Kam pro oblek do Polska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jarek89
10 příspěvků 19.05.17 19:04
Kam pro oblek do Polska

Ahoj chci si koupit levnější oblek na občasné nošení. Z trochu kvalitnějšího materiálu. Napadlo mě pro oblek zajet do Polska a chci se Vás zeptat, jestli neznáte nějaké obchody např. v Rybníku, Katowicích nebo v Bielsko - Biale. Budu rád za každou radu.

Reklama

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineDRW
1527 příspěvků 19.05.17 19:13

V Rybniku okolo Rynku jsou specializovane obchody s panskou modou, maji dost siroky vyber. Da se vybrat i v obchodech s panskou modou v mistnich obchodnich domech. V Katowicich v Silesia centru nebo v malych obchudcich v centru mesta. Byt vami zajedu primo do Rybnika, je to z Ostravy nejblize.

jarek89
10 příspěvků 19.05.17 19:21

DRW: takže nejidealnější je Rybník jo? Nejde mi o to co je nejblíž, ale kde něco najdu. Máš nějaký oblíbený obchod tam? Popř. v jaké cenové relaci se to tam pohybuje? A kdy je tam nejlepší dojet. Dá se tam nakoupit i v sobotu nebo je lepší jet přes týden.

Uživatel je onlineDRW
1527 příspěvků 19.05.17 19:55

@jarek89
oblibeny obchod nemam, v pohode se da nakoupit i v sobotu dopoledne. Moji kolegove jsou i Polaci, kteri bydli v dane lokalite, takze ceskym kolegum muzum doporuciji nejake obchody. Vybrat se da, cenove relace jsou ruzne. Vzhledem k tomu, ze jsem zena, tak s panskymi odevy nepomuzu. Manzel se dobre oblekal v nabidce ceskych obchodu v dobe slev.

Itisone
620 příspěvků 19.05.17 23:05

@jarek89 můžete jet i do Těšína, jsou tam obchody v takové ulici hned u řeky, jak je malá burza (tuším aleja Jana Lyska). V Bielsku jsou nějaké obchody třeba v nakupním centru Sfera, akorát je problém, že nemají větší velikosti, pokud jste vysoký a máte trochu ramena, tak smůla

Reklama

Váš příspěvek

Blogerky v letech: Glamour styl a extravagance

O mladých módních blogerkách si přečtete na každém rohu. O starších... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Růžová je zženštilá a zelená pro citlivky. Co dělají barvy v naší hlavě?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás říkají barvy, které nosíte?... Celý článek

Reklama