Katalog švadlen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 09.10.14 10:41
Katalog švadlen

Hezký den,

chystáme novou sekci: katalog švadlen. V sekci bude možné přidávat zkušenosti, hodnotit švadleny, vkládat jejich tvorbu a další.

Rádi bychom pro vás vytvořili katalog švadlen, jejich popis činnosti, místo působení, tvorbu, uživatelské zkušenosti atd. Budeme čerpat i z dřívejší diskuze: „Znáte dobrou krejčovou?“ Potěší nás, když přidáte své tipy na švadleny, s kterými máte dobrou zkušenost. Ideálně sem do diskuze.

Vaše připomínky a nápady jsou vítány:)

Maruška

Reakce:

cryptoprocta
179 příspěvků 09.10.14 10:45

Výborný nápad! Děkuji

Gorilka
657 příspěvků 09.10.14 11:54

Vskutku.

Panna
13 příspěvků 09.10.14 15:41

Pokud máte zájem o služby zkušené švadleny, můžete se na mě obrátit prostřednictvím SZ.
Ukázky mojí práce najdete na www.korzety.com
Něco málo i na facebooku, ale přiznám se, že poslední dobou neaktualizuji.

Práce mám hodně, ale ráda přijímám nové výzvy.
Je možné domluvit i osobní návštěvu u skupiny dam, které by spojoval vážný zájem o šití na zakázku z vlastních materiálů.

dost_bot
2070 příspěvků 09.10.14 18:37

Momentálně švadlenu nemám, ale kdybych měla, a kdyby byla dobrá… nevím, nevím, jeslit bych ji předhodila davu v plen.

kapka_v_moři
59 příspěvků 14.10.14 13:24

@dost_bot To nechápu, proč ne? To byste ji jako uživila sama jen zakázkami od vás? Já tedy neznám řemeslníka (a šití je taky řemeslo), který by nebyl rád, když zákazníci doporučí jeho práci ostatním lidem…

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit