Kam na kosmetiku v Praze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lim
323 příspěvků 25.09.12 14:10
Kam na kosmetiku v Praze?

Zdravím místní pekelnice, dokázala by mi některá doporučit šikovnou kosmetičku v Praze? Salón nebo šikovnou soukromnici.
Mám citlivou pleť se sklony k atopii a zatím jsem nenašla někoho, kdo by dokázal skloubit šikovnost profesionálů s kvalitní používanou kosmetikou.
Díky za tipy:)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

naivka
3 příspěvky 25.09.12 17:13

Já chodím do kožního sanatoria Achillea v Čimicích, jak na kosmetiku, tak k mudr. Tak třeba by ti taky sedla ;-)
Tady odkaz: http://www.achillea.cz/ostatni-sluzby/

Eccara
1 příspěvek 20.04.13 10:39
Body Factory Praha 3

Já doporučuju Body Factory na Praze 3, mají snad úplně všechno, na co si vzpomeneš a i takový vychytávky, jako třeba lifting obličeje nebo třeba kosmetiku s kmenovými buňkami nebo i ošetření kosmetikou se zlatem, ale to jsem zatím nezkoušela :) Mimo kosmetiky tam mají i lymfodrenáže, solnou jeskyni, nehty, kadeřnici… No dá se tam strávit celé odpoledne :)

sarah123
2137 příspěvků 20.04.13 16:48

http://www.mjandova.cz/
Chodila jsem k ni nekolik let do Ustavu lekarske kosmetiky, ted se osamostatnila. Doporucuji.

KYPR
1 příspěvek 23.04.13 11:34
Bezva kosmetička

I já jsem velmi spokojenou klientkou kosmetičky Míši Jandové (www. mjandova. cz).
Poznala jsem jí ještě když pracovala v kožním sanatoriu Achillea. Potom jsem k ní chodila léta i do Ústavu lékařské kosmetiky. Nyní pracuje na nové adrese v prostorech Lucerny a jsem moc ráda, že k ní mohu chodit dál. Mám velmi citlivou pleť a dost často i ekzémovou. Se vším si poradí a proto mohu jen doporučit!!!

Oveeec
1368 příspěvků 16.06.14 16:45

Já mám trošku specifickej dotaz - nevíte, jestli existuje salón, kde používají přírodní kosmetiku a pokud možno netestovanou na zvířatech? A kde si člověk připadá příjemně a ne jako v laboratoři šílenýho vědce (ošetření přístrojema a tak) a když jde odsud, tak nevypadá, že měl ošklivou nehodu? :)

MP estate
150 příspěvků 16.06.14 21:25

Ja chodim na kosmetiku do Nusli, kde pouziva kosmeticka franc. kosmetiku Payot.

saskia
2 příspěvky 19.06.14 13:25

Dobrý den,
doporučuji přírodní ajurvédskou kosmetiku, není testována na zvířatech. Chodím na ní na Palmovku a jsem moc spokojená. Zde posílám internetovou adresu na salon. Doufám, že Vám k něčemu bude. Jedná se o ajurvédské kosmetické terapie..www. ajurveda- terapie.cz
 Saskia

renada
1 příspěvek 20.06.14 14:34
renada

Dobrý den,
já osobně chodím do malého rodinného studia „Berenika“, kousek od stanice metra Budějovická ke kosmetičce Lence. Ona jediná si dovedla poradit s neustálými černými póry a pupínky. jo a to vše za přijatelnou cenu. Kontakt v případě zájmu ráda poskytnu. R.

liskarysava
294 příspěvků 20.06.14 18:32

Chodívala jsem do studia grimasa na letné, paní používala přírodní kosmetiku a masáž obličeje a dekoltu byla prostě luxusní

KatiKati  06.05.15 10:26

A chodíte někdo do kosmetického salonu Babor? :-)
Budu ráda za vaše zkušenosti.

Julia55
41 příspěvků 15.05.15 10:53

Taky přemýšlím do jakého salonu bych zašla. Musím s tím mým obličejem už něco udělat :(
Máte někdo fakt doproučení na nějaký opravdu kvalitní salon v Praze?
KatiKati ten Babor to je co za salon?

catherinne
12496 příspěvků 15.05.15 12:58

@Julia55
nehledejte kvalitní salon, hledejte zkušenou, vypracovanou, své práce znalou kosmetičku.
pokud by vám vyhovovala Praha 10, okolí Strašnického divadla, dejte mi vědět do SZ. Já vám na jednu takovou pošlu kontakt.

stes  15.05.15 13:12

@catherinne No jo, ale jak jí najít? :-) Tady opravdu platí, že je dobré dát na osobní reference.

catherinne
12496 příspěvků 15.05.15 13:15

@stes to souhlasím, ale právě proto mi nepřijde jako priorita hledat salon, ale hledat kosmetičku.
Osobní zkušenost je nejlepší, proto vím, koho mužu doporučit.

verulenka
3324 příspěvků 12.08.15 00:53

Nemá někdo zkušenost s kosmetickým ošetřením v salonu Orlane, v Rybné? Mám na mysli, zda-li to stojí za to. Díky.

Hviizda
14 příspěvků 18.08.15 21:21

Mě by taky zajímaly zkušenosti s Baborem. Co se týče salonu i kosmetiky.

jancaa11
17 příspěvků 19.08.15 21:52

Babor kosmetiku používám docela dlouho. Na kosmetiku chodím do babor spa v Praze navíc si cz.babor.com/ objednávám online kosmetiku a vyzvedávám v saloně.

tetuska1111
2 příspěvky 08.09.15 11:20
@renada píše:
Dobrý den,
já osobně chodím do malého rodinného studia „Berenika“, kousek od stanice metra Budějovická ke kosmetičce Lence. Ona jediná si dovedla poradit s neustálými černými póry a pupínky. jo a to vše za přijatelnou cenu. Kontakt v případě zájmu ráda poskytnu. R.

Dobrý den, ráda bych Vás požádala o kontakt na tuto kosmetičku. Moc děkuji předem.
email: te. mrazkova@gmail.com

tetuska1111
2 příspěvky 08.09.15 11:21

Dobrý den, ráda bych Vás požádala o kontakt na tuto kosmetičku. Moc děkuji předem.
email: te. mrazkova@gmail.com

Hviizda
14 příspěvků 14.09.15 19:06

Nezní to špatně. A co kosmetika, nejsou nějaké problémy s kůží po ní? Odebíráte jen při návštěvách salonu?

jancaa11
17 příspěvků 17.09.15 21:04

U mě se zatím problémy nebyly. Pleť je jemná a i drobné vrásky kolem očí jsou již téměř nepatrné. Objednávám si ji na internetu a vyzvedávám v salonu babor-beautyspa-praha1.cz podle potřeby.

Hviizda
14 příspěvků 22.09.15 11:04

No takové ty malé vějířky kolem oči už mám také, a docela mě to dopaluje. :D Do toho salonu bych se snad někdy dostat pro vyzvednutí mohla.

jancaa11
17 příspěvků 27.09.15 18:32

Ono to asi nebude problém. Já si tam jdu někdy i na procedury. :)

Hviizda
14 příspěvků 28.09.15 22:10

Já jsem si kosmetiku objednala a i ošetření pleti. Tak uvidím, jak budu potom vypadat

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit