Kadeřnictví v ČB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenee
9 příspěvků 09.06.12 17:44
Kadeřnictví v ČB

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo z Vás nemá doporučení na dobrou kadeřnici/kadeřníka v Českých Budějovicích. Nepotřebuji barvit, jen poradit se střihem. Mám delší vlasy a ráda bych na léto něco kratšího a ofinu. Všechny kadeřnice, u kterých jsem byla mi ofinu ostříhaly buď moc krátkou, nebo jako podle hrnce… Nemáte někdo zkušenost s kadeřnicí, která umí stříhat a není předražená? Díky moc.

Reakce:

LadyPapajka  09.06.12 18:30

Jestli nevadí Veselí nad Lužnicí měla bych typ:)

cb  09.06.12 18:36

kdysi jsem chodivala k teto kadernici a byvala naprosto skvela: http://www.peceovlasyeste.cz/kontakt.html

GreatSusan  09.06.12 18:45

@LadyPapajka tip, prosim pekne, tip!

Tiena
23 příspěvků 09.06.12 19:50

Lucie Placerová

N. Frýda 1236/3
370 05 České Budějovice 2

LadyPapajka  09.06.12 19:56

Marie Uhlířová, Vrchlického 662, Veselí n/L. Je to naproti nádraží v paneláku. Vždycky mi ostříhá všechno, co si vymyslim, nebo mi řekne, že to bude vypasdat blbě. Ale každému může vyhovovat něco jiného a dělá tam ještě jedna paní, a každá asi stříhá trochu jinak.

lenee
9 příspěvků 10.06.12 15:38

Veselí mám bohužel dost z ruky, ale i tak děkuju :)

Díky za tipy na kadeřnice v čb, zavolám tam a poptám se. Pokud máte ještě někdo nějaké dobré zkušenosti, budu ráda.

m.amar
124 příspěvků 10.06.12 16:28

Studio 21, Milan Kotlár a nebo Martina Flíčková, já chodím k Martině, je šikovná a Milan češe Jitku Nováčkovou a spoustu dalších, je radost ho při práci pozorovat, to je koncert. Baví mě :-)
A Martina mi vždycky na hlavě vytvořila to, co jsem si představovala, takže nestříhá 15 cm místo pěti a podobně. Dává si záležet.

velkabota  10.06.12 16:44

Chodím do salonu Preistoria. Pouze na barvu, stříhání tedy nemohu posoudit. Zatím jsem spokojená.

luuuca87
1 příspěvek 23.07.12 14:19

Mohla bych se zeptat jak se pohybují ceny ve Studiu 21? Barvení a stříhání? Děkuji

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit