Kam se jít bavit v Praze pro 30+

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vanilkaF
23 příspěvků 12.12.14 22:38
Kam se jít bavit v Praze pro 30+

Ahoj, hledám tady životně důležitou radu - kam se může jít pořádně v centru Prahy pobavit parta lidí mezi 30 - 35 lety, kde není 95% osazenstva ožralých puberťáků/ turistů? Kde se hraje třeba i naživo a tancuje se? Kde není totálně zahuleno? Chodívaly jsme do Limonádového Joe, který bohužel končí. Jestli máte nějaké tipy, sem s nima, bo až seknu s kojením, tak bude pořádná oslava :) děkuji!

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

meejja
387 příspěvků 12.12.14 23:33

@vanilkaF já mám ráda třeba jazzdock, ale na tancování to není… Občas do Vagónu, ale spíš na koncerty před půlnocí, pak tam vtrhne vždy rozjívená mládež. Jednou jsme byli ve fajn restauraci/klubu na Palmovce, s parketem, ale většinou hrajou country. Jo, a prý se hodně chodí na latino, třeba na Anděl. Za tipy ostatních budu také ráda…

yanulla
767 příspěvků 13.12.14 09:44

Tyjo, to je téma!!! Házejte tipy!

Doudou
1231 příspěvků 13.12.14 18:51

Doporučuji Nebe.
Je to takove ciste, pekne. V Pze je na třech mistech.

Agrafína
251 příspěvků 13.12.14 20:00

Limonádový Joe :)

umad
330 příspěvků 13.12.14 20:05
@Agrafína píše:
Limonádový Joe :)

V první třídě nám říkali - hlavně čtěte zadání „Chodívaly jsme do Limonádového Joe, který bohužel končí.“

vanilkaF
23 příspěvků 13.12.14 20:15

Děkuji děkuji. Uvítám i další a další tipy. Bohužel Joe opravdu končí, mrzí mě to, tam to bývalo parádní.

Robena
1257 příspěvků 13.12.14 23:02

Tak mi pripada, ze vase podminky by mohlo splnovat divadelni predstaveni. Vlastne ne, turisti uz chodi i na cinohru…jsou vsude. Tak nic.

vlm
2555 příspěvků 15.12.14 10:17

Až seknu s kojením? nojo kojení je fakt utrpení, a jak se s ním konečně sekne je třeba to náležitě oslavit…zkuste se zeptat na mimibazaru…tady se pak můžete zeptat co si na tu slávu oblíknout :-D

vanilkaF
23 příspěvků 15.12.14 23:29

@vlm tento Váš příspěvek bohužel nechápu, zvlášť tu větu o mimibazaru?? wtf? Máte i nějaký komentář k dotazu, anebo je to jen výsledek neodolatelného nutkání okomentovat co jen jde??

LCH  15.12.14 23:54

Paralelní Polis - na Dělnické P7, a platíte bitcoiny :)

vanilkaF
23 příspěvků 16.12.14 09:51

@LCH to vypadá moc zajímavě, díky. Asi to nebude úplně vhodné na zmiňované účely, ale rozhodně se mi ten koncept líbí :)

Gatita
302 příspěvků 16.12.14 10:07

Přijde mi docela dobrá Malostranská beseda - dá se tam jít na koncert, posedět, vždycky se tam najde i někdo, kdo se neudrží a tancuje :-) Mají tam i nějaký bar. Na jídlo to tam není, ale dole je restaurace. Složení lidí se asi liší podle toho, kdo tam zrovna hraje, ale zatím mě to tam nezklamalo.

A pak jsou tu plesy a různé taneční večery. Jednou jsem se náhodou ocitla večer v Mánesu a byla tam nějaká latinskoamerická párty - lidi tam salsovali osošest. Kdybych nebyla dřevo a neměla z tance fóbii, vymetala bych přesně tyhle akce.

vanilkaF
23 příspěvků 16.12.14 10:26

@Giulietta Panebože, co máte s tím mimibazarem? Proč máte tu potřebu házet hned lidi do svých škatulek? Co má ten můj rádoby vtipný dodatek (bože, proč jsem to tam vůbec v dobré víře napsala) společného s nějakým mimibazarem? Když jsem se nejmíň rok nevyspala ani 3 hodiny v kuse a pořád se (samozřejmě dobrovolně a s láskou) věnuji naplno dítěti, to jako nemám právo si povzdechnout jak se těším, až jednou budu moct opět po letech propařit noc??? To hned patřím do mimibazaru? Dámy nezlobte se, ale vaše škatulky a duchaplné domněnky mě OPRAVDU nezajímají. Máte tip na podnik pro lidi nad 30? Nemáte? Tak děkuji a nashledanou.

vanilkaF
23 příspěvků 16.12.14 10:28

@Gatita děkuji za tip k věci, salsa mě vlastně ani nenapadla - tu bych oprášit mohla :)

vlm
2555 příspěvků 16.12.14 10:32
@vanilkaF píše:
@vlm tento Váš příspěvek bohužel nechápu, zvlášť tu větu o mimibazaru?? wtf? Máte i nějaký komentář k dotazu, anebo je to jen výsledek neodolatelného nutkání okomentovat co jen jde??

Nemůžu za to že to nechápete, nic jiného jsem ani nečekala…sbohem

Pinot Noir
8516 příspěvků 16.12.14 10:36

@vanilkaF Nic si z toho nedělejte, jsou tu uživatelky, které se můžou dělit o zážitky snad přímo z ložnice, a hromadně se jim tleská, a uživatelky, které jsou trapné, když napíšou, že kojí. Nemá smysl se rozčilovat, je to holt ženský kolektiv.

Gatita
302 příspěvků 16.12.14 10:41

@Pinot Noir
Přesně tak. A jelikož se mi prvotní téma velice líbí a samotnou by mě zajímalo, kam by se dalo v Praze ještě zajít, tak bych byla ráda, kdyby sem ještě někdo napsal něco k věci :-)

LCH  16.12.14 10:52

@vanilkaF tam maji cca dve patra a vice zalezitosti, mrknete na web.

vanilkaF
23 příspěvků 16.12.14 12:24
@Giulietta píše:
Z toho Vášho príspevku len tak sršia tipy na podniky v Prahe. Takže za mňa nie nashle, ale zbohem.

Já jsem toto téma založila, to si mám psát ty tipy sama sobě? :D :D :D sbohem a šáteček :)

vanilkaF
23 příspěvků 16.12.14 12:27

@Pinot Noir děkuji, už jsem myslela, že jsem na jiné planetě… Ale tomu chudákovi mimibazaru udělaly dámy aspoň pěknou reklamu :)

Barbyl
1469 příspěvků 16.12.14 12:37

@vanilkaF nekdy se da zajit I do KonecKoncu v Rimske hend vedle Vinohradskeho divadla, Retro je take pro odrostlejsi klientelu, Flint, nekdy byva Salsa V Oblacich (to je ta restaurace na Zizkovske vezi)…pokud mate rada alternative, ja se obcas vyskytnu I ve Wakate ci Cross Clubu ci Akropoli a rozhodne si tam neprijdu uplne mimo. Nebo I v LaFabrice, tam jsou super I divadelni predstaveni. zkuste si poslechnout treba kulturni rubriku na Radiu1 tam je komplet prehled. Stara pani byvala dobra na jazz…

llolla
2102 příspěvků 16.12.14 14:18

@vanilkaF
Co Jazz Republic? Ale to asi znate… (A navic to asi nesplnuje vas pozadavek na absenci turistu)

tv  16.12.14 14:24

@vanilkaF Nic si z toho nedělejte, to se zde stává často, že se nepíše k tématu, zato se rozpitvávají všelijaké blbosti. Zřejmě také patřím do mimibazarovské společnosti, protože kojím a těším se, až s tím seknu.

stes  16.12.14 14:31

Copak že se nepíše k tématu, ale že se vyjadřují osoby, které nemají k tématu co říct a jedinou zábavou je, podle četnosti příspěvků, být na MP celý den a mít na všechno názor. A abych nebyla OT - Nebe, kdekoliv.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit