Kam jít na jistotu pro xxl legíny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikita.miki
1931 příspěvků 09.05.13 13:26
kam jít na jistotu pro xxl legíny

Moc prosím o radu, kam si nyní zajít pro velikostně xxl legíny.
já vím, že je to hnus hnusů, já vím, že správná těhotná pekelnice má mít hedvábné šaty a botky na klínku… to prosím pomiňte. já je momentálně nutně potřebuju, nejlépe co největší podíl bavlny jen s elastanem a hlavně až ke ke kotníkům, moje nohy se staly veřejně nepublikovatelné, okolojdoucí by si mysleli že trpím elefantiázou a momentálně nejpohodlnější jsou mi sukně a šaty, i těhu kalhoty kloužou přes monstr břicho dolů.
ovšem potřebuji nyní jít na jistotu, lítání po krámech připomínající pochod praha prčice si nemůžu dovolit. neviděly ste některá? moc by mi to pomohlo

Reakce:

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 09.05.13 13:35

Těhotenská móda v H and M??Tam vždycky mívali nejen pěkné kalhoty i džíny s vsadkou, ale i legíny právě pro těhotné. Loni jsem je tam určitě viděla, předpokládám, že budou mít i letos.

mikita.miki
1931 příspěvků 09.05.13 13:37

@ještěřička a velikostně? jde o to, že jsem rozměrná i mimo těhotenství a nyní mám lejtka jak bandasky a vůbec… tak nějak neestetická sem. a HM mi v běžný kolekci není, ač teda nikdy sem nezkoušela jejich těhotenskou módu či plus size, pokud něco takovýho maj

goldfischlein
49 příspěvků 09.05.13 13:48

@mikita.miki měla jsem v těhotenství legíny z HM vel. L a byly super. Chtěla jsem ještě jedny, protože jsem je tahala skoro ke všemu, ale manžel mi koupil vel. XL a ta byla opravdu obrovská. Přes břicho mi byly volné i na konci těhotenství :-)

Edit: samozřejmě myslím legíny z jejich těhotenské kolekce

mikita.miki
1931 příspěvků 09.05.13 13:50

@goldfischlein díky, tak já to zkusím v HM, tam se ještě dohrabu :-) mám míry dvojité modelky jak občas ze srandy říkáme, ale snad budou sedět

sarah123
2137 příspěvků 09.05.13 13:52

@mikita.miki
Ja bych ti doporucila jit pro ne na ASOS, kdyz jsem byla tehotna, pul garderoby jsem mela odtamtud a leginy jsou ve vsech moznych velikostech a provedenich - v Maternity to konci vel. UK 16 (ta je ale spis jako 18-20), a kdybys potrebovala jeste vetsi, bez do CURVE, tam pokracuji az do 26 tusim! to mas na jistotu.

mikita.miki
1931 příspěvků 09.05.13 13:54

@sarah123 když já je potřebuji jak pevně doufám jen na další 3 týdny, dál si myslím, že ty holomky nedotahám, jinak je už budu rodit se školníma taškama a bačkůrkama na nohách, takže objednávat to… jak dlouho to trvá?

sarah123
2137 příspěvků 09.05.13 13:58

@mikita.miki
http://www.asos.com/…product.aspx?…

sarah123
2137 příspěvků 09.05.13 13:59

Hmhm. No do CR to tusim trva kolem 7 dnu, takze to nevim, jestli by ti to pomohlo, kdyz zaplatis postovne, bude to uz za 3 dny.

mikita.miki
1931 příspěvků 09.05.13 14:07

@sarah123 v tom případě se dokoulím do HM a teprve pak to případně ozkouším s tím asosem, ale děkuju za radu :-)

pappi
109 příspěvků 09.05.13 14:11

Já jsem předloni sehnala slušné černé v CaA, v jejich těhotenské kolekci. Byly to 3/4, ale měli i dlouhé. Tehdy. A byly moc pohodlné, na břicho dost místa, na všechno dost místa, lehce strečové. :-D Když jsem pak porodila, mrzelo mě, že už je nemůžu nosit.

pavlacina
3 příspěvky 09.05.13 16:01

C&A, stoprocentně, kupuju je tam už tři roky. Zdá se mně, že je mají ve stálé nabídce (bohužel myslím, že jen černé). V oddělení xxl, nevím, jak se jmenuje přesně. V Tescu v Letňanech jsem je sehnala zatím vždycky, tuším, že je mají až do velikosti 56/58 - jednou jsem je koupila z nouze (když mě poslední nečekaně opustily), že si je doma zúžím, a jsou fakt obrovské, vysoký pas i do šířky. Mám 56 a byly mi velké. Stojí do tří stovek. Na těhotenský pupík ideální. :-)

EvelineShop
106 příspěvků 09.05.13 16:26
@mikita.miki píše:
@sarah123 když já je potřebuji jak pevně doufám jen na další 3 týdny, dál si myslím, že ty holomky nedotahám, jinak je už budu rodit se školníma taškama a bačkůrkama na nohách, takže objednávat to… jak dlouho to trvá?

Mikita, poznám Ťa z inej diskusie:-) Pozri, ak to potrebuješ len takto dočasne a nevadilo by Ti, možem Ti poslať svoje. Mám dvoje bavlnených černých, nepoškodené, vel. XXL určite (vysoký pas, guma netlačí, páč to neznášam, keď to tlačí), mohli by Ti vyhovovať. Ak chceš, napíš mi správu. Zajtra idem na poštu, mohla by som Ti ich teoreticky poslať. Za symbol. cenu.

vetex
2 příspěvky 09.05.13 20:51

Dobrý den. Ráda vám legíny mateřské ušiju. Materiál 90% bavlna 10% elastan. Kvalitní.3ila jsem je dceři. Jsou stejné jako má Litex.

mikita.miki
1931 příspěvků 09.05.13 20:55

@vetex děkuji za nabídku, už jsem se dohodla s evelineshop :-) ale to jste šikovná, já mám stroj s overlockem za svatý nedotknutelný grál :-D do elastických věcí bch se nepustila ani za zlaté prase, idkyž popravdě já sem nešika i na ty obyč

vetex
2 příspěvky 09.05.13 21:12

Šiju 21 let prumyslově. Kdyby měl někdo zájem o legíny ráda jakékoli ušiji.

Brekekela
47 příspěvků 09.05.13 22:47

Tchibo mělo teďka velkou kolekci. Tuším legíny tmavá hnědá.

shirla
878 příspěvků 09.05.13 22:56

Ač tam nenakupuji, v těhotenství se mi líbily legíny z kiku?(ten název si nikdy nezapamatuju)-taková ta levná móda…a velikostně si to teda nepamatuju, ale myslím, že by se tam snad něco najít dalo…jinak dobrou zkušenost mám s HaM, zvlášťe v německém, tady v ČR je nabídka dost omezená.

allinka
88 příspěvků 10.05.13 07:52

Jen doplním k H&M v centru Prahy - těhotenské oblečení jsem objevila jen Na příkopě, na Václaváku a v Palladiu ho nemají (nebo ho sakra dobře schovávají:)

Karin
3401 příspěvků 10.05.13 15:26

Taky doporučuju ASOS.

modina
20 příspěvků 14.05.13 13:08

Já mám problém s průhledností - často jsou prostě jak silnější silonky - potřebovala bych nějaké, které jsou pevné i na zadku a dají se nosit například k sáčku - které je tak do poloviny přes zadek, máte zkušenosti??

Karin
3401 příspěvků 14.05.13 13:19

@modina : jestli se pořád ještě bavíme o XXL legínách, tak bych vám takový nápad rozmlouvala.

modina
20 příspěvků 14.05.13 13:23
@Karin píše:
@modina : jestli se pořád ještě bavíme o XXL legínách, tak bych vám takový nápad rozmlouvala.

Ne ne, jen jsem sem zabrousila a tohle mě napadlo - jde velikostně o Mko :D

andy266  14.05.13 22:29

@mikita.miki Zkuste to HM, ale nejsem si jistá těmi velikostmi. A nebo pak mě napadá tady: http://www.happymum.cz/ nebo pak ještě http://www.mamitati.cz/…inky/leginy/, kde mají určitě i větší velikosti ;) Mrkněte, v mamitati jsem už objednávala a byla jsem spokojená :)

tasa
47 příspěvků 18.02.14 07:35

A mají i článek?

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit