Kadeřník, kadeřnice na Vysočina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zita.a
74 příspěvků 16.10.15 18:32
Kadeřnice, kadeřník na Vysočině

Najít dobré kadeřnictví v Brně lze. Ale umí někdo poradit opravdu dobrou kadeřnici nebo kadeřníka na Vysočině (Žďár nad Sázavou, Jihlava, Havlíčkův Brod)? I tady jistě ženy hledají někoho kdo dobře stříhá aby nemusely jezdit do Brna nebo do Prahy. Děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

pabylka
952 příspěvků 16.10.15 21:11

Tak v Jihlave je celkom dobre toto: http://www.petershair.cz/…reny-a-petra
V Zdari som parkrat bola na SOU - obchody a sluzby a vzdy to dopadlo dobre. Ale neboli to ziadne narocne zostrihy.
 http://www.obchodskolazr.cz/…-a-kosmetika

Eva5656
13 příspěvků 08.11.15 05:55

Oživuji diskusi. Už nikdo neporadí kadeřnictví na Vysočině? Nebo tady na MP není nikdo z Vysočiny? Kam všichni chodíte se svými vlásky? Dobrý a slušivý střih považuji za základ. Moc děkuji za příspěvky.

Eva5656
13 příspěvků 07.12.15 20:05

Opravdu nikdo další nezná dobré kadeřnictví na Vysočině? Nebo na MP z Vysočiny nikdo nechodí? Už se mně zdá, že o módu a dobře ostříhané vlasy nikdo z Jihlavy, Žďáru nad Sázavou… nestojí a nezajímá se. Je to možné?

Trubycka
67 příspěvků 08.12.15 19:56

Tak já sice z Vysočiny jsem, ale na dobrého kadeřníka - kadeřnici jsem nenarazila. Někdo mi kdysi povídal o nějakém chlapci z Pelhřimova a nebo z Havlíčkova Brodu. Jednu dobu docela fungoval salon ve Srázné ulici v Jihlavě, pan Láník a spol. Jejich problém ale byl, že se zasekli na stereotypu a pak stříhali všechno všem stejně v rekordně krátkém čase. Vzdala jsem to… Jako obchodní cestující :-)jezdím své kadeře hýčkat buď do Brna (a v diskuzi o brněnských salonech si určitě někdo něco vybere) a nebo do Prahy (z témat si vyberete jakbysmet). Vyplatilo se mi do svých vlasů investovat. Jeden drahý střih opakuji po cca 4 měsícíh, na rozdíl od levnějších kadeřníků. Vtip je v tom, že u těch levnějších jsem se chodila střihat každý měsíc a finančně to bylo dražší, než jednorázová investice u vyhlášeného kadeřnictví. Ovšem záleží na tom, jak jste nároční a jaké máte požadavky. Já si na Vysočině prostě nevybrala… Jednak si vlasy barvím hennou, mám je vlnité a krátce, asymetricky střižené. Nebála jsem se zcela vydat na pospas kadeřníkovi a výsledný efekt stál za to :-) Asi schytám červená ramínka za to, že nejsem patriot „Vysočiny“, ale co se týče vlasů, jsem bohužel tady doma to své nenašla…

martek01
481 příspěvků 08.12.15 20:32

@Eva5656 chodím ve Žďáře k Lence Urbanové, sídlí na Veselské ulici nad obchodem s látkami. Myslím, že je to jedna z nejlepších kadeřnic ve městě.

sobotage
276 příspěvků 09.12.15 18:19

Já prosím chodím v Jihlavě do Studia Helena a jsem spokojená.

Eva5656
13 příspěvků 10.12.15 05:13

Na internetu jsem našla kadeřnici Lenku Urbanovou na Nádražní ulici. Tak nevím zda je to ta kterou myslíte. Jinak dost dobře nechápu u této diskuse červená ramínka. Možná někomu nic nepřinesou a nejsou pro ně přínosem, ale ne každá diskuse musí být užitečná všem. Děkuji za reakce.

martek01
481 příspěvků 10.12.15 11:46
@Eva5656 píše:
Na internetu jsem našla kadeřnici Lenku Urbanovou na Nádražní ulici. Tak nevím zda je to ta kterou myslíte. Jinak dost dobře nechápu u této diskuse červená ramínka. Možná někomu nic nepřinesou a nejsou pro ně přínosem, ale ne každá diskuse musí být užitečná všem. Děkuji za reakce.

ano, to je ona. jen uz sidli na Veselsky ;-)

Zita.a
74 příspěvků 20.02.16 05:45

@Trubycka Tak to vypadá, že také nejsem patriot Vysočiny. Po delší době reaguji tak, že se objednávám do Brna ke Střihorukému Edwardovi. Jen nevím, zda je lépe se objednat přímo k p. Špilarovi nebo je to jedno? Mám velmi jemné vlasy. Nevíte?
A k té,,Vysočině" mám pocit, že uživatelky se moc nehlásí nebo se na tomto blogu nepohybují nebo nechtějí být sdílné???
Vám děkuji za názor a jsem na tom podobně. Raději investovat více a méně často.

Trubycka
67 příspěvků 20.02.16 08:42

@Zita.a
Chodím k Jakubovi. Jen jednou jsem byla u Špilara. Všichni jeho kadeřníci mají jeho školu. Zkuste se domluvit, ale já už tam chodím pátým rokem a jsem spokojená :-)

Zita.a
74 příspěvků 20.02.16 09:16

@Trubycka Tak to moc děkuji. Pět roků, myslím, mluví za vše.

Trubycka
67 příspěvků 29.02.16 19:25

@Zita.a Až půjdete od kadeřníka, dejte vědět, jestli jste spokojená… :-)

Zita.a
74 příspěvků 29.02.16 19:55
@Trubycka píše:
@Zita.a Až půjdete od kadeřníka, dejte vědět, jestli jste spokojená… :-)

Děkuji za odezvu. Určitě dám vědět, sama jsem zvědavá.

Zita.a
74 příspěvků 28.03.16 20:33

@Trubycka Tak jsem byla u Edwarda. Stříhal mě mladší kadeřník, jsem spokojená, ale chci zkusit ještě přímo pana Špilara.

Trubycka
67 příspěvků 28.03.16 21:07

@Zita.a
Jsem ráda, že jste spokojená. Já jdu ve středu :-)

Zita.a
74 příspěvků 29.03.16 05:36
@Trubycka píše:
@Zita.a
Jsem ráda, že jste spokojená. Já jdu ve středu :-)

@Trubycka Mohu se zeptat ke komu jdete?

Oldyn
5446 příspěvků 29.03.16 09:35
@Zita.a píše:
@Trubycka Tak jsem byla u Edwarda. Stříhal mě mladší kadeřník, jsem spokojená, ale chci zkusit ještě přímo pana Špilara.

A máte to s ním domluvené? Mám zkušenost, že Špilar dělá jen VIP.

Trubycka
67 příspěvků 29.03.16 17:39

@Oldyn @Zita.a
byla jsem u Jakuba. takový štíhlý a má tetování. Jaký má vlasy netuším - asi krátký :-)
U Špilara jsem byla jednou na začátku - bylo mi to domluveno jednou VIP osobou, ale už jsem ji pak nevyužila, i když bych asi mohla… Ale kluci mají jeho školu a pořád je kontroluje a doučuje ( poučuje :-) ).
Zítra vylezu od kadeřníka zas jak nový člověk :-)

Zita.a
74 příspěvků 30.03.16 20:02

@Oldyn Domluvené to nemám, tak uvidím. Když jsem chvíli čekala na recepci, čekala tam také docela mladinká slečna na pana Špilara. A určitě to nebyla žádná VIP. Tak to jsem zvědavá.

Zita.a
74 příspěvků 30.03.16 20:02

@Trubycka Tak je z vás nový člověk?

Trubycka
67 příspěvků 30.03.16 20:55

@Zita.a @Zita.a
Radikální změna. Na krátko… :-) Velmi precizní střih. tak ted to bude dorůstat :-) A pan Špilar přijímá i „obyčejné“ zákazníky. Jen se musí dlouho čekat. Ptala jsem se na to :-)

Oldyn
5446 příspěvků 30.03.16 22:06

@Zita.a
Tak hodně štěstí! Kamarádku se snoubencem připravoval na svátost manželství (Jáhenská služba na Petrově) a taky ji na svatbu učesal.

Zita.a
74 příspěvků 31.03.16 05:12
@Trubycka píše:
@Zita.a @Zita.a
Radikální změna. Na krátko… :-) Velmi precizní střih. tak ted to bude dorůstat :-) A pan Špilar přijímá i „obyčejné“ zákazníky. Jen se musí dlouho čekat. Ptala jsem se na to :-)

Děkuji, zavolám si.

Zita.a
74 příspěvků 05.04.16 20:40
@Zita.a píše:
Děkuji, zavolám si.

Tak jsem objednaná na konec května. Jsem ráda, budu moci porovnat výsledek.

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama