Každodenní péče o vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nukinka
2 příspěvky 14.07.16 12:26
každodenní péče o vlasy

Zajímalo by mě jak každý den pečujete o vlasy a co používáte za kosmetiku. Umýváte si je každý den? Mě se totiž hrozně mastí a když si tam dám suchý šampon, tak mi zůstávají v hlavě bílé tečky :( buď ho neumím používat nebo je to značka na prd. Používáte i nějaké masky? Děkuji

Reakce:

rakave1
10 příspěvků 14.07.16 13:03

Tak tohle téma mě zajímá! Já používám pouze šampon, ostatním přípravkům se vlasy brání. Po použítí kondicionéru, masky mám vlasy splíhlé, slepené, jako neumyté. Takže zainvestuji do kvalitního šamponu a vlasy mám v pohodě. Jen mám vlasy krátké, těm šampón stačí.

Ghost B.C.
3172 příspěvků 14.07.16 13:27

Je tu celé vlákno plné tipů a rad: http://www.modnipeklo.cz/…nkovani/249/
Ale obecně, suchý šampon bude trochu vidět asi vždycky. Můžete to zmírnit používáním příslušně barevných.
Mastné vlasy masky moc nepotřebují, pokud nejsou zároveň i poškozené. Leda jsou různé babské tipy na oplachy a zábaly, které by měly maštění vlasů naopak mírnit, ale vyzkoušeno nemám.

Natalie_23
7 příspěvků 10.08.16 14:45

Já doporučuji zkusti tento šampon http://www.biokosmetika-ruze.cz/…-bez-chemie/
Celý život jsem si myla vlasy každý den a stejně byly nic moc a konečně nemusím, asi po 10 dnech mi začly vlasy po mytí šamponem připadat více a více „normální“ po delší dobu a teď už v klidu vydržím i 2-3 dny bez mytí, přitom jsou vlasy krásně vyživené, občas si dám masku z růžového oleje a bomba, doporučuji zkusit

le.milusova
9 příspěvků 03.10.16 16:58

Já si vlasy umývám každý den. A proto používám šampony, které tolik vlasy nezatěžují.

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 03.10.16 17:42

@le.milusova Skutečně? Něco tak objevného je až k neuvěření.

weruberu
259 příspěvků 1 inzerát 03.10.16 17:52

@nukinka myju 2-3× týdně, někdy používám kondicionér(někdo mi poradil ho občas použít před mytím a ač jsem tomu nevěřila, tak ty vlasy jsou pak opravdu lepší), zatím mi nejvíce vyhovuje vlas. kosmetika Redken,…1× za 6 týdnů kadeřník-tam si nechávám dělat regenerační masku

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 03.10.16 17:58

Ještě mě tak napadá: Já mám vousy čisté, každý den si je myji.
U nás na hradě se taky myjeme.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit