Kabelky Jennifer z CCC a jejich kvalita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Empativka
3 příspěvky 25.05.13 20:27
Kabelky Jennifer z CCC a jejich kvalita

Chtěla bych se zeptat na kvalitu kabelek z CCC značky Jennifer. Jsou koženkové, ráda bych si jí koupila, třeba i použitou, ale obávám se nízké kvality. Jaké máte zkušenosti? Nemyslím látkové, ale ty v imitaci kůže. Díky za jakoukoliv odpověď.

Příspěvek upraven 26.05.13 v 09:14

Reakce:

neversaynever
31 příspěvků 25.05.13 20:40

Ja si myslim, ze vydrz je u kazdeho cloveka jinak. Me treba kabelka z CCC vydrzi dlouho a kamaradka o ni nechce ani slyset. Jestli ji nebudete nosit casto a cistit ji mohla by se koupe vyplatit:D

Dragon01
187 příspěvků 25.05.13 21:29

Jejich kvalita je dle mne porovnatelná s kabelkami z Nextu, není to žádná hitparáda, ale vzhledem k ceně jich člověk může mít více

Barbuchaa
211 příspěvků 25.05.13 23:18

Párkrát jsem na ně koukala, ta koženka mi přijde od pohledu hrozně laciná. Ale do nějaké letní látkové bych klidně šla :) Řekla bych, že poločas rozpadu bude tak zhruba stejný jako v obchodech typu H&M a C&A. Nic moc od nich neočekávat, ale nějaký ten měsíc snad vydrží bez problému.

Ještě mě napadlo, že minulou sezónu jsem vídala úplně stejné kabelky jako ty z CCC u vietnamců (takové malé crossbody s kytkovou aplikací ve výrazných barvách). Cenový rozdíl jsem nezkoumala. Tolik ke kvalitě.

La Belette
271 příspěvků 25.05.13 23:49

Jo, ty květinové jednu dobu měli snad všude…(a pořád je občas ještě vídám)

jinak já mám z CCC tuhle http://ccc.eu/…g/all/311182 a jsem spokojená, v tomhle případě kvalita tak nějak odpovídá ceně, není to ta vyloženě laciná koženka a nenosím ji často, takže zatím vypadá pořád jako nová (mám ji půl roku)
na denní nošení bych ji asi nedoporučila (kabelky v univerzálnější barvách jako černá, šedá apod. mám z kůže, výdrž se fakt nedá porovnat), ale nějakou extravagantnější, kterou vytáhnete jen občas, nebo pokud kabelky hodně střídáte, klidně. myslím si, že zase tak hrozná kvalita to není, jedinou výhradu mám k tomu, že hodně smrdí umělinou a trvá dlouho, než vyčichne =D

Moir
1800 příspěvků 26.05.13 08:43

@Empativka měla jsem dvě, takové černé klasiky, za cca 500 Kč, ve slušné kondici vydržely cca rok, za tu cenu slušné

modny guru
280 příspěvků 26.05.13 20:44

Kamaratka jednu ma, bola draha, a aj po vyprani smrdi rybinou. Ked som patrala, z coho to moze byt, niekto mi povedal, ze pri prevoze lodou sa moze stat, ze tovar zaleje morska voda. A ze vacsinou sa to stava pri dovoze z Ciny.

panvi
249 příspěvků 27.05.13 18:37

Za 600 a 2 roky = rozbily se jí takové ozdobné zipy + pár dírek v kožence (ale je šedá tak to nejde vidět)

Moje nesmrděla.

modny guru
280 příspěvků 27.05.13 21:19

@panvi
No, pochopitelne sa asi nezaleju vsetky kabelky. A nehovorim ani to, ze vsetky ich kabelky pachnu.

KatrinM
38 příspěvků 27.05.13 21:31

Mám jednu z loňské kolekce a také ji nenosím denně, ale zatím jsem spokojená. Žádné výhrady ke kvalitě zatím - za ty peníze je odpovídající. A nepáchne!

Dlhonožka
269 příspěvků 27.05.13 23:22

Načítám citovaný příspěvek, čekejte prosím…

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit