Kadeřník, kadeřnice na Vysočina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zita.a
72 příspěvků 16.10.15 18:32
Kadeřnice, kadeřník na Vysočině

Najít dobré kadeřnictví v Brně lze. Ale umí někdo poradit opravdu dobrou kadeřnici nebo kadeřníka na Vysočině (Žďár nad Sázavou, Jihlava, Havlíčkův Brod)? I tady jistě ženy hledají někoho kdo dobře stříhá aby nemusely jezdit do Brna nebo do Prahy. Děkuji

Reakce:

pabylka
880 příspěvků 16.10.15 21:11

Tak v Jihlave je celkom dobre toto: http://www.petershair.cz/…reny-a-petra
V Zdari som parkrat bola na SOU - obchody a sluzby a vzdy to dopadlo dobre. Ale neboli to ziadne narocne zostrihy.
 http://www.obchodskolazr.cz/…-a-kosmetika

Eva5656
13 příspěvků 08.11.15 05:55

Oživuji diskusi. Už nikdo neporadí kadeřnictví na Vysočině? Nebo tady na MP není nikdo z Vysočiny? Kam všichni chodíte se svými vlásky? Dobrý a slušivý střih považuji za základ. Moc děkuji za příspěvky.

Eva5656
13 příspěvků 07.12.15 20:05

Opravdu nikdo další nezná dobré kadeřnictví na Vysočině? Nebo na MP z Vysočiny nikdo nechodí? Už se mně zdá, že o módu a dobře ostříhané vlasy nikdo z Jihlavy, Žďáru nad Sázavou… nestojí a nezajímá se. Je to možné?

Trubycka
67 příspěvků 08.12.15 19:56

Tak já sice z Vysočiny jsem, ale na dobrého kadeřníka - kadeřnici jsem nenarazila. Někdo mi kdysi povídal o nějakém chlapci z Pelhřimova a nebo z Havlíčkova Brodu. Jednu dobu docela fungoval salon ve Srázné ulici v Jihlavě, pan Láník a spol. Jejich problém ale byl, že se zasekli na stereotypu a pak stříhali všechno všem stejně v rekordně krátkém čase. Vzdala jsem to… Jako obchodní cestující :-)jezdím své kadeře hýčkat buď do Brna (a v diskuzi o brněnských salonech si určitě někdo něco vybere) a nebo do Prahy (z témat si vyberete jakbysmet). Vyplatilo se mi do svých vlasů investovat. Jeden drahý střih opakuji po cca 4 měsícíh, na rozdíl od levnějších kadeřníků. Vtip je v tom, že u těch levnějších jsem se chodila střihat každý měsíc a finančně to bylo dražší, než jednorázová investice u vyhlášeného kadeřnictví. Ovšem záleží na tom, jak jste nároční a jaké máte požadavky. Já si na Vysočině prostě nevybrala… Jednak si vlasy barvím hennou, mám je vlnité a krátce, asymetricky střižené. Nebála jsem se zcela vydat na pospas kadeřníkovi a výsledný efekt stál za to :-) Asi schytám červená ramínka za to, že nejsem patriot „Vysočiny“, ale co se týče vlasů, jsem bohužel tady doma to své nenašla…

martek01
479 příspěvků 08.12.15 20:32

@Eva5656 chodím ve Žďáře k Lence Urbanové, sídlí na Veselské ulici nad obchodem s látkami. Myslím, že je to jedna z nejlepších kadeřnic ve městě.

sobotage
276 příspěvků 09.12.15 18:19

Já prosím chodím v Jihlavě do Studia Helena a jsem spokojená.

Eva5656
13 příspěvků 10.12.15 05:13

Na internetu jsem našla kadeřnici Lenku Urbanovou na Nádražní ulici. Tak nevím zda je to ta kterou myslíte. Jinak dost dobře nechápu u této diskuse červená ramínka. Možná někomu nic nepřinesou a nejsou pro ně přínosem, ale ne každá diskuse musí být užitečná všem. Děkuji za reakce.

martek01
479 příspěvků 10.12.15 11:46
@Eva5656 píše:
Na internetu jsem našla kadeřnici Lenku Urbanovou na Nádražní ulici. Tak nevím zda je to ta kterou myslíte. Jinak dost dobře nechápu u této diskuse červená ramínka. Možná někomu nic nepřinesou a nejsou pro ně přínosem, ale ne každá diskuse musí být užitečná všem. Děkuji za reakce.

ano, to je ona. jen uz sidli na Veselsky ;-)

Zita.a
72 příspěvků 20.02.16 05:45

@Trubycka Tak to vypadá, že také nejsem patriot Vysočiny. Po delší době reaguji tak, že se objednávám do Brna ke Střihorukému Edwardovi. Jen nevím, zda je lépe se objednat přímo k p. Špilarovi nebo je to jedno? Mám velmi jemné vlasy. Nevíte?
A k té,,Vysočině" mám pocit, že uživatelky se moc nehlásí nebo se na tomto blogu nepohybují nebo nechtějí být sdílné???
Vám děkuji za názor a jsem na tom podobně. Raději investovat více a méně často.

Trubycka
67 příspěvků 20.02.16 08:42

@Zita.a
Chodím k Jakubovi. Jen jednou jsem byla u Špilara. Všichni jeho kadeřníci mají jeho školu. Zkuste se domluvit, ale já už tam chodím pátým rokem a jsem spokojená :-)

Zita.a
72 příspěvků 20.02.16 09:16

@Trubycka Tak to moc děkuji. Pět roků, myslím, mluví za vše.

Trubycka
67 příspěvků 29.02.16 19:25

@Zita.a Až půjdete od kadeřníka, dejte vědět, jestli jste spokojená… :-)

Zita.a
72 příspěvků 29.02.16 19:55
@Trubycka píše:
@Zita.a Až půjdete od kadeřníka, dejte vědět, jestli jste spokojená… :-)

Děkuji za odezvu. Určitě dám vědět, sama jsem zvědavá.

Zita.a
72 příspěvků 28.03.16 20:33

@Trubycka Tak jsem byla u Edwarda. Stříhal mě mladší kadeřník, jsem spokojená, ale chci zkusit ještě přímo pana Špilara.

Trubycka
67 příspěvků 28.03.16 21:07

@Zita.a
Jsem ráda, že jste spokojená. Já jdu ve středu :-)

Zita.a
72 příspěvků 29.03.16 05:36
@Trubycka píše:
@Zita.a
Jsem ráda, že jste spokojená. Já jdu ve středu :-)

@Trubycka Mohu se zeptat ke komu jdete?

Oldyn
5010 příspěvků 29.03.16 09:35
@Zita.a píše:
@Trubycka Tak jsem byla u Edwarda. Stříhal mě mladší kadeřník, jsem spokojená, ale chci zkusit ještě přímo pana Špilara.

A máte to s ním domluvené? Mám zkušenost, že Špilar dělá jen VIP.

Trubycka
67 příspěvků 29.03.16 17:39

@Oldyn @Zita.a
byla jsem u Jakuba. takový štíhlý a má tetování. Jaký má vlasy netuším - asi krátký :-)
U Špilara jsem byla jednou na začátku - bylo mi to domluveno jednou VIP osobou, ale už jsem ji pak nevyužila, i když bych asi mohla… Ale kluci mají jeho školu a pořád je kontroluje a doučuje ( poučuje :-) ).
Zítra vylezu od kadeřníka zas jak nový člověk :-)

Zita.a
72 příspěvků 30.03.16 20:02

@Oldyn Domluvené to nemám, tak uvidím. Když jsem chvíli čekala na recepci, čekala tam také docela mladinká slečna na pana Špilara. A určitě to nebyla žádná VIP. Tak to jsem zvědavá.

Zita.a
72 příspěvků 30.03.16 20:02

@Trubycka Tak je z vás nový člověk?

Trubycka
67 příspěvků 30.03.16 20:55

@Zita.a @Zita.a
Radikální změna. Na krátko… :-) Velmi precizní střih. tak ted to bude dorůstat :-) A pan Špilar přijímá i „obyčejné“ zákazníky. Jen se musí dlouho čekat. Ptala jsem se na to :-)

Oldyn
5010 příspěvků 30.03.16 22:06

@Zita.a
Tak hodně štěstí! Kamarádku se snoubencem připravoval na svátost manželství (Jáhenská služba na Petrově) a taky ji na svatbu učesal.

Zita.a
72 příspěvků 31.03.16 05:12
@Trubycka píše:
@Zita.a @Zita.a
Radikální změna. Na krátko… :-) Velmi precizní střih. tak ted to bude dorůstat :-) A pan Špilar přijímá i „obyčejné“ zákazníky. Jen se musí dlouho čekat. Ptala jsem se na to :-)

Děkuji, zavolám si.

Zita.a
72 příspěvků 05.04.16 20:40
@Zita.a píše:
Děkuji, zavolám si.

Tak jsem objednaná na konec května. Jsem ráda, budu moci porovnat výsledek.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit