Kabelka LV

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Skallka1
51 příspěvků 19.12.12 20:23
Kabelka LV

Ahojte,
chcela by som poznať pravé ľudské názory na kabelky LOUIS VUITTON. Veľmi som po Vitonke túžila, tak som si na Vianoce išla urobiť radosť a bola som na Parížskej v Prahe a ostala som ako obarená. Mne prídu ako kus umelej hmoty, niektoré blbo držali tvar a iné zas boli ako kufre. Dnes doniesla kolegynka do roboty úplne novú (dostala ju k 50tke) no vôbec ma nenadchla. Radšej si kúpim za 200 eur v koži! Ako to vidíte Vy? Mne to príde len ako veľmi vydarená reklama!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reakce:

Dahllie
2222 příspěvků 19.12.12 20:33

Je Vuitton a Vuitton. Trendy kolekce často nejsou žádný zázrak, ty nadčasové jsou zajímavější.

Borag
140 příspěvků 19.12.12 20:33

Ahoj,

já jsem pyšný majitel několika kusů LV.
Nevím, co ti přijde umělé, jestli platno (canvas) nebo něco jiného… nicméně je to zvláštni, výrobky LV jsou naprosto precizní a dokonalé.

LV v některých svých liniich nabízí i kožené doplnky. Ale bohužel, za 200E je neseženeš, ale když přdáš jendu nulu, tak už ano :-)

A pokud ti LV prijde jako kus umele gumy, nejspis si navstivila Holesovickou trznici, a ne bohuzel Parizskou ulici.

Woey
135 příspěvků 19.12.12 20:37

No je pravdou, že některé LV kabelky se mohou zdát trochu nepoddajné…ale kůže změkne, přizpůsobí se, „ochodí se“ časem (mně to trvá cca jednu sezónu).

Dorenika
464 příspěvků 19.12.12 21:18

Nemyslim si zesu LV kabelky alebo hocico ine nekvalitne, zle vypracovane alebo z nekvalitnych materialov, prave naopak ak sa k tomu normalne spravate tak to vydrzi roky…ten desing je uz ale druha vec

smrtonoška  19.12.12 22:07

Je zajímavé, že zrovna kabelky LV vzbuzují u lidí tolik rozporuplných reakcí… :D

Lettie
426 příspěvků 19.12.12 22:24

@Skallka1 Nikdo prece nikoho nenuti, aby ty kabelky mel rad, ale preci jen vidim dost podstatny rozdil ve zpracovani kabelek LV a kabelek za 200eur. A to i presto, ze kvalita LV sla dost dolu. Nevim, jake typy jste zkousela, ale vybrat se tam urcite da vkusna a pekna kabelka, jen to vetsinou nejsou ty nejlevnejsi.

Borag
140 příspěvků 19.12.12 22:30

@Lettie
Mohu se zeptat, dle čeho soudíte úbytek kvality. Na kterých liniich je to poznat. Děkuji za info.

Lettie
426 příspěvků 19.12.12 22:36

@Borag Uz jsem to tu psala vicekrat, tak bych se nerada opakovala, ale nosim jejich kabelky uz mnoho let a kdyz porovnam jak kvalitu materialu /napr tloustka Damieru na penezence ci klicence/, trvanlivost zlaceni na zipech, tak i samotne provedeni - kostky uz davno nesedi presne, dokonce se do prodeje dostanou pasky, ktere nejsou strizene na stred, nebo obal na karty, kde na miniprostoru kostky ubihaji o temer cm, je to znat na prvni pohled i osah. Samotni prodavaci to potvrzuji. A netyka se to jen vyrobku, ktere se koupi v CR, je to totez i u veci nakoupenych primo v Parizi, kd nam prodavac musel vybrat se tri penezenek, aby ty kostky sedely:-(
Vysvetluji si to tim, ze jak se snazi dostat na ceny pristupne vetsine, tak nekde to usetrit musi a bohuzel je to prave na te kvalite. Bezte se podivat do Parizske na tloustku pasku a porovnejte s paskem tak pet let starym a uvidite, jaky rozdil tam je, starsi ma o hodne silnejsi tu spodni kuzi.

Sibyla
2639 příspěvků 19.12.12 22:36

No, přiznám se, že se mi LV nelíbí, aspoň ne ta Monogram kolekce. Kožená Alma je něco jiného, tu bych si nechala darovat (hladkou kůži, prosím, ne vernis a ne raženou!), ale obecně nemám LV ráda pro ten procovský nápad potisknout svým velkým monogramem celou plochu. Může mít dokonalé výrobky, o to nic, ale tímhle se deklasoval z té opravdové špičky - má to příchuť vulgarity.

adeeelka
18 příspěvků 19.12.12 22:58

Osobne nevlastnim ziadnu kabelku LV (zatial :-)), ale mala som moznost pred rokom vidiet a preskumat viacero LV kolekcii. Islo teda o obchod v Bazileji a kabelky mi pripadali spracovane velmi kvalitne a detailne, tak ako sa na spickoveho vyrobcu patri. Co mna osobne sklamalo boli satky a kravaty. Tie uz na prvy pohlad vyzerali akoby z menej kvalitneho materialu, aj ked slo o hodvab spracovanie a prevedenie mi pripadalo akoby z beznej konfekcie.Ak by nemali logo, zrejme by som ich k LV nikdy nepriradila.

LorelaiH.
2998 příspěvků 20.12.12 08:45

Možná je to trošku OT, ale narazila jsem na web:
http://www.hermesreplicastore.com/…black-p-230/
Je to Hermes nebo jen povedený fake?

lioncity  20.12.12 09:04

@LorelaiH., ten dotaz byl skutecne myslen vazne?

http://www.hermes.com/…default.html

Pihatková
20 příspěvků 20.12.12 09:13
@LorelaiH. píše:Je to Hermes nebo jen povedený fake?

máte to napsaný přímo v názvu stránky

LorelaiH.
2998 příspěvků 20.12.12 09:40

Spíš mě zarazilo, že i replika může stát 1000 dolarů…
a ta stránka se nejdřív „tváří“ jako eshophermes, až pak to přeskočí na to „hermesreplica“

DanielaS
4599 příspěvků 20.12.12 09:53
@Sibyla píše: … obecně nemám LV ráda pro ten procovský nápad potisknout svým velkým monogramem celou plochu. Může mít dokonalé výrobky, o to nic, ale tímhle se deklasoval z té opravdové špičky - má to příchuť vulgarity.

Za to az tak ten monogram nemuze, ten se po plose kanvasu uziva pres sto let, spis to firma vyuzila v soucasnem trendu „chci nosit drahe veci, ze kterych je citelne i pro plebs, ze jsou drahe“. Stejne jako treba deklasovane karo Burberry.

ionicera
4561 příspěvků 20.12.12 10:07

Myslím, že jste si všimla odmítání kabelek LV na modním pekle, dokonce jsem tu viděla i úžasný názor, že LV nosí jen baby s plastickými operacemi, a chcete podpořit, že obyčejná kabelka je vlastně lepší.
Za mě ale rozhodně ne. Kabelky LV jsou kvalitní, ve většině případů hezké a dokáží i obyčejný outfit pozvednout úplně někam jinam. Toť tedy můj skromný názor. Teď jsem se zamilovala do jedné, ale stojí nádherných 90000-nebo tak nějak.

Mylady2
12409 příspěvků 20.12.12 10:12

Mě se líbí tím víc…čím víc vidím že takové hromadě lidí nedá spát:-D

Pirek
6777 příspěvků 20.12.12 10:55

Pchá, jestli se přiznávají svým zákazníkům k tomu, že jdou s kvalitou úmyslně dolů, aby více vydělali, tak to pro mne přestala být značka LV něčím klasickým a luxusním a stala se předraženým spotřebním zbožím.

Sibyla
2639 příspěvků 20.12.12 11:10
@DanielaS píše:
Za to az tak ten monogram nemuze, ten se po plose kanvasu uziva pres sto let, spis to firma vyuzila v soucasnem trendu „chci nosit drahe veci, ze kterych je citelne i pro plebs, ze jsou drahe“. Stejne jako treba deklasovane karo Burberry.

Ne, já pokládám za vulgární právě ten nápad inzerovat svou značku tak, aby ji nikdo nemohl přehlédnout. Aťsi je to sto let, je to mínus Monsier Vuittona. Pomíjím současnou módu a fejky. Tohle prostě není gentlemanské - špičkoví krejčí ze Saville Road by se zděsili při představě, že jejich práce bude poznatelná na první pohled. Burberry za své fejky nemůže, stejně jako Hermes, to je jiná kapitola.

chinin
2788 příspěvků 20.12.12 12:00

Zajímavý názor. V zásadě s vámi souhlasím, jenom bych tu prvoplánovou „inzerci“ vlastní značky neoznačila za vulgární, spíš bych řekla, že k tomu mám mentální rezervaci a sama se tomu vyhýbám.:-) Osobně nemám ráda cokoli s viditelnými logy (naopak „viditelný rukopis“ třeba na doplňcích – módních i bytových – mám ráda), ale u druhých se snažím respektovat, že „to mají jinak“. To, co opravdu nesnáším, jsou fejky, za které já osobně (pokud neslovíčkařím) považuji i přesné kopie tvaru bez falešného loga.

P. S. Pokud by nebyla Burberry kostka tak profláknutá, koupila bych si v ní kašmírovou šálu, protože se mi prostě líbí + by se mi hodila do šatníku + si myslím, že by mi slušela, ale díky té profláknutosti prostě vím, že to není nic pro mě. Fňuk. :-) Už jsem zde myslím psala, že kamarádka jednu takovou má, a moc ji nenosí, právě proto, že jí vadí ta „viditelná značka“.

@Sibyla píše:
Ne, já pokládám za vulgární právě ten nápad inzerovat svou značku tak, aby ji nikdo nemohl přehlédnout. Aťsi je to sto let, je to mínus Monsier Vuittona. Pomíjím současnou módu a fejky. Tohle prostě není gentlemanské - špičkoví krejčí ze Saville Road by se zděsili při představě, že jejich práce bude poznatelná na první pohled. Burberry za své fejky nemůže, stejně jako Hermes, to je jiná kapitola.

uu  20.12.12 12:21

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:28

DanielaS
4599 příspěvků 20.12.12 12:53
@uu píše:
@Sibyla Monsieur Vuitton v tom bude asi nevinně. Před sto lety navrhl kabelku a napadlo ho, že ze svého monogramu udělá vzor celé kabelky. Na tu dobu zajímavý nápad, ne? Že se toho lidi postupem let chytli a začali to vyžadovat, to byl asi spíš vedlejší efekt. Z obchodnického hlediska by byl blbý, kdyby řekl: Ne, vy snobové, konec loga, teď budu dělat kabelku, aby nebylo poznat, že je ode mě :))

Proto pisu „firma vyuzila soucasneho trendu“. No a ze Vuitton uz davno neni luxusem pro nekolik vyvolenych je snad jasne tak patnact let, ne? Proc by jinak ve velkem sekal v Cine klicenky a obaly na kreditky…

uu  20.12.12 13:01

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:28

malykrtek
26 příspěvků 20.12.12 13:04
lojza vytón

Já beru jedině toto :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit