Kabelka na procházku se psem

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blankaposp
3 příspěvky 19.04.17 13:00
Kabelka na procházku se psem

Nemáte prosím někdo tip na pěknou menší kabelku nebo pěkný městský batoh na procházku se psem po městě? Něco, kde by vlezla peněženka, doklady, mobil, menší láhev s pitím a nějaké kokina pro pejska? Na hory si beru sportovní batoh, ale jde mi o něco na procházku po městě. Potřebuji mít volné ruce. Děkuji za rady

Reklama

Reklama

Reakce:

DanaP
110 příspěvků 20.04.17 15:08

Mám koženou kabelku s variabilním uchem, která se dá předělat na batoh. Dokonce jsem si podle ní nechala udělat stejný tvar, akorát podstatně větší, aby se do ní vešly věci třeba na cvičení.

blankaposp
3 příspěvky 21.04.17 06:29

Dano a můžete mi tady dát fotku Vaší kabelky?

lanete
108 příspěvků 21.04.17 20:58

A má se pejsánek vejít do kabelky?

DanaP
110 příspěvků 22.04.17 20:20
Baťohokabelka

Takhle je to v nastavení kabelka, na baťoh se akorát prodlouží ucho a protáhne se nahoře tím tunýlkem a dole v rozích přicvakne. Ta čená je normálně koupená - značka Verso, ta oranžová větší je dělaná na zakázku - v Praze sídlí brašnářka Tatiana Fučíková, má i e-shop.

DanaP
110 příspěvků 27.04.17 10:09

Nějak nechápu, co se tolika lidem nelíbí na baťužku na procházku se psem? Měla byste snad nosit psaníčko??? :) Třeba nám to někdo vysvětlí…

DanaP
110 příspěvků 27.04.17 10:12

A koukněte na tohle - od mé oblíbené brašnářky.
 http://www.brasnarstvitatiana.cz/…bez-zapinani

blankaposp
3 příspěvky 27.04.17 11:33

Dano, tak ten je moc pěkný, ale ta cena :-(. Právě taky nevím, co někomu vadí na pěkném batůžku - styl jak jste poslala odkaz - když jdu ven se psem třeba do města.

DanaP
110 příspěvků 27.04.17 11:37

No jo, kůže. Ona ta původní černá kabelka stála, myslím, stejně. Ta na zakázku kupodivu taky :) U těch mých je ještě ta výhoda dva v jednom. Ráno jdu pěšky do práce - verze batoh, večer do divadla - verze kabelka. Tak do Národního bych si vzala jinou, ale to bych se asi mazala domů i převlíknout.

Ivavo
2 příspěvky 27.04.17 18:16

Na procházky se psem jsem si koupila tuhle levnou kabelku. Vejde se tam toho poměrně dost.
 http://panikabelkova.cz/…-modra-.html

Reklama

Váš příspěvek

Blogerky v letech: Glamour styl a extravagance

O mladých módních blogerkách si přečtete na každém rohu. O starších... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Růžová je zženštilá a zelená pro citlivky. Co dělají barvy v naší hlavě?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás říkají barvy, které nosíte?... Celý článek

Reklama