Kabelky LYDC

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Roseline
2319 příspěvků 12.03.13 22:57
Kabelky LYDC

Dámy (a pánové),
znáte značku LYDC? Máte nějakou kabelku?
Jak jste spokojené? Co říkáte na kvalitu?
Prosím podělte se o své zkušenosti s kabelkami LYDC.

Reakce:

Roseline
2319 příspěvků 12.03.13 23:01

*LYDC je londýnská značka kabelek a bot, která kombinuje nespoutanou inspiraci mladých londýnských designérů s kosmopolitním životním stylem.

Zakládá si na kvalitě, preciznosti a originálním designu, který jde ruku v ruce s nejnovějšími módními trendy.

LYDC je zkratka pro „London Young Design Connection“.

mladá londýnská značka dámských doplňků
originální designérské návrhy a precizní zpracování
trendy „po londýnsku“!*

(www. zoot. cz)

A ještě raději doplním, že není mým úmyslem dělat reklamu (ani značce, ani ZOOTu), ale přemýšlím o koupi kabelky a chtěla bych vědět, do čeho jdu :-)

Yla
81 příspěvků 13.03.13 00:52

Já mám jednu aktovku právě ze ZOOT. Stála asi 800,– a to je tak max., co bych za ní byla ochotná dát v kamenném obchodě. S materiálem jsem spokojená, nehraje si na kůži-prostě taková hladká syntetika. Podšívka je krásná, saténová s tištěným logem a všechny detaily (kování, přezky atd.) se mi taky líbí.

Pandorra
31 příspěvků 13.03.13 01:06

Design je krásný, ale to je tak všechno. Jsou strašně tuhé, do té na zip málem nestrčím ruku, aniž bych měla odrbané nehty nebo rozškrábané prsty. A co se týče kvality zpracování, taky to není zrovna top. Lezou nitě, loupe se svrchní barva. Navíc mám problém, jak je kombinovat, jsou samy o sobě tak výrazné, že doladit zbytek outfitu je fakt kumšt. Ale…jsou prostě strašně krásné!

PS: Podotýkám, že jsem ty kabelky dostala jako dárek, jinak bych si nestěžovala na kombinace s oblečením.

Lolula
88 příspěvků 13.03.13 10:38

Taky jsem tuhle značku prozkoumávala než jsem se rozhodla pro jeji koupi a musím říct, že jsem byla zaražená tím, jak se od sebe jednotlivé kabelky stylově liší. Mám na mysli čisté linie např. LYDC Simply a vedle toho kožešinové a flitrové příšery (pro mě, někomu se můžou samozřejmě líbit).

Nakonec jsem si pořídila dvě. Už zmiňovaou Simply - černou, tu novější větší verzi a pak Simply v menší verzi, tmavě modrou. První jsem objendávala přes jeden český e-shop (ne zoot. Stála mě celkem nějakých 1 300Kč. Přišla hezky zabalená v pevné krabici a s kvalitou jsem spokojená. Není to kůže, ale ani se tak netváři. Je ale vážně velká. Naštěstí jezdím všude autem a nacpu do ni notebook, ale při jízdě busem apod. by byla asi dost nešikovná. Dovnitř jsem si pořídila menší taštičku na drobnosti, protože absence jakéhokoliv členění je vážně znát.

Druhou, tu modrou, jsem objednávala na e-bay na asi 800 a byla jsem teda mírně nas..ná. Přišla jen v igelitovém sáčku, takže se mi zdá trochu promáčklá a navíc je jakoby o nějaký nálepech. Myslím, že byla někde vystavená. Ale šlo to odstranit, takže OK. Ale příště si asi zase radši připlatím. A to měl prodejce hodnocení skoro 100 %.

Jinak si myslím, že se najde celkem dost odpůrců, kteří konstatují, že tuhle kabelku teď mají všichni. Mě to ale tak nepřijde a i kdyby tak je mi to fuk. Mně se prostě líbí :)

Roseline
2319 příspěvků 13.03.13 10:52

@Lolula
Rozdílných designů si nelze nevšimnout. Mně se sice líbí nejen jednoduché, ale i nějaké výraznější, ale ty hodně divoké mi už přijdou strašné :-D
Neobjednávala jste náhodou odsud: http://www.fashionshop.cz/ ?

Lolula
88 příspěvků 13.03.13 11:01

@Roseline
Nene, tady http://www.belona.cz/…lydc-london/. Ale mají jen ty větší.

Roseline
2319 příspěvků 13.03.13 12:23

@Lolula
Děkuji za tip, koukám, že mají spostu krásných kabelek i od jiných značek.

Esmee
4376 příspěvků 13.03.13 13:00

Já mám od LYDC svou nejhezčí kabelku. Tuto značku mohu opravdu doporučit, jak už bylo řečeno, nehraje si na kůži, prostě hladká syntetika. Kabelka má velmi nápaditý design, detaily jsou krásně zpracovány a vnetřek taktéž. Jako doposud jediná splnila moje vysoké nároky na pevnost. Jinak ze ZOOTu jsem si pořídila ještě jednu kabelku - koženou značky YOSHI za 1800 Kč, ovšem kvalita neodpovídala ceně, tak jsem ji vrátila a oni mi poslali navíc mimo 1800 ještě 165 Kč za obě poštovné, to se mi u žádného jiného obchodu nestalo, navíc můžete vrátit do 90 dnů. Takže jak značku LYDC tak ZOOT mohu jen doporučit!
Přikládám fotku LYDC kabelky.

Roseline
2319 příspěvků 13.03.13 13:05

@Esmee
Kabelku si pamatuji z Galerie :-) Moc se mi líbila. Nemáte od stejné značku i takovou červenou aktovku? Nebo se pletu?

Esmee
4376 příspěvků 13.03.13 13:20

@Roseline

Ano, máme ji doma, ale je mamčina, občas si ji půjčím :-). jediná nevýhoda a daň za foremnost a pevnost je ta, že se do kabelek špatně dostává.

kayav  13.03.13 13:34

Já jednu mám ze Zoot, vybrala jsem si jí a pak mi je Ježíšek nadělil pod stromek. Chtěla jsem ji na notebook, což splňuje, ale jinak je strašně taková tvrdá, blbě se zapíná a ten materiál je dost příšernej, předpokládám, že po pár nošeních se urve popruh. Zatím jsem jí měla na sobě tak 3×.

Pandorra
31 příspěvků 13.03.13 14:19

@Esmee Mám úplně tu samou. Ano krásná je, ale neskutečně tuhá. Nedá se pořádně otevřít a ten masivní zip všechno odírá. Navíc mi docela vadí ty cvočky, kdyby tam nebyly, byl by to super nadčasový kousek.
@kayav Mám ji v červené a naprosto s Vámi souhlasím. Vzhledem k tomu materiálu připomíná naživo spíš hezčí instalatérskou brašnu.

kayav  13.03.13 14:24

@Pandorra To mi ale nevadí, spíš mi vadí, že na to, jak je velká, se toho do ní díky tvrdému materiálu tolik nevejde - nepřizpůsobí tvar. Navíc když si dám něco do té přední kapsy, nejdou ty magnety zapnout skoro vůbec.
Ale zase oceňuji, že ji poslali ve fakt vycpané pevné krabici a byl k ní i pytlíček z umělých vláken na skladování.

kayav  13.03.13 18:29

Nemáte někdo zkušenost taky s jejich peněženkami? Momentálně se mi rozpadá a potřebovala bych novou, ale jestli to bude stejný tvrdý materiál, tak to teda nechci. Díky

upirka
1 příspěvek 01.02.14 05:09

Jj, právě jsem zakoupila na Zootu peněženku LYDC.. líbí, ale hned druhý den se ulomil jezdec u zipu ve vnitřní části..takže..cena fakt dobrá, design ok, ale kvalita bohužel nic moc…:-(

Dixie Sunday
417 příspěvků 11.02.14 06:20

LYDC sa síce tvária ako značka mladých londýnskych návrhárov, ale bohužiaľ iba kopíruje osvedčené modely od rôznych návrhárov - to je dôvod, prečo sú ich jednotlivé rady tak rôznorodé. Najviac ma nasrdilo, keď „knockoffli“ známu kabelku od Alexandra McQueena s držiakom v tvare boxera. Čiže nekupujem už len z princípu, nemám rada kopírovanie, nehovoriac o mizernej kvalite.

Barbuchaa
211 příspěvků 11.02.14 20:57

Jednu LYDC puntíkatou aktovku mám, nosím ji často a ráda. Kůže to sice není, ale ani si na ni nehraje, co se mi moc nelíbí, je akorát ta ostře růžová podšívka. Jinak jsem s ní spokojená - drží a i po několika měsících nevykazuje žádné znaky onošení. Taška na ntb to ale není, spíše jen na drobnosti, je celkem úzká a moc se toho do ní nevleze.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit