Kabáty a konfenkce od českých výrobců - linky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Starscream
12 příspěvků 13.11.11 08:42

Je mi docela líto, když brouzdám po obchodech a nacházím samé made in china a podobně :( Nedávno jsem objevila tuhle firmu:
http://www.janabogarova.cz/
A hon na kabát byl ukončen nádhrným dlouhým vlněným (70% - zbytek kašmír) kabátkem. Proč kupovat od cizích ?

Reakce:

Emily.V
67 příspěvků 13.11.11 09:17

Pěkné, na kolik tak tyhle kabáty přijdou?

Starscream
12 příspěvků 13.11.11 09:29

Mam dlouhy cerny a prisel me na 4100, kratsi jsou levnejsi. Propracovanost je uzasna.

seznam.mih  13.11.11 12:00

Proč kupovat od cizích? Protože češi přece nemají vkus ne?

GreatSusan  13.11.11 12:06

seznam.mih: ja Vas mam porad radsi :-)), dobra odpoved…

seznam.mih  13.11.11 13:03

Tak to je fajn, že mě máte pořád radši :D

Zoe
316 příspěvků 14.11.11 10:01
Zrovna pátrám, kde nejlépe nakoupit pánské kalhoty, serióznější, ne slavnostní a už vůbec ne džíny a pod.
Jsem z Frenštátu p.R., ale akční rádius máme větší díky autu. Dáte mi tip?

Maja  14.11.11 11:52

Tohle bude asi problém, ale nemáte někdo tip na výrobce, co šije opravdu dlouhé kabáty i ve velikostech 32/34? Ne babkoidní, ale ani ne kurví, chci něco ve stylu těchto: http://www.marksandspencer.com/…p/B0058Q8AXA?… nebo v minimální délce do poloviny lýtek (nic kratšího nepovažuju za pořádnej kabát:D)Můj drahoušek, co jsem ulovila před pěti lety v sekáči za dvě stovky, už dodělává, tuhle zimu ještě vydrží, na tu další už to však chce nový. Ale zdá se, že dlouhé kabáty jsou vyhrazeny jen velikostem nad 40:/ A když už objevím v konfekci dlouhou 34, odpovídá to spíš 36/38. Nevím, jestli bych jako chudá studentka mohla jít do kabátu na míru, ale máte-li někdo orientaci, kolik by to tak mohlo stát, budu ráda :)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit