Kam pro pánský kabát - Praha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Retram
3 příspěvky 06.01.13 23:09
Kam pro pánský kabát?(Praha)

Dobrý den,
potřebuji nutně kabát a příští týden budu v Praze, tak bych se chtěl zeptat, jestli byste nemohli doporučit nějaké obchody, kam se podívat. Ideální by byla ještě nějaká ta sleva :-D

Reakce:

Maravelo  07.01.13 01:08

DZM

MUDr.Lant
389 příspěvků 07.01.13 11:04

Blažek, Filipi…

megisek 1
156 příspěvků 07.01.13 18:20

Zajděte určitě do Van Graf na Václavském náměstí.

Tebah
4255 příspěvků 08.01.13 14:50

Benetton, hlavně pokud jste hubenější.

Ondrej76
4 příspěvky 08.01.13 23:04

Osobní zkušenost: pánský kabát sháním po Praze usilovně už tři týdny, ale bezvýsledně. Prošel jsem x obchodů (včetně Van Graaf, Blažek, Topman, Zara, C&A, Reserved, H&M…) a prohlédl jsem desítky různých kabátů. Narazil jsem v podstatě jen na dva, které se tak nějak blížily mé představě, i když žádná bomba to taky nebyla. Bohužel nebyly v mé velikosti. Kabáty jsou většinou z příšerných materiálů, ale co je ještě horší, jsou střihy: většina kabátů vypadá jak pytel od brambor s přišitými rukávy. A všechny vypadají skoro stejně, žádná pestrost výběru. Takže milý Retrame, přeji hodně štěstí!

Retram
3 příspěvky 12.01.13 21:50

No máte pravdu, prošel jsem pár obchodů na vaše doporučení a také jsem nic nesehnal… Problémy mám s tím, že nemají velikost na mou postavu. Ještě to zkusím někdy znovu…

Ondrej76
4 příspěvky 13.01.13 07:19

„Na mou postavu“ znamená, předpokládám, spíš menší postavu… Já mám stejný problém.

Retram
3 příspěvky 13.01.13 14:25

Jsem vyšší a hodně hubený… Zkusím se ještě podívat po internetu, třeba něco najdu…

Ondrej76
4 příspěvky 13.01.13 15:08

Že jste vyšší by nebyl až takový problém. Ale hubený - to už problém je. Tedy z hlediska dostupnosti kabátu, který na vás nebude „viset“. Já jsem měl nakonec štěstí, objevil jsem jeden hezký kabát v Zaře. Zkuste to také, oni většinou dělají věci spíš „na tělo“, takže byste tam mohl uspět. Ale doporučuji obejít více prodejen, protože teď už jsou ty zimní věci dost přebrané.

GalianosjednimL  13.01.13 23:34

Myslím, že se ten obchod jmenuje Elegant, je to na Havlíčkově 15(?), Praha 1.Každopádně je to v domě Ferona. Webovky mají nějak vadné, takže leda osobně.

Park
427 příspěvků 15.01.13 22:59

Přesně tohle řeším… Van Graf hrůza, to bych si nevzal na sebe ani v osmdesáti letech :(

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit