Kabelka se zvířecím vzorem - jak nosit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vivi00
3 příspěvky 25.12.14 22:30
Kabelka se zvířecím vzorem - jak nosit

Zdravím,
dostala jsem k Vánocům tuto kabelku se zvířecím vzorem. Sama bych si ji asi nekoupila, více by se mi líbila čistě červená, zvířecí vzory moc nenosím, ale nakonec myslím, že není nijak ošklivá a určitě se nějak unosit dá. Je mi 20, tak si snad nějakou výstřednost dovolit můžu. Kabelku bych asi ráda unosila nejvíc do práce, pracuji v kanceláři, takže elegantnější styl, jemnější líčení. Vlasy jsem dříve nosila červené, ale nyní už mám hnědo-zrz, spíše tmavší. Samozřejmě vím, že k tomu nic divokého nepujde a zbytek outfitu musí být jednoduchý, ale zajímaly by mě spíše konkrétní outfity, barvy a zda lze k této kabelce nosit červený zimní kabát který teď jako v zimě jediný nosím nebo třeba si k ní raději koupit černou elegantní bundu (kabát si už bohužel dovolit nemůžu) nebo nechat kabelku spíše na jaro/léto? Několik lidí mi ji už zkritizovalo, že je to hrůza, několik zase řeklo opak. Mě se líbí, jen nechci udělat chybu v kombinování s ostatními věcmi, co budu mít na sobě. Plánuji teď menší nákupy oblečení, tak ať třeba vím, co dokoupit.

Reakce:

shanimplavkynahrocha
4409 příspěvků 25.12.14 22:46

@Vivi00
Rozhodně bych vybrala zbytek bez vzorů… Něco pro inspiraci co se týká střihů a barev:

Go-lightly
3428 příspěvků 25.12.14 23:10

Já bych ji nosila nanejvýš v tašce. Omlouvám se, ale připadá mi prostě… ale co, já ji nosit nebudu!

Vivi00
3 příspěvky 26.12.14 12:48

Myslíte, že by ji šlo třeba barvou na koženku předělat na čistě červenou?

DRW
1240 příspěvků 26.12.14 13:29

Bud obleceni v jedne barve: cerna, seda, tmave modra anebo vubec. Je to takova vyrazna zalezitost, ze uz toho moc nesnese. Snad jen decentni doplnek v cervene barve na krk, popr. usi. Osobne bych to brala jako pomstu od darujiciho. Zrovna resim podobnou zalezitost a ta moje ma imitaci hadi kuze, ale nebyl to darek k vanocum. A uz je rozhodnuto, pujde z domu.

HanulkaUH
100 příspěvků 26.12.14 13:45

Já dostala zebrovanou a tu jsem si sama vybrala, mám slabost pro všechno zebrové… tím, že je černo-bílá (nebo spíš béžová), nebude kombinování takový problém, ale opravdu to chce jednoduché oblečení.

@Vivi00 píše:

ta Vaše se mi nezdá tak špatná…Jasně, vezmete ji tak párkrát do roka, ale k jednoduchému outfitu nemusí vypadat špatně.
Barvení bych nedoporučovala - zkoušela jsem boty a malé plochy nejsou ani poznat, ale celoplošně by to nevypadalo hezky

Vivi00
3 příspěvky 26.12.14 13:56

Kamarádka mi teda taky doporučila nebarvit, prý by to byla škoda. Tak snad teda jednoduché bílé tričko, třeba černé kalhoty a černý svetřík? Asi ji tedy nebudu nosit každý den, ale je mi líto ji nechat jen tak.

Karja
4767 příspěvků 26.12.14 14:16

@Vivi00 Upřímně, taky bych si jí nekoupila a nákup dokonce všem rozmlouvala. Ale myslím, že pokud to není šunt a je kvalitně zpracovaná, tak by to v reálu nemuselo vypadat tak špatně. Červenou bych pak nechala jen kabelku, případně drobný doplněk, náramek apod.
Osobně bych si kvůli téhle kabelce žádné speciální oblečení už nedokupovala a když ji chcete nosit, tak ji nechte na sezónu, kdy to oblečení už máte.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit