Kašmírová kolekce Tchibo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.11.11 11:03

Už bylo zmíněno v diskusi, ale nemůžu to najít, proto se obracím na vás tady na fóru. Co si myslíte o nabídce kašmírových svetrů od firmy Tchibo? Já jsem jejich výrobky začala mít docela ráda, ale viděla jsem to vyloženě jako volnočasové věci, prádlo na cvičení, oblečení pro děti… Teď mají v nabídce nějaké svetry ze 100% kašmíru, co si o tom myslíte? Šly (a šli) byste do toho?

Reklama

Reklama

Reakce:

fiesta
104 příspěvků 24.11.11 12:13

Barbucha, ešte som ich nebola obhliadnuť, ale myslím si že majú vo všeobecnosti kvalitné veci, začala som práve s tými vecami pre deti a som strašne spokojná, takže by som do toho išla - akurát kašmírový sveter majú myslím v Bratislave iba hnedý, to nie je úplne moja farba, ale určite sa na neho chystám ho aspoň obzrieť (ak ho budú ešte mať).

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.11.11 12:20

v e shopu mají i šedivý a tuším vínový. Já jsem s kvalitou taky moc spokojená…no ale svetr stojí 1990,–..ještě si to rozmyslím. Je to určitě investice do kvality, jen na to momentálně asi nebudu mít.

fiesta
104 příspěvků 24.11.11 12:31

Vínová je krásna farba. Mám aj ja o čom rozmýšľať!

GreatSusan  24.11.11 16:57

Tchibo miva ty veci docela kvalitni, ale zas na druhou stranu mi prijde, ze skoro 2000 Kc, tj. ca. 80€ je za svetr z Tchiba prilis. Vloni pred Vanoci jsem za stejnou cenu videla velice kvalitni kasmirove svetry v S. Oliver, nez jsem se rozhoupala, tak bylo pozde - letos uz si je pohlidam…

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.11.11 23:34

GreatSusan: proto jsem zakládala tohle vlákno. Zdá se mi to dost na věc z Tchiba, protože jsem zvyklá tam kupovat věci pro děti, slevněné… ale na druhou stranu 100% kašmír, to je lákavé. Nemám představu, zda je to vlastně opravdu tak moc…

Ani  25.11.11 01:18
Přijde mi to dost, určitě minimálně na internetu seženeš levněji, a základní svetr není něco, co by bylo vyloženě nutné zkoušet.
Ale jinak doporučuju, osobně neznám nic příjemnějšího, měkčího… sama mám jeden ze sekáče a jeden jsem kupovala pro přítele na e-bayi také z druhé ruky.
Akorát mám pocit, že vždy bývají ve světlých barvách - kremová, béžová, růžová, fialková, světle modrá… až jednou někde narazím na sytou barvu, tak se zaraduju. Vínový by šel :) ale dva tisíce navíc teda nemám.

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama