Kašmírová kolekce Tchibo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.11.11 11:03

Už bylo zmíněno v diskusi, ale nemůžu to najít, proto se obracím na vás tady na fóru. Co si myslíte o nabídce kašmírových svetrů od firmy Tchibo? Já jsem jejich výrobky začala mít docela ráda, ale viděla jsem to vyloženě jako volnočasové věci, prádlo na cvičení, oblečení pro děti… Teď mají v nabídce nějaké svetry ze 100% kašmíru, co si o tom myslíte? Šly (a šli) byste do toho?

Reakce:

fiesta
104 příspěvků 24.11.11 12:13

Barbucha, ešte som ich nebola obhliadnuť, ale myslím si že majú vo všeobecnosti kvalitné veci, začala som práve s tými vecami pre deti a som strašne spokojná, takže by som do toho išla - akurát kašmírový sveter majú myslím v Bratislave iba hnedý, to nie je úplne moja farba, ale určite sa na neho chystám ho aspoň obzrieť (ak ho budú ešte mať).

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.11.11 12:20

v e shopu mají i šedivý a tuším vínový. Já jsem s kvalitou taky moc spokojená…no ale svetr stojí 1990,–..ještě si to rozmyslím. Je to určitě investice do kvality, jen na to momentálně asi nebudu mít.

fiesta
104 příspěvků 24.11.11 12:31

Vínová je krásna farba. Mám aj ja o čom rozmýšľať!

GreatSusan  24.11.11 16:57

Tchibo miva ty veci docela kvalitni, ale zas na druhou stranu mi prijde, ze skoro 2000 Kc, tj. ca. 80€ je za svetr z Tchiba prilis. Vloni pred Vanoci jsem za stejnou cenu videla velice kvalitni kasmirove svetry v S. Oliver, nez jsem se rozhoupala, tak bylo pozde - letos uz si je pohlidam…

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.11.11 23:34

GreatSusan: proto jsem zakládala tohle vlákno. Zdá se mi to dost na věc z Tchiba, protože jsem zvyklá tam kupovat věci pro děti, slevněné… ale na druhou stranu 100% kašmír, to je lákavé. Nemám představu, zda je to vlastně opravdu tak moc…

Ani  25.11.11 01:18
Přijde mi to dost, určitě minimálně na internetu seženeš levněji, a základní svetr není něco, co by bylo vyloženě nutné zkoušet.
Ale jinak doporučuju, osobně neznám nic příjemnějšího, měkčího… sama mám jeden ze sekáče a jeden jsem kupovala pro přítele na e-bayi také z druhé ruky.
Akorát mám pocit, že vždy bývají ve světlých barvách - kremová, béžová, růžová, fialková, světle modrá… až jednou někde narazím na sytou barvu, tak se zaraduju. Vínový by šel :) ale dva tisíce navíc teda nemám.
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit