Kabelky Guess

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dorotka.00
5 příspěvků 01.08.12 18:39
Kabelky Guess

Milé dámy, zajímal by mě váš názor na kabelky Guess. Zvažuji, jestli si mám nějakou pořídit. Prošla jsem už několik internetových obchodů, ale u některých se mi nelíbily barevné kombinace nebo výrazné logo. Máte některá dobrou zkušenost nebo je lepší poohlédnout se po jiné značce? Odpovídá cena kvalitě a provedení? A je lepší koupit kabelku v kamenném obchodě nebo bez obav i přes internet? Děkuji za vaše názory.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Jetthro
1129 příspěvků 01.08.12 19:11

Guess mi prijde v CR hrozne precenovanej, to za prvy, a za druhy na me vetsina veci co se tam prodava pusobi tak nejak, jak to rict slusne..jako pro pracovnice vykricenyho domu. Na muj vkus proste desne preplacany a stve me jak vsude musi bejt co nejvetsi logo. V ty cenovy relaci bych volila treba Furlu http://tinyurl.com/bv4cf53 - pokud se teda nepletu a kabelky Guess porad stoji kolem 4 a vice tisic..

Darebnice
205 příspěvků 01.08.12 20:52

Asi bych se raději poohlédla v kamenném obchodě a teď mě určitě čeká záplava červených ramínek, ale mě se některé jejich „kousky“ líbí :-D.

Sibyla
2639 příspěvků 01.08.12 20:55

Nelíbí se mi, připadají mi tak nějak laciné. Podotýkám, že vůbec nevím, co je to za značku a v jakém cenovém rozmezí se pohybuje, ale… nelíbí.

bestia
2296 příspěvků 01.08.12 21:49

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:56

Meduza xo
6 příspěvků 01.08.12 22:40

Myslím, že za ty peníze, co se prodává u nás se dají koupit daleko lepší-kvalitnější kabelky. Když jsem je na dovolený v USA viděla ve výprodeji za cca 15$ nevěřila jsem svým očím:-).

klubo  02.08.12 00:37

Některé se mi líbí. Záleží co k tomu, aby to nesklouzlo k těm kolotočům a vykřičeným domům. Pokud je nositelka přirozená, elegantní a upravená, s kabelkou se může trochu odvázat.

LadyPapajka  02.08.12 07:03

Nelíbí se mi.

sarinka.v
423 příspěvků 02.08.12 09:19

Já kabelku Guess mám a opravdu se dají pořídit i bez záplavy cvoků, třásní, cingrlátek atd. Jsem s ní velice spokojená. Mám ale dovezenou z USA, kde mi ji koupil partner. A ten by žádnou přeplácanou hrůzu nekoupil, takže za mě v pohodě :)

daniela11  02.08.12 10:55

Kabelky Guess se mi většinou moc líbí a mám ráda i jejich oblečení

daniela11  02.08.12 10:57

Jo a samozřejmě nemyslím ty třásňové, ty jsou hrozné

Curlygirl
1901 příspěvků 02.08.12 11:06

Záleží na vkusu, pokud se Vám líbí, proč ne. Já taky patřím mezi ty, které je považují spíš za kolotočářské (teda ty, co se prodávají u nás, v USA jsem viděla i jednodušší pěkné modely). Nejen, že je cena u nás oproti USA mnohonásobně vyšší (tam to nosí holky na střední a nemyslím si, že to považují za „extra značku“ jako lidi u nás v ČR), taky bych se zamyslela nad kvalitou. Za nějakých 4-5 tisíc se už nechá sehnat kvalitní kožená kabelka, která má nesrovnatelné zpracování a nebude na jednu/max. dvě sezóny jako Guess.

Osmikraska
645 příspěvků 02.08.12 14:41

Nečetla jsem celou diskusi. Jen bych na okraj řekla, že v USA ty kabelky stojí třeba kolem sedmi stovek v outletu (dodnes trochu lituju jedné krásné malinké, že jsem si nekoupila). V čr je to opravdu přeceňovaná značka. Ve skutečnosti to žádný velký luxus není. A u nás ji nosí hodně takových těch slečinek (řekla bych pipin, ale to je blbý;-)). Pěkný kableky se tam určo najdou, ale fakt je trochu škoda, že na nich bývá mega logo.
Být Váma, koupim kdyžtak vkusnou s co nejmenším logem.

Mylady2
12409 příspěvků 02.08.12 15:13

Běžte se podívat do pietro Filipi…já si tam sice nikdy nic nekoupila(není to můj styl) ale zato jsem odtud viděla hezké kabelky :-) uz 2!možná i 3;-)

Lola  02.08.12 16:23
@sarinka.v píše:
Já kabelku Guess mám a opravdu se dají pořídit i bez záplavy cvoků, třásní, cingrlátek atd. Jsem s ní velice spokojená.

Souhlasím, mám jednoduchou hladkou kabelku Guess, koupenou v Německu. Samozřejmě s pidilogem, jen diskrétně vyraženým do kování. Nevím, proč se tady od Guess tak výrazně uchytily zrovna ty nablblé modely - vždyť jen to gigantické logo musí vážit půl kila. Mám ji 7 let a funguje dobře, i když je pravda, že ji nenosím denně.

Jiná Realita
13791 příspěvků 03.08.12 21:42

http://www.youtube.com/watch?…

…aneb důvod, proč považuju guess za megakýč. když vydržíte tak za půlku, slečna vás naprosto dostane megasexy outfitem guess kabelky, guess džín, guess trička, vše patřičně ověšené logy, barvami, druky, kamínky atd. doplněno o botky s mašlí, které už tak …ehm, nepopsatelný zjev vhodně doplní.

Pro mě je toto typická nositelka guess značky a je to důvod, proč bych nikdy nic guess nechtěla. takhle kýčovitě prvoplánově sexy, aby po mém vhodně vystaveném zjevu slintalo půl internetu, být nechci ani z letadla.

daniela11  04.08.12 09:42

Píšete docela blbosti. Znáte pár modelů Guess a podle toho soudíte celou značku. loni jsem si dovezla z Itálie nádherná malé černé Guess, které mají tak decentní malinké logo, že si ho nikdo nevšimne. A v poslední Elle je úžasná modrá kabelka Guess, která má ke kýči opravdu daleko. Nelíbí se mi, jak tu vynášíte kategorické soudy a nemají hlavu ani patu

Gingatko
10 příspěvků 04.08.12 13:31

Já jsem si koupila kabelku Guess kdyz jsem byla v New Yorku. Hezkou, černou. Ale má uši udělané tím stylem, že jakmile udělám pohyb, tak ta kabelka „vrže“. Tím pádem ji ve výsledku téměř nenosím, protože bych tím upoutávala pozornost kolemjdoucích, chjo :(

madline
55 příspěvků 04.08.12 15:11

Do kabelky Guess bych taky nesla. Mozna neznam celou kolekci, ale to, co jsem videla (jak v kamennych obchodech, tak na webu) me neoslovilo. Vetsina jejich produkce je kycovita (z meho pohledu) a s velkymi logy, ja mam rada jednodussi veci, takze bych se poohledla po jine znacce. Co se tyce kvality, tak to nemuzu posoudit, doufam ale, ze vzhledem k cene, to nebude s kvalitou zle :)

Karin
3401 příspěvků 14.08.12 10:53

Já bych si kabelku Guess nekoupila. Ani kdyby byla jednoduchá a vkusná a z kvalitní kůže (jestli takové vůbec jsou :-)) Značka Guess prostě nekoresponduje s mým stylem, mám ji v mysli spojenou s takovým tím kolotočářským nevkusem, cingrlátka, leopardí vzor, cvočky, velká loga, vysolárkované peroxidové blondýny v růžovém oblečení a nagelovaným nabíječem ve špičatách botách…
Navíc jsem ji kdysi viděla v jednom zahraničním katalogu typu jako je u nás třeba Bonprix, za ceny mnohem nižší než u nás… Takže to chápu tak, že to není bůhvíjaký luxus, akorát u nás to někteří lidé asi díky šikovnému marketingu a přemrštěným cenám za luxus považují. A mně se líbí neokázalý luxus. Top kvalita, ale bez viditelných log.

RenaLange  14.08.12 11:41
@daniela11 píše:
Píšete docela blbosti. Znáte pár modelů Guess a podle toho soudíte celou značku. loni jsem si dovezla z Itálie nádherná malé černé Guess, které mají tak decentní malinké logo, že si ho nikdo nevšimne. A v poslední Elle je úžasná modrá kabelka Guess, která má ke kýči opravdu daleko. Nelíbí se mi, jak tu vynášíte kategorické soudy a nemají hlavu ani patu

Přesně.
Taky jsem si kdysi v USA koupila pár věci od Guess, i nenápadnou kabelku a já mám k výše zmiňovanému " megasexy třpytivému stylu „, či k " pracovnici vykřičeného domu "daleko, to si tedy buďte jisti.
To co se v ČR objevuje jako " kabelky Guess“ nechápu, proč to ty osoby kupují a proč nosí taky nechápu.
Buď někdo skoupil nenositelné zbytky starých kolekcí a prodává to tady, nebo to mají někde na tržnici ( nevím, nechodím tam), variant je hodně.
V každém případě není pravda že u Guess koupíte jen třpytivý šunt, obzvlášť od některých jsou tyhle výkřiky hodně úsměvné.

Superstar
67 příspěvků 14.08.12 11:57

Ahojte,
chtěla bych se zeptat-jsou u nás k dostání Guess kabelky vyrobené z kůže? Umělinu nemám ráda…

real.blond
6688 příspěvků 14.08.12 12:59

Bezte se nekdy kouknout do Guess by Marciano, nejen na kabelky, ale i na obleceni. Jak jiz bylo zmineno, na drtive vetsine veci maji pouze male decentni logo. Veci krasne, nadcasove. Samozrejme, ze se objevi zvireci vzory, divoke barvy, sexy strihy, ale vetsina veci je krasnych a vkusnych, nositelnych jak do kancelare, tak na spolecenske akce. Kabelky s prehnanymi logy a cingrlatky jsou jina kapitola a myslim, ze jsou na vyraznem ustupu, ikdyz je to mozna muj subjektivni nazor, bezte nekdy kouknout, treba budete prekvapene ;)

gulietta  29.09.12 09:46

Guess ma aj krásne veci.:-)

Mylady2
12409 příspěvků 29.09.12 09:48

@gulietta he minulej rok jsem si v Guess zakoupila kabátek a jak tak vidím teď tam půjdu zas:-) je to letošní kolekce guliettko?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit