Kabelky Jennifer z CCC a jejich kvalita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Empativka
3 příspěvky 25.05.13 20:27
Kabelky Jennifer z CCC a jejich kvalita

Chtěla bych se zeptat na kvalitu kabelek z CCC značky Jennifer. Jsou koženkové, ráda bych si jí koupila, třeba i použitou, ale obávám se nízké kvality. Jaké máte zkušenosti? Nemyslím látkové, ale ty v imitaci kůže. Díky za jakoukoliv odpověď.

Příspěvek upraven 26.05.13 v 09:14

Reklama

Reklama

Reakce:

neversaynever
31 příspěvků 25.05.13 20:40

Ja si myslim, ze vydrz je u kazdeho cloveka jinak. Me treba kabelka z CCC vydrzi dlouho a kamaradka o ni nechce ani slyset. Jestli ji nebudete nosit casto a cistit ji mohla by se koupe vyplatit:D

Dragon01
187 příspěvků 25.05.13 21:29

Jejich kvalita je dle mne porovnatelná s kabelkami z Nextu, není to žádná hitparáda, ale vzhledem k ceně jich člověk může mít více

Barbuchaa
213 příspěvků 25.05.13 23:18

Párkrát jsem na ně koukala, ta koženka mi přijde od pohledu hrozně laciná. Ale do nějaké letní látkové bych klidně šla :) Řekla bych, že poločas rozpadu bude tak zhruba stejný jako v obchodech typu H&M a C&A. Nic moc od nich neočekávat, ale nějaký ten měsíc snad vydrží bez problému.

Ještě mě napadlo, že minulou sezónu jsem vídala úplně stejné kabelky jako ty z CCC u vietnamců (takové malé crossbody s kytkovou aplikací ve výrazných barvách). Cenový rozdíl jsem nezkoumala. Tolik ke kvalitě.

La Belette
271 příspěvků 25.05.13 23:49

Jo, ty květinové jednu dobu měli snad všude…(a pořád je občas ještě vídám)

jinak já mám z CCC tuhle http://ccc.eu/…g/all/311182 a jsem spokojená, v tomhle případě kvalita tak nějak odpovídá ceně, není to ta vyloženě laciná koženka a nenosím ji často, takže zatím vypadá pořád jako nová (mám ji půl roku)
na denní nošení bych ji asi nedoporučila (kabelky v univerzálnější barvách jako černá, šedá apod. mám z kůže, výdrž se fakt nedá porovnat), ale nějakou extravagantnější, kterou vytáhnete jen občas, nebo pokud kabelky hodně střídáte, klidně. myslím si, že zase tak hrozná kvalita to není, jedinou výhradu mám k tomu, že hodně smrdí umělinou a trvá dlouho, než vyčichne =D

Moir
1928 příspěvků 26.05.13 08:43

@Empativka měla jsem dvě, takové černé klasiky, za cca 500 Kč, ve slušné kondici vydržely cca rok, za tu cenu slušné

modny guru
280 příspěvků 26.05.13 20:44

Kamaratka jednu ma, bola draha, a aj po vyprani smrdi rybinou. Ked som patrala, z coho to moze byt, niekto mi povedal, ze pri prevoze lodou sa moze stat, ze tovar zaleje morska voda. A ze vacsinou sa to stava pri dovoze z Ciny.

panvi
249 příspěvků 27.05.13 18:37

Za 600 a 2 roky = rozbily se jí takové ozdobné zipy + pár dírek v kožence (ale je šedá tak to nejde vidět)

Moje nesmrděla.

modny guru
280 příspěvků 27.05.13 21:19

@panvi
No, pochopitelne sa asi nezaleju vsetky kabelky. A nehovorim ani to, ze vsetky ich kabelky pachnu.

KatrinM
38 příspěvků 27.05.13 21:31

Mám jednu z loňské kolekce a také ji nenosím denně, ale zatím jsem spokojená. Žádné výhrady ke kvalitě zatím - za ty peníze je odpovídající. A nepáchne!

Dlhonožka
269 příspěvků 27.05.13 23:22

Načítám citovaný příspěvek, čekejte prosím…

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama