Kamínky Swarowski

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nanjua
960 příspěvků 13.06.16 09:09
Kamínky Swarovski

Neznáte někdo nějaký dobrý tip na sehnání kamínků ve větším množství za lepší cenu? Nepracujete s nimi třeba některá? Odhadem potřebuji 0,5 kg sáček. Chtěla bych si nějak „žensky“ upravit přilbu.

edit: to druhé „w“ je mi trapné, bohužel to v popisku už nejde opravit.

Reakce:

Réza4  13.06.16 10:20

Myslíte nějak takto? Nedělejte to, většina motorkářů z vás bude mít akorát srandu. K motostylu se lesklé kamínky prostě nehodí, nechte si je k letním šatům.

nanjua
960 příspěvků 13.06.16 10:32

Tak tak, něco takového ale spíš místy a na husto. Nemyslím si, že by z toho někdo měl mít srandu, jsou k vidění i daleko bláznivější věci a já se neberu zrovna nějak extra vážně. Nevidím důvod, proč schovávat to, že jsem holka, naopak proč to neukázat. Rozhodně se za to nestydím :-)

Příspěvek upraven 13.06.16 v 10:39

SweetPotato  13.06.16 10:33

@nanjua
Komponenty se hodně prodávají na Fleru.

Réza4  13.06.16 10:46

@nanjua Je fakt, že záleží na tom, v jaké skupině motorkářů se pohybujete:o) A neříkám, že máte skrývat, že jste holka, jen to jde ukázat i jinak, než swarovski kamínky, které se mě k motorce prostě nehodí. (Bláznivin jsem viděla hodně, nad těma se usměju, ale bohužel taky spoustu bláznivin na úkor bezpečnosti…)

nanjua
960 příspěvků 13.06.16 10:52

Souhlasím, ono to bude asi o té skupině motorkářů okolo mě, ti se taky neberou vážně :-) Nějak takto bych si to představovala. Jediné, z čeho mám obavu je, že helma bude hlučnější. Mám v plánu si pořídit jinou a s dosavadní si takto přes zimu pohrát.

nanjua
960 příspěvků 13.06.16 10:52

Zdvojený příspěvěk

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit