Kalhotový kostým, v jakém obchodě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

9ii
5 příspěvků 24.11.14 10:46
Kalhotový kostým

Prosím o informaci, po jakých obchodech (ČB, Praha, Plzeň) se porozhlédnout, aby měl člověk šanci koupit si kalhotový kostým, nebo alespoň sako. Kvalitní materiál, dobře ušito.

Reakce:

Karin
3401 příspěvků 24.11.14 13:22

Co třeba Pietro Filipi, Max Mara, Marella, Marina Rinaldi…?

9ii
5 příspěvků 24.11.14 13:49

V Pietro Filipi jsem byla v sobotu, vyzkoušela jsem všechno, co by připadalo v úvahu a nic moc. Max Mara a spol. neznám, píšu si, příště vyzkouším. Děkuji.

TinaV
170 příspěvků 24.11.14 14:10

V ČB se zkuste podívat v IGY - nahoře v patře je BHR, já tam měla větší štěstí než v PF a cenově jsou na tom líp.

9ii
5 příspěvků 24.11.14 19:22

TinaV, díky, dnes jsem tedy zašla do toho BHR, ale bohužel jsem nebyla úspěšná. Skočila jsem rovnou i do Steilmanna, kalhoty docela dobré, ale ty, co mám doma, mi sedí lépe, takže zase nic. Navíc mám pocit, že se jak Steilmann, tak i Pietro Filipi nějak zkazili.

9ii
5 příspěvků 25.11.14 10:37

Doufala jsem, že se ozve více lidí,… Dvojnásobně děkuji Karin a TinaV, že byly ochotny poradit.

bailarina
49 příspěvků 25.11.14 18:22

Pár roků zpět jsem pořídila kalhotové kostýmy u Gábiny Páralové v Brně, ale teď je i v Praze. Ocenila jsem hlavně to, že mi vybraný kostým ušila na míru, tzn. délka kalhot k podpatkům a sako mi parádně sedlo přes hrudník, v běžné konfekci pro mě nesehnatelné. Zkuste se k ní podívat, třeba je nabízený servis pořád stejný.

9ii
5 příspěvků 25.11.14 18:51

Bailarina, děkuji!

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit