Podzimní a zimní kabát - poraďte

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BezNicku
159 příspěvků 15.09.12 22:52
Kabáty - poraďte

Prosím, poraďte, kde sehnat podzimní a taky zimní kabát, který by byl v délce TĚSNĚ nad kolena. Samozřejmě v nějaké rozumné ceně, jsem student. Už jsem z toho zoufalá, dneska jsem prošla CELOU Olympii a nemám nic :-( (o botech ani nemluvě).
Mám totiž problém, že 90% mého šatníku tvoří úzké sukně do pasu, které jsou těsně ke kolenům, takže mi naprosto ze všeho trčí velký kus a samozřejmě to vypadá otřesně :-(
(Maminka mě samozřejmě přesvědčuje, že „se to nosí“ a „vypadá to normálně“…ale myslí to dobře :-D )

Já už fakt nevím, asi budu chodit v zimě jen ve svetru nebo co :-(
Musím ho sehnat zítra, pak už nebudu mít absolutně kdy..

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

jumbee  15.09.12 22:54

@BezNicku Mně tedy přijde podivné, když právě není vidět ani kousek sukně… Připadám si pak jako nahá.

BezNicku
159 příspěvků 15.09.12 22:56

Jumbee - mam rada, když jde videt opravdu jenom malinky kousicek (tak 2 cm odhadem) - mam par krajkovych veci a vypada to tak pekne…ale ja mam ten problem, ze mi vykukuje opravdu velky kus :- (

jumbee  15.09.12 22:59

@BezNicku Tak to chápu. To mi taky přijde blé :D.

pehot
685 příspěvků 15.09.12 23:08

@BezNicku tuším, že správně by měla sukně o malý kousek (cca 5cm?) z kabátu vykukovat, takže kabát nad kolena bude správná volba. Ovšem zapomněla jste uvést podstatnou informaci, a to kolik měříte. On totiž stejný kabát bude slečně měřící 160cm ke kolenům, kdežto slečně 180cm, pod zadek.

Merseger
38 příspěvků 15.09.12 23:12

Taky řeším „kabátovy“ problém. Nutně potřebuju nový zimní, protože můj nejoblíbenější poněkud dosluhuje, ale nic nemůžu sehnat. Chci taky těsně nad kolena, tentokrát asi „camel“ a HLAVNĚ aby byl vypasovaný a od pasu do A, ne „střih župan“ s páskem nebo rovná roura. A se studentským rozpočtem bych uvítala cenu do 2500 (i to je dost, ale prostě ho potřebuju :D). V Praze. Ach jo.

BezNicku
159 příspěvků 15.09.12 23:13

Pehot: priznam se, ze mam velice spatny odhad, co se tyce delek do 30 cm, takze ty moje 2 cm bylo jen strileni od boku… nevim, jak moc mi vykukuji ty veci, ktere „jeste vypadaji dobre, kdyz vykukuji“…ale proste od urcite delky uz to nevypada dobre :-) (a hlavne ty uzke sukne!)

mam 170 cm
a jsem z brna

Rabbit-Heart
644 příspěvků 16.09.12 10:11

Byla jste v Zaře? Já jsem se tam byla včera podívat a měli tam docela dost kabátů delšího střihu… Akorát ty ceny se mi jako studentce taky moc nelíbily :)

BezNicku
159 příspěvků 16.09.12 23:13

Hm, ten cerveny by se mi hodil, ale pochybuju, ze stoji do 2 tisic??? :-)

tak kdyz mi aspon nikdo neporadi s kabatem, tak poradte aspon nekdo, prosim, kam v brne na bezove anebo hnede anebo fialove anebo tmavomodre lodicky? velikost 40 nebo 41 a aby se vesly do tisicovky. a aby nemely jehlove podpatky.

prosla jsem celou olympii a celou vankovku (porod) a ANI JEDNY na me nemaji…uz to asi vzdam :- ( ale kdyz ja je tak strasne potrebuju :-/

edit: ha, tady me nekdo fakt asi nema rad, kdyz me raminkuje i za konstatovani, ze na me nikde nemaji boty :-D

Rabbit-Heart
644 příspěvků 17.09.12 06:16

@BezNicku Do 2.000 asi ne, ale do 3.000 byste se asi vešla. Tmavomodré lodičky jsem koupila v CCC asi před 2 týdny, stály 249,– ve výprodeji. Mám je na sobě tu - nemají moc vysoký podpatek, odhadem tak 5-6 cm, a není jehlový :)

Betty J.
2031 příspěvků 17.09.12 07:23

BezNicku: barevné lodičky jsem zahlédla ve výprodejovém oddělení u Salamandra na Masarykově, ale protože jsem tam pátrala po jiném druhu obuvi, nejsem si jista výběrem barev ani výškou podpatků. Co se týče délky kabátu, nejedná-li se o krátký kabátek (délka maximálně pod boky), rozhodně by zpod něj neměla sukně vykukovat.

Kackakopr  05.10.12 11:33
podzimní kabát

Co se týká kabátů mne se líbí tedy spíš nelíbí ale jsou praktické tzv. spacáky péřové kabáty sehnala jsem si Moncler a je fantastický!!!

Rosalyn
925 příspěvků 05.10.12 11:40

Nekonečný výběr levných vlněných kabátů mají přece v sekáčích. :-) (vtip)

D.C.M.
82 příspěvků 05.10.12 11:42

@Rosalyn: Až na to, že to není vtip, pokud si člověk odmyslí slova: nekonečný výběr.

Rosalyn
925 příspěvků 05.10.12 11:50

@D.C.M. Právě proto tam jsou ta dvě slova navíc. Vzpomněla jsem si totiž na staré MP, kdy to podle některých diskutujících vypadalo, že v sekáčích je spousta kvalitních věcí za malý peníz pro celou rodinu. Že do sekáče zajdu a hezký kabát najdu. :-) Jinak pár věcí ze sekáče taky mám, ale všichni víme, že je to o náhodě a štěstí.

TinkaH
916 příspěvků 05.10.12 11:56

@Rosalyn Už jsem propadala dojmu, že jsem divná, protože já v sekáči najdu něco co fakt stojí za to jednou za uherský rok. A ten dojem, že je chyba ve mně, je vytvořen právě těmi co tvrdí, že sekáče se hemží kvalitním a levným oblečením

D.C.M.
82 příspěvků 05.10.12 12:06

@Rosalyn: Ano, náhoda a štěstí. Na začátku týdne jsem byla v hrabárně a nějaké kabáty tam byly. Podíl vlny a kašmíru dohromady byl přes 70%, ale mooc velká velikost nebo bylo vidět, že byl často užívaný - žmolky. Zajímavý byl jeden v barvě velbloudí srsti a vůbec si nejsem už jistá, jestli nebyl pánský.

@TinkaH: Ono záleží kam chodíte, jak často chodíte a kdy chodíte do SH.

real.blond
6688 příspěvků 05.10.12 12:30

@jumbee mne se nahodou libi, kdyz se muze zdat, ze nositelka je pod kabatem (kozichem) naha;) zvlast treba u spolecenskych malych cernych, ktere konci nad koleny.

alter ego
904 příspěvků 05.10.12 12:32

Toto je pro mě esence módního pekla!

@Kackakopr píše:
Co se týká kabátů mne se líbí tedy spíš nelíbí ale jsou praktické tzv. spacáky péřové kabáty sehnala jsem si Moncler a je fantastický!!!

saryvary
664 příspěvků 05.10.12 12:33

@Kackakopr Jsem z Vás zmatená. Nebyla tu včera kolem toho hnusného kabátu nějaká debata, ve které jste se k němu nehlásila?

real.blond
6688 příspěvků 05.10.12 12:36

@saryvary mozna ma z jejich propagace a prodeje vysoke procento z ceny:))

saryvary
664 příspěvků 05.10.12 12:42

@real.blond A tak neměl by jí někdo říct, že tady je na špatné adrese? :-)

real.blond
6688 příspěvků 05.10.12 12:45

@saryvary no.. Ja myslela, ze ji to doslo z reakci v Co jsem mela dnes na sobe.. Ale mozna si rika, ze vytrvalost prinasi ruze!:)

GreatSusan  05.10.12 12:52
@Rosalyn píše:
Nekonečný výběr levných vlněných kabátů mají přece v sekáčích. :-) (vtip)

myslela jsem, ze v sekacich mivaji spis kasmirove kabaty…

chinin
2788 příspěvků 05.10.12 13:43

No, samozřejmě! V sekáčích mívají NAPROSTO NENOŠENÉ kašmírové kabáty.

P. S. A šátky Hermes za 30,– Kč.

@GreatSusan píše:
myslela jsem, ze v sekacich mivaji spis kasmirove kabaty…
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit