Kalhoty s rozšířenými nohavicemi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Flo
1 příspěvek 22.03.12 18:27

Poraďte, kde bych sehnala světlejší kalhoty na jaro s mírně rozšířenými nohavicemi. Po obchodech vídám jen s úzkými nebo s rovnými..

Reakce:

Anahi
22 příspěvků 23.03.12 17:05

tieto vyzerajú byť mierne rozšírené

http://shop.mango.com/…rs-at-waist/?…

vanilkaF
23 příspěvků 31.03.12 17:03

Tak to by me zajimalo taky. V zime jsem koupila asi 4 kalhoty „boot cut“ v Promodu, meli i hezky barvy. Netusim, co maji v nabidce ted… ja pasu po hnedych…

DanielaS
4603 příspěvků 31.03.12 18:57

Ja koupila (v unoru) ne-zimni a ne-riflove v C&A. Dokonce s dostatecne vysokym a dostatecne uzkym pasem.

Ani  02.04.12 13:19

Když už je tu téma… poprosím o radu, váhám.
Koupila jsem si v asosu široké kalhoty (hooodně široké). Konkrétně tyto (ve slevě za 12 liber) - strašně se mi líbily ve videu. A jsem vysoká, hubená, tak jsem si říkala, že budou akorát pro mě.
Jenže:

1. mám tvarované boky, tak mi nesedí úplně do pasu, ale těsně pod (ale malinko boky projmout zvládnu, to by bylo ok)
  2. přestože mám 178 cm a počítala jsem, že budou potřebovat podpatky, stále je mám s cca 6cm podpatky v podstatě akorát na zem. Pro koho to šijou??? Mám snad se svou výškou nosit 12 cm jehly? Že bych si je zkrátila?
  3. materiál je dost děsivý, jako levná podšívka, navíc se mačká. Uvažuju, jestli neobšlehnout střih a neudělat si je sama z něčeho, z čeho budou lepší. Napadá vás něco lehce splývavé, ne moc mačkavé, matné, z čeho by byly fajn? Chci je na běžné nošení, ne slavnostní… mohly by být i plátěné, ale to bych se užehlila.
    Vracet se mi je zatím nechce, dám tomu pár dní na rozmyšlenou (a jestli to má vůbec cenu). Každopádně jsem vždycky po hodně širokých kalhotech toužila, tak je mi líto, se jich vzdát. Minimálně uvažuji o tom ušití jiných podobných.
    Každopádně budu ráda za vaše názory a pocity z nich (včetně takových, že třeba ty rozparky jsou moc). Jak by na vás působilo, kdybyste podobné viděly na ulici?

zelitschko  02.04.12 15:17

ty kalhoty vypadají skvěle, ale už na fotce ta látka působí, jako by se při šití trošku kroutila. A látku by ti moje babička poradila nejspíš viskózu, moc se nemačká, většinou splývá, hezky chladí. A možná bych to viděla spíš bez těch rozparků, ale to záleží na odvaze a jak pěkné máš nohy.

DanielaS
4603 příspěvků 16.04.12 15:05

Jestli je to neprijemna latka, tak nastehuj vsechny upravy (zuzeni v pase, popr. zvyseni pasu atd.), rozstrihej je presne podel svu a pouzij jako vzor. Nove muzes usit z krepdesinu, bavlnenych smesovek (proste osahej, jak jsou prijemne, a nekolikrat smackni v dlani a pozoruj, jak se mackaji), viskozoveho zerzeje (nebo hedvabneho, mas-li finance), sikmo strihaneho vlneneho flanelu…

Tippi
19 příspěvků 16.04.12 22:31

Ještě k tomu shánění - zkuste juknout na Esprit nebo Next - v e-shopech mají filtr dle střihů a rozšířených tam pár taky je. Mimochodem ty e-shopy mají tak pěkně udělané, že se tam ráda chodím inspirovat. (Kdyby to mohly být bílé džíny, viděla jsem v nextu i na prodejně.) A v Promodu jsem nedávno viděla takové casual bílé džíny s béžovým štepováním.

Katio
196 příspěvků 17.04.12 13:15

Milá Ani, kalhoty vypadají na první pohled dobře, bohužel už na druhý, detailnější, je vidět, že moc kvalitní nebudou - už na prvním obrázku táhnou přes břicho, a to je modelka velmi štíhlá, a také u rozparků nejsou pěkně ušité. Mě vždycky hrozně odradí, pokud jsou např. spodní lemy prošité vrchním stehem a ne skrytě, vždycky takové šaty/sukně/kalhoty považuji za zkažené, ačkoli jinak vypadají nádherně. Myslím, že je drzost, chtít za ně přes padesát liber, a asi nestojí ani za těch 12. I na zadním náhledu je vidět, jak se látka krčí - nahoře u záševku a malé místo na bočním švu. Já si šiju sama, tak jsem na takové věci dost citlivá. K délce kalhot obecně - než jsem se odvážila odložit džíny (nosila jsem je, já hloupá, každý den, i v největším pařáku, protože mám velmi světlou pleť, bílé nohy - ovšem nošením džín v létě se nohy samozřejmě neopálí ani trošku, prostě začarovaný kruh :) ), dost mě štvalo, že všechny džíny byly tak o 10 až 15 cm delší, než bych potřebovala, takže se mi u kotníků krčily. Ale zkrácením člověk přijde o hezký spodní okraj, což mi přišlo jako dost podstatná věc.
Doporučila bych Vám, tyhle vrátit a peníze radši investovat do ušití. Mě se moc líbí např. šifonové (s podšívkou, aby nebyly průhledné), až do pasu, halenku do kalhot. A vynechala bych rozparky, když zafouká, máte to jak minisukni s vlečkou. Mě se líbí kombinace jemňoučkého materiálu (šifon) a hrubého (např. pletenina, svetr) - sukně, nebo takové kalhoty, které třeba vypadají jako sukně, až při chůzi poznáte, že jde o kalhoty. Pokládám to za velmi ženské. Takže kdybych Vás takhle potkala na ulici, určitě se otočím.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit