hezkých věcí…

Olive Oyl
197 příspěvků 01.03.13 10:49

To maj :) ale ten kabát, čistá střižní vlna… :)

Matmys
1597 příspěvků 01.03.13 11:28

Fakt je, že kalhoty, kabáty, bundy a sukně z Pietro Filipi mám i několik let. Vydrží.
Svetry ne, ty odešly…

top topic
949 příspěvků 01.03.13 12:31

@Matmys: co boty, zkoušela jste nějaké?

Matmys
1597 příspěvků 01.03.13 14:49

@top topic
Boty ne. Ne, že bych nechtěla.
V obchodech, které se nespecializují přímo na boty, většinou začínají od 36.
(já jsem 35)

Tanya01
92 příspěvků 01.03.13 18:55

Dekuji za odkaz na PF. Objednala jsem tam cerny kratky kabat. Nestihla jsem letos zadnou slevu, tak aspon ten kabatek.

Robena
1257 příspěvků 02.03.13 09:45

Ja jsem si take koupila ve slevach kabatek u PF! Mam z nej velikou radost a budu se tam vracet, zda se mi, ze velice dobre sedi na me cesko - slovanske postave.

Tanya01
92 příspěvků 02.03.13 11:09

Mne se tam libi i saty a sukne. Saty nejsou moc kratke. Bohuzel ty ceny i po slevach jsou dost vysoke.

Ivicca
11 příspěvků 12.01.15 23:13

Ma niekto skusenost s velkostami u PF? Kupila som si v e-shope kabat, zial som tak dlho cakala, ci nenajdem nieco lepsie (samozrejme ze nie, ked som takmer nikde nebola), kym vypredali vacsiu velkost (44), ktoru som si chcela kupit namiesto svojej (42), pre istotu. Potrebovala som kabat TERAZ, takze som si aj tu „mensiu“ kupila. Kabat dojde o dva tyzdne, tak rozmyslam, ako to bude vyzerat. Akoze tie ich velkosti su riadne cudne, o jedno cislo vacsia velkost, no rozmery takmer iste (vyska) alebo rozdiel 1 milimeter - alebo iba nieco nechapem?

ziginka
75 příspěvků 13.01.15 07:28

Mela jsem podobny problem. Objednala jsem si loni dvoje saty a musela jsem je vracet, i kdyz jsem se pred objednanim premerila. Nesedely tak o 2 velikosti. Zkusila jsem pak jeste jeden kabat, ten uz mi v obvodovych velikostech sedel, ale protoze mam vysku asi o 10 cm mensi nez ve velikostni tabulce na strankach pietro filipi, stejne jsem v nem vypadala jako by byl po vyssi sestre. Tak jsem se holt smirila s tim, ze PF nesije na mou postavu.

lucia032
2 příspěvky 13.01.15 15:05

Ono to treba vsetko skusat, niekedy mam pocit ze kazda ich kolekcia ma ine cislovanie, apson pri mojej velkosti 34 sa mi to tak zda. Niekedy kupim veci ktore su v pase a na bokoch ako na mna (nohavice a sukne) a niekedy to je az o cislo vacsie, a to ja teda s vahou nekolisem, ale veci tam maju super aj vydrzia, mne aj svetre zatial drzia niekolko rokov.

Iv_Sm
1432 příspěvků 13.01.15 15:13

@Ivicca Ja mám skúsenosť, že veci v Pietro Filipi sú výrazne väčšie než v inej bežnej konfekcii.

Vždy ma poteší, že u nich oblečiem sukne a nohavice veľkosť 38 (niekedy dokonca 36), hoci inde mám v spodnej časti tela spravidla veľkosť 40.

Ak ste si teda kúpila „menšiu“ veľkosť, pravdepodobne Vám bude sedieť :)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit