Kašmírový svetr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EmSmile
30 příspěvků 23.04.12 22:11
Kašmírový svetr

Je reálné sehnat ho pod hranici dvou tisíc korun?
Pokud ano, odkud. I pokud ne, odkud ho máte vy? Jaké máte zkušenosti s jednotlivými obchody?
Pokud tady tento dotaz už byl, tak se moc omlouvám a diskuzi smažu.
Pokud ne, předem děkuji za všechno ohlasy.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Ivda  23.04.12 23:00

Urcite da, napr. v Marks&Spencer kdyz maji slevy.V lednu jsem si tam poridila jeden za 800,–.

modra_kocka
903 příspěvků 23.04.12 23:10

Dej do vyhledávače nahoře „kašmír“, vyjede ti několik diskuzí a článků jenom tady na MP.

Pavel
106 příspěvků 23.04.12 23:21

Ano, dá, teď jsem koupil jeden na eBay pod 500 Kč (samozřejmě ne nový). Bohužel jsem na něm našel malinkou dírku. Nosit se to dá, ale bojím se, aby se nezvětšovala.
Poradí mi někdo, co s tím? Je v Brně nějaká švadlena, která by to dokázala spravit, aby to nebylo moc vidět a hlavně, aby se to dál nějak nerozjelo?

Jinak, je to první 100% kašmírový svetr, co mám, a už chápu to nadšení pro tenhle materiál.

Jirina1
43 příspěvků 24.04.12 00:40

Zkuste: Firma:
OPRAVNA ODĚVŮ A SCELOVÁNÍ
Jitka Čechová
Ulice: Tábor 530/48d
Místo: Brno
PSČ: 602 00
Provozní doba: po-čt 9-17.30,pá 9-16.30
Okres: Brno-město
Právní forma: podnikatel se ŽO
Telefon: 549 243 807

Lenicka07
74 příspěvků 24.04.12 07:48

Sekáč za 200

Andrássy  24.04.12 17:04
Kašmírový svetr pod dva tisíce

Van Graf na Václavském náměstí v Praze v době slev. Ale varuji tě, hebounké kašmírové svetry dokáží člověka pěkně rozmazlit!

Triiss
22 příspěvků 24.04.12 20:46

Ahoj,
ted jsem koupila dva kašmírové svetr (béžový a černý) za 200 na aukru.
v bazoši u nás krásný červený za 100 :-)
Takže asi chce hledat

continuity
5851 příspěvků 26.04.12 21:06

Pavle, zasit dirku na pletenine neni zadna extra veda. je potreba chytit ocko nahore i dole a parat se to nebude. kasmir na vyhodu, ze je chlupaty, temer to nebude poznat. ja tahle koupila svetr z druhe ruky a mela jsem ho za bezvadny, az dokud jsem nezacla odzmlokovat a to jsem si pak pri podrobnem prohlizeni te dirky (zasite) vsimla. a to jeste byla sita niti v ne uplne stejne barve.

takze hupky dupky za maminkou nebo babickou a bude to ok.

jinak nekdo nekde zminoval, ze existuji hrebinky na odzmolkovani kasmiru. nevite kde a jak? ma zbirka se utesene rozrusta, tak je s tim docela prace.

Elm
126 příspěvků 04.11.12 22:03

Do zítřka by měli mít na www.woolovers.com poštovné zdarma…Snad to platí, podrobněji jsem nezkoumala. Kupovat teď nic nebudu - mám dost dlouhý trup a ruce a zároveň jsem hodně štíhlá, bojím se, že by mi svetr byl buď široký nebo krátký. Kupovali jste u nich někdo něco?

continuity
5851 příspěvků 04.11.12 22:33

@Elm tak se pomerte podle tech jejich tabulek a uvidite alespon priblizne

ja se zeptam, co je to za material ta jejich British Wool? nekouse to?

oskarina
266 příspěvků 06.11.12 11:42

Kašmírové svetry mívají také v Tescu - v Máji na Národní, loni jsem sháněla pánský a musím říci, že kašmírový z M&S kousal :-), zatímco ten z Máje absolutně ne. A protože to je jedno z významných kritérií při mém výběru svetru, brala jsem ten z Máje. Stál kolem 1600,–, ale byl nošen prakticky pořád kromě žhavého léta, je tenoučký, skladný, hřeje a NEKOUŠE!

katango
1356 příspěvků 06.11.12 11:51

Jo, černý kašmírák z Tesca, resp. značky Tesca F&F, jsem koupila za stovku v SH a nekouše, je hebký, příjemný, hřeje a určitě vydrží, pokud se o něj budu dobře starat.

kika38
19 příspěvků 06.11.12 12:29

V H&M majú teraz kolekciu Premium quality a je tam jeden kašmírový svetrík za 60€ (60,00 EUR = 1 514,04 CZK, ževraj)Pridam vam linku na rakúsky e-shop http://www.hm.com/…roduct/04392?…
Videla som túto kolekciu ale len vo Viedni, tak neviem ako je dostupný v Čechách.

Adivey
182 příspěvků 06.11.12 12:52

Ze sekáče za 59,–. Úplně nový asi nebude, ale na cedulce seprání vidět není a ani žmolky nemá. Koukněte do diskuse Pochlubte se úlovky ze second handů. Byla jsem v SH včera a zrovna kašmírových i vlněných tam bylo víc pánských než dámských. Ale chápu, že ne každému se zamlouvá nosit něco z druhé ruky.

ooola
129 příspěvků 06.11.12 13:17

Já ho koupila na jaře na votocvohoz.cz za 180:-) akorát je mi trochu větší a není zrovna v mé oblíbené barvě, ale za tu cenu jsem i tak maximálně spokojená

Eye
276 příspěvků 06.11.12 17:04

Fíha… v sekáči jsem teda ještě na svetr byť jen s příměsí kašmíru nenarazila :/ v obchodech cena svetru vzroste o několik set, když má 5 % kašmíru :D kupuju oblečení s příměsí angory nebo mohéru, angora je super - jemné chloupky, příjemně hřeje.

Sekhmet
1918 příspěvků 06.11.12 17:10

Kašmírové svetry prodává každoročně Mango za cenu kolem 1.500,–Kč. Ale nedoporučuju, koupila jsem si tam minulou zimu tmavěmodrý a včera jsem zjistila, že se v podpaží prodřel tak, že je v něm díra. Máte někdo zkušenost s reklamací?

punčocha
23 příspěvků 06.11.12 17:24

Jeden mám asi 5 let ze zásilkové služby, cca za 1 200,– Kč /ta ale již neexistuje/ a před 14 dny jsem si koupila v SH - s výstřihem do V, 60% silk + 40 % kašmír - velikost S za 79 Kč. Je hebounký, barva taková jako pepř - tedy smutná. Paní tahala svetry z obrovské tašky, měla ja naskládané, nažehlené a dokonce voňavé. Byla jsem ráda, že jsem se ukáznila a odnesla sijen jeden. Pozoruji, že zřejmě následkem krize se v našem městě otevírají zase sekáče, které už byly takřka na vyhynutí. Dají se tam sehnat skvosty, ale je to otázka náhody, zda najdete adekvátní velikost atd. Takže pokud jdete třeba pro kalhoty, může se stát, že přijdete domů s vlněným kabátkem - můj případ. Jsem už odsud tak naučená, že hned hledám cedulku se složením látky nebo pleteniny, pak kontroluji vypracování.

kacenka.smile
427 příspěvků 06.11.12 17:46

Viděla jsem v MarkSpencer za ty 2000, ale neprocházela jsem všechny, takže je možné,. že tam budou další za jiné ceny. Navíc je teď akce, že při nákupu jednoho svetru je sleva na druhý 50%. Samozřejmě je na posouzení každého, jestli se mu to zdá výhodné, ale teoreticky by při nákupu dvou svetrů stál jeden 1500.

Rahja
164 příspěvků 07.11.12 08:18

.

Příspěvek upraven 27.12.15 v 12:56

continuity
5851 příspěvků 08.11.12 23:26

Kdyz uz se tady rozebiraji ty kasmirove svetry, nekde jsem tady zachytila, ze existuje hrebinek na odzmolkovanie kasmiru. rucne to delam, ale mam jich moc :D takze to trva dlouho.

Dulcinela
197 příspěvků 09.11.12 22:17
Van Graaf

Minulou sobotu jsem byla ve Van Graaf na Václaváku. Hned dole v přízemí byl po pravé straně pult s (asi) kašmírovými svetříky v asi 5 pastelových barvách. Píšu asi, protože nebylo možné ověřit, že je to kašmír - všechny svetříky měly na rubové straně odstřiženou! cedulku s materiálovým složením a symboly údržby. Jak je to možné?
Mám jeden 100% kašmírový z Manga, stál €80 a jsem s ním moc spokojená.

luňák
1 příspěvek 12.12.12 15:12
Kašmírový svetr

Luxusní kašmírový svetr ze 100% kašmíru jsem si nechala dovézt od kamarádky z New Yorku z obchodního domu Macy's. Barva něco mezi petrolej až tyrkyz. Vel.XL, klasicky střih, hladký, ke krku. Cena 112,–$( 2 250,–Kč).Bohužel je mi velký. Nabízím jako luxusní vánoční dárek(i s cenovkou a visačkou)za 1 700,–Kč.

praasopes
1 příspěvek 25.01.13 19:24
@luňák píše:
Luxusní kašmírový svetr ze 100% kašmíru jsem si nechala dovézt od kamarádky z New Yorku z obchodního domu Macy's. Barva něco mezi petrolej až tyrkyz. Vel.XL, klasicky střih, hladký, ke krku. Cena 112,–$( 2 250,–Kč).Bohužel je mi velký. Nabízím jako luxusní vánoční dárek(i s cenovkou a visačkou)za 1 700,–Kč.

Dobrý den,
máte jej ještě? Mohla byste poslat foto?
 Díky

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit