Kalhoty pro dceru do školy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hupetra
66 příspěvků 27.08.13 11:53
Kalhoty pro dceru do školy

Dcera nastupuje do první třídy, a já řeším problém, jaké jí koupit kalhoty…výběr je veliký, prodejen a řetězců spousta, ale náš hlavní problém je, že ač je dceři necelých sedm, má žensky tvarované boky a pozadí, ale tlustá není. A to je zásadní problém, běžně sehnatelné kalhoty z HM, CA, Next, jí nesedí přes zadek, a já netoužím po tom, aby jí ve třídě vykukoval zadeček, slimky jí také nesluší…Nevíte, kde se dají sehnat normálně široké kalhoty (nechce nosit džíny), které mají vyšší sed, aby se jí tam vše vešlo, a nic nelezlo ven? Už jsem jí koupila školní kalhoty z George, ty jí výborně sedí, na teplejší období máme legínky a delší tuničky, ale chtěla bych ještě nějaké teplé kalhoty na zimu. Budu ráda za tipy a vaše zkušenosti.

Reakce:

Oldyn
5033 příspěvků 27.08.13 19:38

Dobrou zkušenost mám s Marks&Spencer. Dobře sedí, mají regulační gumu v pase a kvalitně ušité. Pokud neseženu nic podle představ, koupím manšestr a nechám ušít kalhoty riflového střihu (5kapes).

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit