Kalhoty s NEmrkvovými nohavicemi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MiniMaty
35 příspěvků 17.02.13 20:07
Kalhoty s NEmrkvovymi nohavicemi

Blizi se jaro a s nim i novy kolobeh shaneni kalhot s rovnymi nohavicemi. Mam sirsi lytka a do tech spagetovych nohavic co se ted VSUDE delaji, se nenarvu, a kdyz, vypada to hnusne. Mate nekdo tipy na obchod(y) s „normalnimi“ kalhotami?

Reakce:

Jetthro
1129 příspěvků 17.02.13 20:36

Zkusila bych treba Gant, odtud mam jedny kalhoty rovneho strihu, s normalnim pasem a tak vubec se vsim co se u kalhot posledni dobou blbe hleda :D

Dahllie
2222 příspěvků 17.02.13 20:46

M&S. kupuju si tam bootcut střihy.

Mishelle
26 příspěvků 17.02.13 21:27

Mám stejný problém a sehnala jsem v Orsey.

Daisyrella
62 příspěvků 18.02.13 07:43

Širší nohavice mívají kalhoty v Zaře.

Barbyl
1469 příspěvků 18.02.13 07:45

Nekdy i Promod

Karja
4767 příspěvků 18.02.13 12:24

Orsay je má pravidelně, ale bohužel jejich tmavé kalhoty pouští dost barvu (běžně při nošení mám od toho špinavé ruce). Pak jsem úplně zoufalá sehnala v New Yorkeru, kvalitou lepší než Orsay.

Danielle.Warheit  18.02.13 12:32

Já mám strašně ráda kalhoty z Orsay… Nikde jsem nesehnala takhle pohodlné a tak pěkně padnoucí.

llolla
2102 příspěvků 18.02.13 15:43

S. Oliver

Filomenka
52 příspěvků 18.02.13 16:43

Tatuum- ten ještě nikdy nezklamal, všechny svoje kalhoty mám odtamtud, protože prostě odmítám nosit úzké nohavice. Dá se tam vybrat, určitě to zkuste.
Edit: Nenechte se odradit, v eshopu tatuum nemá téměř nic, na prodejnách toho mají více.

adalada  19.02.13 10:21

Jediný krám kde seženu normální kalhoty je s. Oliver, ale bohužel jsou i docela drahé :/

stes  20.02.13 12:31

Obecně - většina německých značek, např. street one, cecil, gerry webber a z jiných např. marco pecci - poslední dvě značky k dostání v praze ve van graaf a peek and cloppenburg
hodně štěstí - kupuju taky tenhle střih a dá to docela makačku sehnat. tyhle značky jsou dražší, od 1600 do 3000, ale ta kvalita se oproti levnějším řetězcům pozná a vyplatí. dělají samozřejmě i slimky, ale tenhle rovný střih mají na rozdíl od jiných firem zařazený mezi běžně dostupné řady výrobků.

babyjo
10 příspěvků 21.02.13 14:29

Také nenosím úzké nohavice, mám ráda klasické rovné, ale mohl by mi někdo poradit správnou délku nohavic k poměru botám. Myslím tím jestli má nohavice končit u kotníků a navazovat hned bota např. klasická lodička na podpatku, nebo má nohavice botu mírně překrývat? U úzkých nohavic je to jasné, ale u rovných nevím. Děkuji

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit